Matemātikas nedēļa

Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs no 27.03.2017. – 31.03.2017. norisinājās Matemātikas nedēļa. No pirmdienas līdz trešdienai katra klases saņēma matemātisku uzdevumu, kas bija kopīgi jāatrisina un atbilde jāiesniedz skolotājai Mārītei Lielgalvei.  Ceturtdien notika Dambretes turnīrs, kur no katras klases piedalījās trīs skolnieki. Pavisam bija pieteikušies 54 dalībnieki un  četras drosmīgās  skolotājas – Inese Saulkalne, Sandra Rimova, Liene Tauriņa, Ulvija Brīvlauka. Zēni un meitenes tika vērtēti atsevišķi pa klašu grupām.

Klase

Armīns Rjabinkins

Alise Estere Plostniece

3

Piektdien skolēniem vajadzēja darboties praktiski. Skolēnu uzdevums bija noteikt, kurš klasē ir garākais un kuram ir garākie mati. Iegūtie dati tika atspoguļoti diagrammā. Apkopojot iesniegtos datus, secinājām, ka mūsu skolā garākais zēns ir Tomass Krūmiņš 4.c klases – 1,76 m, garākā meitene ir Katrīna 4.b klase – 1,64 m. Garākie mati no zēniem ir Robertam Zaicevam 4.c klases – 35 cm, no meitenēm Martai Lietavietei 3.e klases – 95 cm. Paldies visiem par atsaucību!