Datums

Laiks

Vieta

Pasākums

Dalībnieki

Atbildīgais

2.

no 9.00

Vidusskolas ēka Gaismas ielā 9

Dalība matemātikas valsts 68.olimpiādes 2.posmā

5.-8.kl.skolēni - olimpiādes dalībnieki

L.Kociņa

5.-9.

   

1.klasēm papildbrīvlaiks

 

M.Rogule

6.

 

Dobele

Zemgales reģiona sporta spēles- tautas bumba

4.-5.kl.zēni; meitenes

A.Eglītis, A.Liepkalne, K.Vanaga

7.

13.00

Vidusskolas ēka Gaismas iela 9 bibliotēka

“Bērnu žūrija” - tikšanās ar rakstnieku M.Runguli

Bērnu žūrijas dalībnieki 5.-12.kl.

R.Sloskāne

6.-7.

 

Vidusskolas ēka, Gaismas iela 9

Fotogrāfēšnās

5.-12.kl.

R.Eihmane, klašu audzinātāji

8.

15.15

Vidusskolas ēka Gaismas 9 aktu zāle

Pedagoģiskās padomes sēde

Pedagogi

S.Pugovka

9.

 

Ogre

Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”

 

I.Gaile

10.

 

Saulkrasti

Koncerts “Sasala jūriņa”

 

I.Gaile

12.-16.

 

Vidusskolas ēka Gaismas ielā 9

Projektu nedēļā

5.-12.kl.

G.Zuša

13.

 

Ķekava

Starpnovadu sporta spēles - minibasketbols

bakstebola komandas (3.-4.kl.zēni; meitenes)

A.Eglītis, S.Čapa

14.

   

Dalība “ Ēnu dienā”

8.-12.kl.

L.Balode

14.

 

Salaspils 1. vidusskola

Starpnovadu matemātikas olimpiāde

1.-4. kl. - olimpiādes dalībnieki

M. Rogule

15.

11.00

Sākumskolas ēka Nākotnes 1a, aktu zāle

Novadu apvienības vokālo ansambļu skate

vokālais ansamblis Rasa

D.Bula

22.

11.50- 13.40

Sākumskolas  ēka Nākotnes iela 1.a - aktu zālē

Pop -iela!

2.-4.kl.

M.Lielgalve

16.

 

Olaines 1.vsk.

Dalība matemātikas valsts 68.olimpiādes 2.posmā

9.-12.kl. skolēni - olimpiādes dalībnieki

L.Kociņa

16.

19.00

Ķekavas vidusskola Gaismas iela 9

Žetonu vakars

11.,12.kl. P.Stikāns, L.Kociņa, G.Zuša, A.Tenisa

D. S.Pugovka,

DVA R.Eihmane

16.

 

Ķekavas vidusskola Gaismas iela 9

Apsveikums Žetonu vakarā

Jauktais koris

I.Lagzdiņa

17.

 

Doles tautas nams

Muzikāls uzvedums

Jauktais koris

I.Lagzdiņa

20.

 

Kandava

Jauno basketbolistu kauss

basketbola komanda (6.-7.kl.meitenes)

S.Čapa

27.

 

Ikšķile

Starpnovadu sporta spēles- florbols

6.-7.kl. zēni, meitenes

I.Vancāns

27.

 

Jelgava

“Sporto visa klase” sacensības

5.b klase

K.Vanaga, A.Eglītis

28.

18.00- 20.00

Sākumskolas  ēka Nākotnes iela 1.a

Vecāku vakars

1.-4.kl.

M. Rogule un klašu audzinātāji

  Drukāt