Lietišķā māksla

Pulciņa vadītāja-Anna Miškina mājturības un tehnoloģiju skolotāja; tālr. 27730088

Pulciņa nodarbības paredzētas 5.-9. kl. audzēkņiem. Šajās nodarbībās radoši pārveidosim apģērbu un aksesuārus, izmantojot netradicionālus rokdarbu veidus un materiālu apgleznošanu, piešķirot lietām individualitāti.

Šajā mācību gadā piedalīsimies Latvijas Universitātes rīkotajā olimpiādē "Ziema" un maijā rīkosim  darbu izstādi par godu Mātes dienai.

Pulciņa vadītāja Regīna Eihmane
mob. +37129425571
regina-e@inbox.lv

Lietišķās mākslas pulciņš skolā darbojas desmit gadus. Pulciņā ir darbojušās meitenes sākot no otrās klases līdz vidusskolniecēm. Meitenes startējušas skatēs, izstādēs un tērpu parādēs. Nozīmīgākais pasākums 2015. gada Skolu un Jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros uzvara un dalība ar tērpu kolekciju "Upes dzīves raksti".2015./16. m.g. tērpu kolekcija tika iekļauta Ķekavas novada svētku programmā, kā arī meitenes demonstrēja pulciņa vadītājas roku šūto arheoloģisko kreklu kolekciju "Variācijas par kreklu", kā iespaidā šogad meitenes šuj arheoloģiskos kreklus, ar ko sākas tautas tērps.2016./17.m.g. plānojam piedalīties Ķekavas novada svētkos.