Sieviešu dienas rallijā piedalās komanda no Ķekavas vidusskolas

Jau deviņus gadus pēc kārtas martā tiek organizēts “Sieviešu dienas rallijs”. Šogad nolēma piedalīties arī mūsu skolas skolotājas Mārīte Lielgalve, Ginta Zuša, Aina Stikāne un Valda Kotāne - Pilāne. Komanda “Uguns&Grēks”  startēja ar 203. starta numuru. Pavisam šajā pasākumā piedalījās 700 ekipāžas.  «Sieviešu dienas rallija» starts tiks dots divās dažādās Latvijas pilsētās. Tās «Sieviešu dienas rallija» dalībnieces, kuras par starta vietu izvēlējās Austrumu maršrutu, pulcējās Jēkabpilī, bet Rietumu maršruta ekipāžas tika uzņemtas Tukumā. Mūsu skolotājas izvēlējās Austrumu maršrutu.
    Pirmais uzdevums bija Quest spēle, kurā 90 min laikā vajadzēja pēc  Jēkabpils kartes atrast dažādus objektus, atrisinot  interesantus uzdevumus un  atjautīgas mīklas. Tālāk, vadoties pēc rallija leģendas, bija jāatrod trīs kontrolpunkti. Tajos bija jāpilda interesanti uzdevumi, kas ir viena no Sieviešu dienas rallija raksturīgākajām iezīmēm. Finiša punkts atradās Rīgā, bet vakara pasākums nemainīgi – modes un izklaides centrā «Rīga Plaza». Arī mūsu skolotājas veiksmīgi, iekļaujoties noteiktā laikā, sasniedza finišu.