Latvijas Olimpiskās komitejas projekts “Sporto visa klase”

Ir sākusies projekta “Sporto visa klase” trešā sezona.
Pirmajā gadā projektā iesaistījās sešas klases, otrajā gadā 49 klases ( gan 3.klases, gan 4.klases), bet šajā mācību gadā no jauna projektā piedalās 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Tātad projekta trešajā sezonā iesaistījās vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.
Pagājušajā mācību gadā Ķekavas vidusskolas 3.b klase ar lielu entuziasmu un atbildības sajūtu sportoja katru mācību dienu un fināla sacensībās ieguva 3.vietu.
Šajā mācību gadā 4.b klase turpina dalību projektā.
1.novembrī svinīgā projekta atklāšana notika Ķekavas vidusskolā ar karoga uzvilkšanu, ar Latvijas Olimpiskās himnas atskaņošanu, ar Ķekavas vidusskolas direktores Sandras Pugovkas, sporta aģentūras direktores Daces Cīrules uzmundrinošajām uzrunām un laba novēlējumiem.
Projekta “Sporto visa klase” trešās sezonas oficiālā , lielā atklāšana notika 2.novembrī Valmierā Vidzemes Olimpiskajā centrā. Atklāšanas pasākumā piedalījās visi 3.klašu grupu dalībnieki, jeb tie, kuri projektā iesaistās pirmo gadu, kā arī 4.klašu finālsacensību dalībnieki un sešas 5.klases, kuras projektā piedalās jau trešo gadu.
Jāsaka, ka atklāšana VOC bija vērienīga ar aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa uzrunu, ar spilgtiem un aizraujošiem priekšnesumiem.
Lai mums izdodas!

4.b klases audzinātāja Ilona Jēkabsone