2016./17.m.g.

Mērogs

Olimpiāde

Skolēns

Klase

vieta/pakāpe

Skolotājs

Valsts

Stāstnieku konkurss "Teci, teci valodiņa"

Artis Venskus

10

2.pakāpe

Silvija Zītare

Valsts

Matemātikas konkurss "Atvērtā kopa"

Valers Vīrs, Elīna Poča, Krista Sedlere, Rihards Grinaško

8

atzinība

Sandra Pugovka, Ina Zvejniece

Valsts

Matemātikas konkurss "Atvērtā kopa"

Kŗuka, E.Gorns, E.Zelmenis, L.Auziņa, L.Ruļuka, M.Āžele, A.Kļava

9

3.vieta

Zinaida Vasiļjeva

valsts

vācu valoda

Elizabete Mackeviča

9

atzinība

Dace Stūre

valsts

angļu valoda

Jēkabs Varzers

 

atzinība

Nataļja Samsonova

reģions

ZPD

Valters Karlsons

11

2.pakāpe

Ruta Meijere, Ilze Lisovska

reģions

ZPD

Estere Tomsone

11

3.pakāpe

Ilze Lisovska

valsts

atklātā matemātikas olimpiāde

Kristaps Štāls

6

2.vieta

Laila Pētersone

valsts

Datorika

Kristaps Štāls

6

3.vieta

Maiga Pigita

Reģions

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss "Teci, teci valodiņa"

Artis Venskus

10

1.pakāpe

Silvija Zītare

Reģions

Mākslas konkurss "Toņi un pustoņi"

Līva Vavžika

10

1.pakāpe

Raina Sula

reģionālā

angļu valoda (Jelgavas Valsts Ģimnāzija)

Kristīne Undīne Korta

8

atzinība

Zigrīda Smagiņa

reģionālā

angļu valoda (Jelgavas Valsts Ģimnāzija)

Felīsija Katrīna Erdmane-Hermane

8

atzinība

Natālija Matjanova

Starpnovads

Latviešu valoda un literatūra

Ieva Elizabete Maldupa

12

atzinība

Daina Gžibovska

Starpnovads

Latviešu valoda un literatūra

Leina Ruļuka

9

3.vieta

Digna Rībeniece

Starpnovads

matemātika

Artis Venskus

10

3.vieta

Ginta Zuša

Starpnovads

angļu valoda

Nikola Ābola

11

atzinība

Ludmila Teka

Starpnovads

angļu valoda

Artis Jasinovičs

10

atzinība

Inga Bērziņa

Starpnovads

angļu valoda

Mārtiņš Dācis

11

atzinība

Ludmila Teka

Starpnovads

matemātika

Valters Vīrs

8

atzinība

Sandra Pugovka

Starpnovads

matemātika

Leo Saulītis

7

3.vieta

Laila Pētersone

Starpnovads

matemātika

Kristaps Štāls

6

2.vieta

Laila Pētersone

Starpnovads

skatuves runas konkurss

5.-11.klašu pulciņš

 

2.pakāpe

Silvija Zītare

Starpnovads

skatuves runas konkurss

Vanesa Vīndedze

8

1.pakāpe

Daina Gžibovska

Starpnovads

matemātika

Estere Nukša

1

1.vieta

Valda Kotāne-Pilāne

Starpnovads

matemātika

Jasmīne Janeka

2

2.vieta

Inta Minde

Starpnovads

skatuves runas konkurss

Beāte Bula

5

1.pakāpe

Silvija Zītare

Starpnovads

vācu valoda

Araminta Gurdziela

8

atzinība

Dace Stūre

Starpnovads

vācu valoda

Ieva Stripkāne

8

3.vieta

Dace Stūre

Starpnovads

vācu valoda

Elīna Poča

8

2.vieta

Dace Stūre

Starpnovads

Pazīsti savu organismu

Evita Bāgante

9

2.vieta

Pēteris Stikāns

Starpnovads

Pazīsti savu organismu

Stefans Pavlovskis

9

atzinība

Pēteris Stikāns

Starpnovads

ķīmija

Matīss Drava

9

2.vieta

Evija Dance

Starpnovads

Krievu valoda - skatuves runa

Anastasija Mihailova, Kārlis Ulpe

11

1.vieta

Dangute Vīgupa

Starpnovads

angļu valoda

Dana Ennīte

5

atzinība

Daina Gžibovska

Starpnovads

Ģeogrāfija

Mārtiņš Urtāns

7

atzinība

Iveta Urpena

Starpnovads

Ģeogrāfija

Evita Bāgante

9

1.vieta

Iveta Urpena

Starpnovads

Ģeogrāfija

Stefans Pavlovskis

9

2.vieta

Iveta Urpena

Starpnovads

Angļu valoda

Aleksandra Koliņa

6

2,vieta

Natālija Matjanova

Starpnovads

Angļu valoda

Renārs Minkevics

6

1.vieta

Ludmila Teka

Starpnovads

Angļu valoda

Elza Endzele

4

1.vieta

Valentīna Pakalne

Starpnovads

vizuālā māksla

Madara Kalniņa

1

2.vieta

Valda Kotāne-Pilāne

Starpnovads

vizuālā māksla

Emīlija Skrebele

1

2.vieta

Agnese Plostiņa

Starpnovads

vizuālā māksla

Veronika Eiduka

2

3.vieta

Maija Rubiķe

Starpnovads

vizuālā māksla

Alens Kristers Grīnbergs

2

atzinība

Ulvija Brīvlauka

Starpnovads

vizuālā māksla

Letīcija Sakne

4

3.vieta

Ilona Jēkabsone

Starpnovads

kombinētā olimpiāde

Keita Elīza Krastiņa

4

atzinība

Ilona Jēkabsone

Starpnovads

kombinētā olimpiāde

Anete Zilberte

4

3.vieta

Aina Stikāne

Starpnovads

kombinētā olimpiāde

Jasmīne Janeka

2

2.vieta

Inta Minde

Starpnovads

latviešu valoda

Līva Boša

3

atzinība

Mārīte Lielgalve

Starpnovads

latviešu valoda

Keita Elīza Krastiņa

4

atzinība

Ilona Jēkabsone

Starpnovads

angļu valoda

Elza Endzele

 

1.vieta

Valentīna Pakalne

Starpnovads

skatuves runa

Elizabete Riekstiņa

1

2.pakāpe

Agnese Plostiņa

Starpnovads

skatuves runa

Elīna Cibuļska

3

3.pakāpe

Mārīte Lielgalve

Novads

Angļu valoda

Elīna Poča

8

3.vieta

Natālija Matjanova

Novads

Angļu valoda

Kristīne Undīne Korta

8

atzinība

Zigrīda Smagiņa

Novads

Matemātika

Valters Vīrs

8

1.vieta

Sandra Pugovka

Novads

Matemātika

Elīna Poča

8

2.vieta

Sandra Pugovka

Novads

Matemātika

Kristaps Štāls

6

atzinība

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Mariss Zušs

6

1.vieta

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Ilze Estere Kleinhofa

5

2.vieta

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Laila Urbiņa

5

2.vieta

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Anita Kūde

5

1.vieta

Ginta Zuša

Novads

Matemātika

Beāte Bula

5

2.vieta

Ginta Zuša

Novads

Matemātika

Keita Viktorija Venskus

7

atzinība

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Leo Saulītis

7

1.vieta

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Roberts Kotāns-Pilāns

7

2.vieta

Laila Pētersone

Novads

Matemātika

Ruta Auzniece

7

3.vieta

Laila Pētersone

Novads

dabaszinības

Aleksandra Koliņa

6

atzinība

Solvita Jurcika

Novads

dabaszinības

Marija Elizabete Draņika

6

atzinība

Solvita Jurcika

Novads

dabaszinības

Dana Ennīte

5

atzinība

Inga Mihelsone

Novads

dabaszinības

Laila Lea Urbiņa

5

atzinība

Inga Mihelsone

Novads

dabaszinības

Viesturs Lukašēvics

5

2.vieta

Inga Mihelsone

Novads

dabaszinības

Mārtiņš Ikerts

5

1.vieta

Inga Mihelsone

Novads

Latviešu valoda un literatūra

Estere Grauze

6

atzinība

Inese Saulkalne

Novads

Latviešu valoda un literatūra

Evelīna Bērziņa

5

atzinība

Daina Gžibovska

Novads

Latviešu valoda un literatūra

Meldra Vītola

5

atzinība

Ina Jaunošāne

Novads

Latviešu valoda un literatūra

Enija Vīksne

6

2.vieta

Velta Volosovska

Novads

Latviešu valoda un literatūra

Marta Varika

6

atzinība

Velta Volosovska

novads

Angļu valoda

Līva Purviņa

7

atzinība

Natālija Matjanova

novada

angļu valoda

Niklāvs Ķirpis

7

3.vieta

Ludmila Teka

novada

angļu valoda

Rihards Goldbergs

7

2.vieta

Zigrīda Smagiņa

novada

angļu valoda

Simona Kļava

7

2.vieta

Ludmila Teka

novada

dabaszinības

Gundega Vītola

4

atzinība

Baiba Ķeire

novada

dabaszinības

Emīlija Stāmere

4

3.vieta

Ilona Jēkabsone

novada

dabaszinības

Gustavs Auziņš

4

atzinība

Aina Stikāne

novada

dabaszinības

Anete Zilberte

4

1.vieta

Aina Stikāne

 

78

starpnovads

Ģeogrāfija

Artis Jasinovičs

10

1.vieta

Iveta Urpena

79

starpnovads

Ģeogrāfija

Artis Venskus

10

2.vieta

Iveta Urpena

80

starpnovads

Ģeogrāfija

Pēteris Rudzītis

10

atzinība

Iveta Urpena

81

starpnovads

Ģeogrāfija

Valters Karlsons

11

3.vieta

Iveta Urpena

82

starpnovads

Ģeogrāfija

Kārlis Ulpe

11

atzinība

Iveta Urpena

83

starpnovads

Bioloģija

Valters Karlsons

11

atzinība

Pēteris Stikāns

84

starpnovads

Bioloģija

Ieva Elizabete Maldupa

12

2.vieta

Pēteris Stikāns

 2015./16.m.g.

  Mērogs Olimpiāde Skolēns Klase Vieta Skolotājs
1 Valsts Krievu valoda Pāvels Pecēvičs 12 1.vieta Alīna Ivasenko
2 Valsts fizika Artis Venskus 9 23 punkti Iveta Rimšāne
3 Valsts matemātika Artis Venskus 9 2 punkti Zinaida Vasiļjeva
4 Valsts MERIDIAN matemātika Artis Venskus 9 apbalvots Zinaida Vasiļjeva
5 Valsts MERIDIAN matemātika Krišjānis Petrovs 9 izvirzīts uz 2.kārtu Ginta Zuša
6 Valsts MERIDIAN matemātika Līva Vavžika 9 izvirzīts uz 2.kārtu Ginta Zuša
7 Valsts MERIDIAN matemātika Annamarija Pumpura 9 izvirzīts uz 2.kārtu Ina Zvejniece
8 Valsts MERIDIAN matemātika Rainers Pēkšēns 4 izvirzīts uz 2.kārtu Mārīte Rogule
9 Valsts vēsture Artis Venskus 9 83 punkti Anita Tenisa
10 Pierīga skatuves runa 10.klases skatuves runas pulciņš 10 2.pakāpe Silvija Zītare
11 Ķekavas novada dabaszinības Renārs Minkevics 5 3 Solvita Jurcika
12 Ķekavas novada dabaszinības Enija Paula Vīksne 5 atzinība Solvita Jurcika
13 Ķekavas novada dabaszinības Ilze Bitīte Freiberga 4 2 Agnese Plostiņa
14 Ķekavas novada dabaszinības Laila Urbiņa 4 1 Dzintra Mežāka
15 Ķekavas novada dabaszinības Viesturs Lukašvics 4 3 Dzintra Mežāka
16 Ķekavas novada dabaszinības Aleksandrs Krasnovs 6 2 Solvita Jurcika
17 Ķekavas novada dabaszinības Leo Saulītis 6 atzinība Iveta Urpena
18 Ķekavas novada dabaszinības Mārtiņš Ikerts 4 3 Valda Kotāne Pilāne
19 Ķekavas novada dabaszinības Dana Ennīte 4 atzinība Agnese Plostiņa
20 Ķekavas novada dabaszinības Ansis Cīrulis 4 atzinība Agnese Plostiņa
21 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Sanija Mežajeva 6 3 Digna Rībeniece
22 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Elza Ziediņa 6 atzinība Digna Rībeniece
23 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Enija Paula Vīksne 5 3 Velta Volosovska
24 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Aurora Izode Valke 5 2 Velta Volosovska
25 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Mariss Zušs 5 atzinība Velta Volosovska
26 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Estere Grauze 5 atzinība Inese Saulkalne
27 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Alise Petrone 5 atzinība Inese Saulkalne
28 Ķekavas novada Latviešu valoda un literatūra Elizabete Hiršsone 6 atzinība Inese Saulkalne
29 Ķekavas novada matemātika Kristaps Štāls 5 1 Laila Pētersone
30 Ķekavas novada matemātika Mariss Zušs 5 2 Laila Pētersone
31 Ķekavas novada matemātika Artūrs Zāgers 5 atzinība Laila Pētersone
32 Ķekavas novada matemātika Sanija Mežajeva 6 1 Laila Pētersone
33 Ķekavas novada matemātika Leo Saulītis 6 atzinība Laila Pētersone
34 Ķekavas novada matemātika Elizabete Hiršsone 6 atzinība Zinaida Vasiļjeva
35 Ķekavas novada matemātika Elīna Poča 7 1 Sandra Pugovka
36 Ķekavas novada matemātika Valters Vīrs 7 2 Sandra Pugovka
37 Ķekavas novada matemātika Leina Ruļuka 8 1 Zinaida Vasiļjeva
38 Ķekavas novada matemātika Ernests Gorns 8 atzinība Zinaida Vasiļjeva
39 Ķekavas , Sigulda, Garkalne NA skatuves runa skatuves runas pulciņš 10 izvirzīti uz 2.kārtu Silvija Zītare
40 Ķekavas , Salaspils,  Ikšķiles NA vēsture Artis Venskus 9 1 Anita Tenisa
41 Ķekavas , Salaspils,  Ikšķiles NA vēsture Pāvels Pecevičs 12 3 Jānis Bebers
42 Ķekavas , Olaines, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA angļu valoda Emīls Briedis 8 3  
43 Ķekavas , Olaines, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA angļu valoda Stefans Pavlovskis 8 atzinība  
44 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Ikšķiles NA Ekonomika Pāvels Pecevičs 12 1 Ārija Bērziņa
45 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Ikšķiles NA matemātika Artis Venskus 9 2 Zinaida Vasiļjeva
46 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Ikšķiles NA informātika Renārs Minkevics 5 3 Maiga Pigita
47 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Ikšķiles NA informātika Valters Vīrs 7 1 Maiga Pigita
48 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Ikšķiles NA informātika Rihards Grinaško 7 3 Maiga Pigita
49 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Ikšķiles NA informātika Elizabete Hiršsone 6 atzinība Maiga Pigita
50 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Angļu valoda Nikola Ābola 10 3 Zigrīda Smagiņa
51 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA ģeogrāfija Dita Urpena 7 3 Iveta Urpena
52 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA ģeogrāfija Annamarija Pumpura 9 2 Iveta Urpena
53 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA krievu valoda Pāvels Pecevičs 12 1 Alīna Ivasenko
54 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA matemātika Rafaels Magrins 2 1 Inga Mihelsone
55 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Meiteņu majturība Elza Krastiņa 5 atzinība Anna Miškina
56 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Meiteņu majturība Emīlija Piebalga 7 3 Anna Miškina
57 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vācu valoda Elizabete Mackeviča 8 2 Dace Stūre
58 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Vēsture un sociālās zinības Evita Bāgante, Stefans Pavlovskis, Elīna Grēta Pozņaka, Elīna Poča, Elizabete Hiršsone, Elza Ziediņa 6.-8. atzinība Anita Tenisa
59 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vizuālā māksla Patrīcija Gromova 2 3 Dace Zaļkalne
60 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vizuālā māksla Letīcija Sakne 3 2 Ilona Jēkabsone
61 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vizuālā māksla Artis Rečkins 4 3 Agnese Plostiņa
62 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA informātika Renārs Ozoliņš 11 3 Maiga Pigita
63 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vizuālā māksla Ineta Vanaga 10 3 Raina Sula
64 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vizuālā māksla Nikola Ārenda 6 atzinība Raina Sula
65 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA vizuālā māksla Ieva Elizabete Maldupa 11 atzinība Raina Sula
66 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA Latviešu valoda un literatūra Leina Ruļuka 8 atzinība Digna Rībeniece
67 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA matemātika Kristaps Štāls 5 3 Laila Pētersone
68 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA matemātika Elizabete Hiršsone 6 3 Zinaida Vasiļjeva
69 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA matemātika Valters Vīrs 7 1 Sandra Pugovka
70 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA matemātika Artis Venskuss 9 2.vieta Zinaida Vasiļjeva
71 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA matemātika Elīna Poča 7 atzinība Sandra Pugovka
72 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles NA matemātika Leina Ruļuka 8 3 Zinaida Vasiļjeva
73 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas,  Ikšķiles NA skatuves runa Beāte Bula 4 1.pakāpe Agnese Plostiņa
74 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas,  Ikšķiles NA skatuves runa Marta Viegliņa 5 2.pakāpe Velta Volosovska
75 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas,  Ikšķiles NA skatuves runa Vanesa Vīndedze 7 3.pakāpe Dzaina Gžibovska
76 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas,  Ikšķiles NA skatuves runa Artis Venskus 9 3.pakāpe Inese Saulkalne
77 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas,  Ikšķiles NA skatuves runa Katrīna Peina 10 2.pakāpe Velta Volosovska
78 Ķekavas , Olaines, Salaspils,   Ikšķiles NA konkurss "Pazīsti savu organismu" Annamarija Pumpura 9 1 Pēteris Stikāns
79 Ķekavas , Olaines, Salaspils,   Ikšķiles NA konkurss "Pazīsti savu organismu" Armands Zelčs 12 3 Pēteris Stikāns
80 Ķekavas , Olaines, Salaspils,   Ikšķiles NA konkurss "Pazīsti savu organismu" Hardijs Nungurs 12 atzinība Pēteris Stikāns
81 Ķekavas , Olaines, Salaspils NA fizika Artis Venskus 9 1 Iveta Rimšāne
82 Ķekavas , Olaines, Salaspils NA fizika Annamarija Pumpura 9 atzinība Iveta Rimšāne
83 Ķekavas novads Vizuāli plastiskās mākslas konkurss Alise Lesauska 1 2.vieta Ārija Bērziņa
84 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Latviešu valoda Dārta Elīza Kalcenaua 2 atzinība B. Varaņicka 
85 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Latviešu valoda Emīlija Stāmere  3 2.vieta Ilona Jēkabsone
86 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Latviešu valoda Evelīna Bērziņa 4 2.vieta  Dz. Mežāka
87 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Latviešu valoda Ilze Bītīte Freiberga 4 3.vieta A. Plostiņa
88 Ķekavas , Siguldas, , Ikšķiles NA Krievu valodas skatuves runas konkurss Kārlis Upe 10 1 Alīna Ivasenko
89 Ķekavas , Siguldas, , Ikšķiles NA Krievu valodas skatuves runas konkurss Vineta Matule 10 atzinība Alīna Ivasenko
90 Ķekavas , Siguldas, , Ikšķiles NA Krievu valodas skatuves runas konkurss Dana Daniela Sēja 11 2 Dangute Vīgupa
91 Ķekavas , Siguldas, , Ikšķiles NA Krievu valodas skatuves runas konkurss Laura Filipjonoka 11 3 Dangute Vīgupa
92 Ķekavas novads Angļu valoda Elīna Poča 7 1 N.Matjanova
93 Ķekavas novads Angļu valoda Valters Vīrs 7 atzinība Z.Smagiņa
94 Ķekavas novads Angļu valoda Reina Fingere 7 3 N.Matjanova
95 Ķekavas novads Angļu valoda Anete Barana 7 3 Z.Smagiņa
96 Ķekavas novads Angļu valoda Rihards Grinaško 7 atzinība Z.Smagiņa
97 Ķekavas novads Angļu valoda Kristīne Korta 7 atzinība Z.Smagiņa
98 Zemgales reģions Angļu valoda Andris Strazdiņš 11 atzinība Ludmila Teka
99 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Angļu valoda "Can I do it" Dana Ennīte 4 atzinība Inga Bērziņa
100 Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA Angļu valoda "Can I do it" Elizabete Hiršsone 6 atzinība Natālija Matjanova
101  Ķekavas , Olaines, Salaspils, Carnikavas, Siguldas, Garkalnes, Ikšķiles NA  Angļu valoda "Can I do it" Elza Endzele 3 3 Valentīna Pakalne

 

  Drukāt