Dambretes pulciņš

Vadītāja -Mārīte Lielgalve; mob. 26387382

Ķekavas vidusskolā visu mācību gadu skolēniem no 1.-4. klasei ir iespējams apmeklēt Dambretes pulciņu. Dambretes pulciņa mērķis ir sekmēt skolēnu domāšanas attīstību ar dambretes spēles palīdzību. Apgūst dambretes spēles noteikumus un prasmi tos pielietot. Audzēkņi iemācās novērtēt savu darbību un analizēt dažādas spēles kombinācijas. Šajā pulciņā piedalās skolēni no 1. – 4. klasei.

Dambretes pulciņa dalībnieki ir sadalīti 2 grupās:

1.       grupa – 1. klašu skolēni

2.        grupa – 2.-4. klašu skolēni

Dambretes pulciņa bērni ir piedalījušies Komandu sacensībās dambretē - 7. aprīlī Salaspils 1.vsk.. Pavisam piedalījās 24 komandas no dažādām Rīgas un tās apkaimes skolām. Mūsu skolu pārstāvēja divas komandas – 12 skolēni. 1. klašu komanda kopvērtējumā ieguva 12. vietu, bet 2.-4. klašu komanda ieguva 22. vietu.

12.aprīlī tika organizēts skolas Dambretes turnīrs, kurā piedalījās no katras klases divi skolēni, pavisam 40 dalībnieki. Šī turnīra dalībnieki nebija tikai Dambretes pulciņa bērni, bet priecājos par to, ka Mārtiņš Mileiko – skolnieks, kas pulciņu apmeklē jau no 1. klases ieguva 1. vietu kopvērtējumā un savā klasē.

18. aprīlī Dambretes pulciņa 7 bērni piedalījās Ķekavas novada 64 lauciņu dambretes turnīrā. Pavisam piedalījās 24 dalībnieki. Bērniem veicās ļoti labi. Tika iegūtas godalgotas vietas:

Undīne Nagle 1. vieta,

Patriks Dompalms – Stankēvičs 1.vieta

Mārtiņš Mileiko – 2.vieta

Alberts Vīnakmens – 3.vieta

2017./18. m.g. 4.novembrī piedalījāmies “Individuālās sacensības dambretē sākumskolas zēniem un meitenēm”. Pavisam piedalījās 98 skolēns. No mūsu skolas piedalījās 6 skolēni

Karlīna Magrina ieguva 1.vietu starp 1. klašu meitenēm

Matīss Lisovskis ieguva 3. vietu starp 1. klašu zēniem

Aprīlī ir paredzēts skolas turnīrs, kā arī piedalīties komandu sacensībās, kas norisināsies Salaspilī.