Gostinas 2.ģimnāzijas delegācijas vizīte Ķekavas vidusskolā

No 22.maija līdz 25.maijam Ķekavas vidusskolā viesojās Gostinas 2.ģimnāzijas direktors Jozefs Gerowski, angļu, vācu un franču valodas skolotāji, kā arī četri skolēni. Viesi ar lielu interesi piedalījās mācību stundās dažādos mācību priekšmetos. Devāmies arī apskatīt Ķekavu un pārrunājām turpmākās sadarbības iespējas. Viesi piedalījās 10.klases skolnieces Unas Balcevičas organizētājā foto orientēšanās pasākumā pa Rīgas ievērojamākajām apskates vietām. Gatavošanas un danču vakaros viesiem radījām priekšstatu par latviešu tradīcijām.

Visi skolēni tika izmitināti viesģimenēs, bet skolotāji nakšņoja viesnīcā.

Turpinot sadarbību 2017.gada septembra beigās plānota Ķekavas vidusskolas skolēnu un skolotāju vizīte Gostinā.

Liels paldies viesģimenēm un skolotājiem, kuri palīdzēja, lai sadarbības vizīte būtu izdevusies!

Ilze Lisovska