Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas vizīte

Jau trešo gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.

Skolēni piedalījās dažādās mācību stundās – katrs skolēns devās līdzi savam viesskolēnam, gatavošanas vakaros, kuros kopā tika gatavoti gan vācu, gan latviešu nacionālie ēdieni. Devāmies ekskursijā uz Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē, kurā ir izvietotas koka skulptūras un iekoptas pastaigu takas, tilti un laipas pār Tērvetes upes senleju, kuras atbraucējus ieved latviešu rakstnieces Annas Brigaderes pasaku valstībā.

Devāmies arī uz Latvijas Nacionālo bibliotēku un Rīgu, kur apskatījām dažādus arhitektūras stilus un nozīmīgākās vēsturiskās celtnes. Jau iepriekšējo gadu vizītēs mācījām viesiem latvju dančus, kurus viesi vēlējās iekļaut katrā nākamajā vizītē, līdz ar to arī šoreiz iemācījām viņiem dažus no dančiem.

Paldies viesģimenēm par skolotāju un skolēnu izmitināšanu, kā arī skolēniem un skolotājiem par atbalstu un palīdzību viesu uzņemšanā!

Ilze Lisovska