29.aprīlis - Starptautiskā dejas diena!

Ķekavas vidusskolas mūsdienu deju grupas šo dienu atzīmē katru gadu. Sākotnēji organizējām zibakcijas tirdzniecības centrā "Liiba". Bet jau trešo gadu Dejas dienu svinam visi kopā Ķekavas vidusskolā. Svētku pasākuma ietvaros sākumskolas skolēniem ir iespēja noskatīties gan deju grupu "Mini versija', "Mazā versija" un "Versija" priekšnesumus, gan novērtēt uzaicināto deju grupu meistarību un dejotprieku, gan arī pašiem kustēties un dejot līdzi, jo Ķekavas vidusskolas  skolēni ir aktīvi dejotāji.

Savukārt piektdien, 27.aprīlī, plkst.18.00 sākumskolas aktu zālē notiks deju grupu "Mini versija', "Mazā versija" un "Versija" atskaites koncerts "Mums - 5,5!". Ar mums kopā svinēs arī mūsu draugi no Zvejniekciema - deju grupa "Fractus".