Karjeras diena

31.martā Karjeras dienas ietvaros 8.klašu skolēni iepazīstināja 7.klašu skolēnus ar Projektu nedēļā “Ēnu dienās” iepazīto profesijas pārstāvju ikdienu, pienākumiem un nepieciešamajām prasmēm.

Skolēni savus ēnojamos uzrunāja gan individuāli izmantojot savu paziņu loku, gan izmantojot interneta vietni www.enudiena.lv

Uzzinājām daudz jauna par: policijas priekšnieku, radio DJ, jumiķi, ugunsdzēsēju, galdnieku, biznesa treneri, arhitektu, autocentra vadītāju, aktiermeistarību, WEB programmētāju, loģistikas speciālistu, frizieri, fizioterapeitu, mūzikas pedagogu.

Profesijas prezentēja: A.Gurdziela, E.Frišenbrūdere, R.K.Štarks, A.Tīģeris, I.Links, K.Veismane, E.Poča, D.Ščočka, D.Roļiča, R.Grinaško, K.Jeige, L.Sviķe, K.Lazda, R.Ozoliņš

Karjeras izglītības pedagogs

L.Balode