SkillsLatvija2018

 25. un 26. aprīlī Ķīpsalas izstāžu centrā notika Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018

Pasākums būs atvērts visiem interesentiem bez maksas. Lai iepazītos ar profesionālo izglītības iestāžu piedāvājumu, arī mūsu skolas 9.klašu skolēni 26.aprīlī devās uz šo pasākumu. Bija iespēja sekot līdzi konkursantu , uzzināt vairāk par dažādu profesiju aizkulisēm Profesiju parādē, kā arī iesaistīties izzinošās Karjeras kafejnīcas aktivitātēs: gūt vērtīgus padomus karjeras veidošanā, iedvesmoties no citu jauniešu pieredzes stāstiem un uzzināt, ko no jaunajiem profesionāļiem sagaida darba devēji.

Par SkillsLatvia 2018

SkillsLatvia 2018 ir nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss, kurš Latvijā norisināsies otro gadu, un to organizē VIAA.  Konkurss ar moto “Uzvar darītājs!” cildina jauno profesionāļu prasmes un demonstrē profesionālo izglītības iestāžu un darba tirgus sadarbību.

Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.