“ Superpuika 2017”

     Konkursam “ Superpuika 2017” pieteicos jau rudenī, kad nebija nekāda priekšstata par šo konkursu, bet tomēr nolēmu izmēģināt savus spēkus un piedalīties. Konkurss noritēja 3 kārtās.

    Konkurence bija ļoti liela. Pavisam bija pieteikušies 154 puiši no visas Latvijas. Katrā kārtā bija nepieciešams veikt četrus uzdevumus– radošo, praktisko (tehniskie sporta veidi un amatniecība), erudīcijas un spēka, veiklības un izturības (fiziskā trase).   Ar 2. labāko rezultātu iekļuvu starp 32 puišiem, kuriem bija iespēja startēt tālāk 2. kārtā. Arī šajā kārtā man veicās ļoti labi un priecājos, kad ieraudzīju sevi starp 10 finālistiem, jo uzrādīju labāko rezultātu kopvērtējumā.

    4. aprīlī noritēja ilgi gaidītais fināls. Viss sākās jau agri no rīta . Es biju nedaudz uztraucies, jo nezināju, kas mani sagaida. Līdz dienas vidum notika zēnu intervēšana un filmēšana. Tika izskaidroti konkursa uzdevumi, un bija iespēja izmēģināt arī 10 m augsto fizisko trasi, kas šoreiz bija izveidota īpaši grūta, un tās veikšanai ir nepieciešama laba fiziskā sagatavotība un izcila veiklība.

    Ļoti priecājos, kad uz konkursa finālu mani atbalstīt ieradās klasesbiedri un klases audzinātāja Maiga Pigita. Viņi bija īpaši sagatavojušies ar Mika mammas izveidotajiem  plakātiem.

    Es jutos lepns, ka spēju sevi pierādīt šajā konkursā, veikt uzdotos uzdevumus un finālā iegūt 4. vietu.  Man izdevās izveidot oriģinālāko gaisa kuģi no polietilēna putu materiāla, veikli iziet fizisko trasi, taču pietrūka mazliet veiksmes un laika , lai tiktu galā ar galdniecības uzdevumu. Īpašu atbalstu es sajutu no saviem līdzjutējiem, izpildot konkursa erudīcijas uzdevumu. Visa konkursa laikā man liels atbalsts bija mani vecāki.

   Ar īpašām sajūtām es uzsāku šo konkursa finālu, kad mani pieteica, un es laidos lejā no 8m augstā balkona. Šīs sajūtas manī ir vēl šobrīd, tāpēc es iesaku arī citiem 5. -6. klašu puišiem trenēties, būt bezbailīgiem un piedalīties konkursā!

 

     Mariss Zušs, 6. c klase