Sociālās akcijas "Programmēšanas stunda” ietvaros

9. decembrī starptautiskās kampaņas “Hour of Code” ietvaros Ķekavas vidusskolā notika izglītojošs pasākums skolēniem ar mērķi motivēt apgūt programmēšanas pamatus.

Sociālās akcijas "Programmēšanas stunda” ietvaros, izglītības fonds Start(IT) rīko akciju
“Back To School” Tās laikā informācijas tehnoloģiju (IT) speciālists
Emīls Syundyukovs atgriezās skolā, lai ar interaktīvu vieslekciju pastāstītu par savu profesiju, aktualitātēm un izaicinājumiem, kā arī programmēšanu, jaunajām tehnoloģijām.

Start(IT) mērķis ir palīdzēt attīstīt digitālās prasmes no skolas sola un mainīt sabiedrības domāšanas veidu, liekot uzsvaru uz jauno tehnoloģiju pielietojumu visās tautsaimniecības nozarēs. Lielais mērķis - ar šādām lekcijām aptvert 100% Latvijas skolu līdz valsts simtgadei!