Uzvara ZZ čempionāta pusfinālā

ZZ Čempionāts ir Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēles. Tās ir spēles, kurās pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību. Šogad čempionāts norisinās jau desmito gadu. Ķekavas vidusskolas skolēni vairākus gadus ar labiem panākumiem piedalās čempionātā.
13. maijā Jelgavā norisinājās pusfināls, kurā piedalījās mūsu skolas piecas komandas: 5.a, 5.b, 5.c, 5.d un 10.b klase. Komandām bija jāveic orientēšanās uzdevumi, jāpiedalās aktivitātēs un stafetēs. Rezultāts bija pārsteidzošs – 1.vietu pusfinālā ar 485 punktiem ieguva 5.d klase. Trešo vietu ar 482 punktiem ieguva 5.c klase. Šīs komandas ieguva tiesības piedalīties čempionāta finālā, kurš notiks 28. maijā Jūrmalā.
Labus panākumus pusfinālā ieguva arī 5.a un 10.b klase. Abu klašu komandām pietrūka tikai daži punkti, lai saņemtu iespēju piedalīties finālā.
Brīnišķīgi pavadīta saulaina pavasara diena, jauni draugi, populāri mākslinieki un mūziķi, interesanti pasākuma vadītāji Ozols, Zī un Zē.
Veiksmi finālā!