Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Ziemassvētku laiks ir īpašs. To tādu padara gatavošanās svētkiem vairāku nedēļu garumā – mājas rotāšana, piparkūku un pīrāgu cepšana, Adventes sveču aizdegšana. To tādu padara mūsu svētku un brīnuma gaidu noskaņa. To īpašu padarām mēs paši, kad mazliet piestājam savā ikdienas skrējienā, padomājam par cilvēkiem sev apkārt, dāvājam viņiem labus vārdus, sarūpējam mīļas dāvanas saviem tuvākajiem un vienkārši saviem līdzcilvēkiem. Novēlam jums šādus miera un pārdomu brīžus, dot mīlestību un prieku citiem un saņemt arī pašiem. Mūsu koncerts ir dāvana visiem: skolēniem, viņu vecākiem, radiniekiem un citiem viesiem. Koncertā piedalījās : sākumskolas koris (vadītāja Z.Jansone), mūsdienu deju kolektīvi "Versija"un "Mazā versija" (vadītāja I.Tamane), vokālais ansamblis "Rasa" (vadītāja D.Bula), tautisko deju kolektīvi (vadītājas I.Gaile un M.H.Vanaga), kori (vadītāja I.Lagzdiņa) - kopā gandrīz 300 dalībnieki, pasākumu vadīja S.Merca un K.Ulpe.