Vadītāja Silvija Zītare, tālrunis 29118477.

Pulciņš notiek ceturtdienās. Ceturtdienas ir diez gan smagas dienas, tāpēc man nekad negribas iet uz publiskās runas pulciņu. Es saņemos un eju, jo zinu, ka pēc tā mans garastāvoklis būs ļoti labs. Šajā pulciņā mēs mācāmies ne vien skaisti runāt, bet arī uzvesties brīvi uz skatuves, jo tā ir viena no svarīgākajām detaļām, lai varētu labi uzstāties publikas priekšā. Lai gan skolotāja ir barga, nodarbībās valda brīva gaisotne, kopā smejamies un reizēm arī dusmojamies. Esmu priecīga, ka pirms gada tomēr izdarīju pareizo izvēli un iestājos publiskās runas pulciņā. Es nevaru apgalvot, ka es tagad runāju perfekti, bet progress ir redzams. Krista 11.kl.

Skatuves runā bērni var apgūt pareizu dikciju, kā arī var trenēt atmiņu, mācoties dzejoļus. Gan pats pulciņš, gan tā dalībnieki izcīna godalgotas vietas (reģionu un) valsts līmeņa konkursos. Artis 10.kl.

Man publiskās runas pulciņš ir palīdzējis atvērties, un ejot klases priekšā prezentējot kādu projektu, vai prezentāciju man nav tik liels satraukums. Beāte 5.kl.

Publiskās runas pulciņš ir iespēja sevi vēl vairāk attīstīt, pareizi un izteiksmīgi runāt un prast sevi parādīt citiem. Vieta, kur tu esi gatavs iet uz visu, lai būtu labs rezultāts un gandarījums. Gūtā pieredze noteikti būs liels ,,ķeksītis" nākotnei.  Elza 11.kl.

Pateicoties tam, ka es apmeklēju publiskās runas pulciņu, es esmu ieguvis drošības sajūtu, atrodoties uz skatuves, un jūtos drošāk, uzstājoties citu cilvēku priekšā. Kā arī, apmeklējot šīs nodarbības, esmu iemācījies runāt skaidrāk, skaļāk un drošāk. Emīls 10.kl.

Publiskās runas pulciņu apmeklēju tikai 3 mēnešus un jau esmu saņēmusi komplimentus par manas runātprasmes uzlabošanos, esot uz skatuves. Esmu sākusi vairāk interesēties par dzeju, teātri un literatūru. Un, protams, esmu iepazinusi ļoti interesantas personības, kuras spēj mani iedvesmot. Herta 10.kl.

Publiskās runas pulciņš ir kreatīvs, ar runas mākslu saistīts pulciņš, kurā ir iespējams pilnveidot sevi, attīstīt runas spējas, plašāk iepazīt dažādus autorus, piedalīties pasākumu vadīšanā, piedalīties konkursos un vienkārši paplašināt savu redzesloku. Pavadot vairāk kā gadu šajā pulciņā, varu teikt to, ka ar katru pasākumu šis pulciņš man kļūst arvien tuvāks, sāku arvien vairāk iepazīt cilvēkus, ar kuriem sastrādājos. Pateicoties publiskās runas pulciņam, esmu spējīgs runāt publikas priekšā un vairs nebaidos par to - tas ir mans galvenais ieguvums. Kā arī, sakot lielu paldies skolotājai, esam piedalījušies dažādos vietējos un attālākos pasākumos, ar publisko runu saistītos konkursos. Roberts  11.kl.