Lielie lasīšanas svētki

Kā katru gadu, sākoties rudenim, Latvijas skolu bibliotēkās bērniem arī šajā mācību gadā bija iespēja iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētajā lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017”.

Programmā lasītājiem tiek piedāvāta aktuālāko grāmatu kolekcija, kas sadalīta pa vecuma grupām. Ikviens lasītājs, aizpildot anketu, var izteikt vērtējumu par izlasīto darbu. Arī Ķekavas vidusskolas skolēni aktīvi iesaistījās un šī gada 10. martā, noslēdzot lasīšanas programmu, piedalījās Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā pasākumā “Lielie lasīšanas svētki”.

Mūsu skolu par godprātīgu darbu kā žūrijas ekspertiem pārstāvēja 6. b klases skolniece Kate Tīģere, Kristians Kronis no 1. b klases, Kate Zelča un Reinis Ķelle no 4. a klases,  kā arī Alise Kokorēviča no 4. c klases.

Pasākumā tika paziņotas lasītāju visvairāk novērtētās grāmatas un sumināti gan rakstnieki, gan ilustratori, kā arī izdevniecības. Pēc svinīgās daļas skolēni kopā ar bibliotekārēm apmeklēja bibliotēkas bērnu literatūras centru un paviesojās Latvijas dzelzceļa muzejā.

Sakām lielu paldies visiem Ķekavas vidusskolas lasītājiem, skolotājiem un vecākiem!