Sadarbība ar Polijas pilsētas Gostinas 2.ģimnāziju

Plānojot turpmāko Ķekavas vidusskolas skolēnu apmaiņu ar Gostinas 2. ģimnāziju 2017.gada aprīlī Ķekavā un septembrī Gostinā, notika skolu pedagogu un Polijas skolas direktora tikšanās 9.un 10.decembrī Gostinā. Ķekavas vidusskolu pārstāvēja skolotāja Ilze Lisovska.

Ķekavas vidusskola aicina savas skolas 9.-11.klašu skolēnus ar labām angļu vai poļu valodas zināšanām pieteikties dalībai skolēnu apmaiņai, kura norisināsies vienu nedēļu. Skolēniem ir nepieciešams uzņemt savās mājās skolēnu, kurš atbildes vizītē uzņems viņu.

Tā kā tiek turpināta sadarbība arī ar Vācijas pilsētas Bordesholmas Hans-Bruggemann skolu, tad šai sadarbībai tiek aicināti 10.-12.klases skolēni ar vācu valodas vai labām angļu valodas zināšanām. Vizīte Ķekavā notiks 2017.gada aprīļa pēdējā nedēļā un vizīte Bordesholmā no 8.-12.maijam.

Pieteikties pie skolas koordinatores Ilzes Lisovskas.