Dambretes pulciņa dalībnieku panākumi

Dambretes pulciņa bērni ir piedalījušies Komandu sacensībās dambretē - 7. aprīlī Salaspils 1.vsk.. Pavisam piedalījās 24 komandas no dažādām Rīgas un tās apkaimes skolām. Mūsu skolu pārstāvēja divas komandas – 12 skolēni. 1. klašu komanda kopvērtējumā ieguva 12. vietu, bet 2.-4. klašu komanda ieguva 22. vietu.

12.aprīlī tika organizēts skolas Dambretes turnīrs, kurā piedalījās no katras klases divi skolēni, pavisam 40 dalībnieki. Šī turnīra dalībnieki nebija tikai Dambretes pulciņa bērni, bet priecājos par to, ka Mārtiņš Mileiko – skolnieks, kas pulciņu apmeklē jau no 1. klases ieguva 1. vietu kopvērtējumā un savā klasē.

18. aprīlī Dambretes pulciņa 7 bērni piedalījās Ķekavas novada 64 lauciņu dambretes turnīrā. Pavisam piedalījās 24 dalībnieki. Bērniem veicās ļoti labi. Tika iegūtas godalgotas vietas:

Undīne Nagle 1. vieta,

Patriks Dompalms – Stankēvičs 1.vieta