Ansamblim "RASA" augstākā pakāpe

3. martā Ķekavas vidusskolas sākumskolas zālē norisinājusies vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2017” Zemgales novada 2. kārta, kurā piedalījās izglītības iestāžu vokālie ansambļi no visa kultūrvēsturiskā Zemgales novada. Dalību ņēma vokālie ansambļi no Ozolniekiem, Aizkraukles, Salaspils, Jelgavas, Jūrmalas, Tukuma, Mārupes, Dobeles, Pūres, Ikšķiles.  Dalībnieku vidū bija arī Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa” (skolotāja Dace Bula), kurš  ieguva AUGSTĀKĀS pakāpes diplomu un labāko rezultātu no visiem kolektīviem. Dalībniekus vērtēja kompetenta žūrija – mūzikas pedagoģe, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas metodiķe un lektore Irēna Nelsone; diriģente, vokālās grupas “Latvian Voices” dziedātāja Zane Stafecka; Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vadītājas vietniece, projekta vadītāja Antra Strikaite, kā arī diriģents, pedagogs, tautas mūzikas instrumentu ansambļu speciālists Jānis Grigalis. Labākie ansambļi no visiem kultūrvēsturisjkajiem novadiem tiks uz Fināla konkursu, kas notiks 22.aprīlī Rīgā. To paziņošana būs līdz 25.martam. Fināla konkursa dalībniekiem pēc žūrijas komisijas vērtējuma tiks dota iespēja piedalīties Mākslas un mūzikas festivālā “Latvijas toņi un pustoņi”, kas norisināsies 1. un 2.jūnijā Bauskā.