Teātra pulciņš

Pulciņa vadītāja – Ulvija Brīvlauka;

tālrunis – 29389058;

e –pasta adrese ulvija.b@gmail.com

Pulciņā darbojas Ķekavas sākumskolas bērni no 1.-4. klasei.

Nodarbībās tiek strādāts ar skatuves runas vingrinājumiem. Audzēkņi ir ļoti iecienījuši improvizācijas spēles, kuras spēlējot attīsta gan savu iztēli, gan koncentrēšanās spēju, gan iemācās atpazīt un parādīt savas emocijas. Un, protams, tas nebūtu īsts teātris, ja netiktu iestudēta izrāde. Pagājušajā mācību gadā tika iestudēta izrāde “Sniega karaliene”, kuru noskatījās gan audzēkņu vecāki, gan arī skolas biedri.  Sadarbībā ar animatori Daci Liepu audzēkņi veidoja “Kustīgās bildes”, kas tika izmantotas kā izrādes dekorācijas.

Pulciņa bērni iepazīst arī profesionālo teātru dzīvi. Pagājušajā gadā apmeklējām Latvijas Nacionālo teātri un izstaigājām tā aizkulises. Arī šogad šis tas ir padomā.

Tāpat pulciņa bērni aktīvi piedalās skolas rīkoto svētku sarīkojumu kuplināšanā.

Pagājušajā gadā veidojām nelielu iestudējumu, kas veltīts Lieldienām.

Šogad, svinot Latvijas dzimšanas dienu, pulciņa audzēkņi inscenē  R.Blaumaņa dzejoli “Tālavas taurētājs”.

Kad Latvijas svētki būs nosvinēti, tad ķersimies pie lielā darba, lai sāktu iestudēt izrādi “Pauks un Šmauks.”