Aprīlis

 

Datums

Laiks

Vieta

Pasākums

Dalībnieki

Atbildīgais

2.

10.00 - 10.50

Sākumskolas ēkā - aktu zālē -  Nākotnes ielā 1.a

Projekta “Skolas soma” ietvaros - “Tembru projekcija”

4.kl.

M. Rogule

3.

13.00-14.50

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a - kafejnīcas telpās

Dambretes turnīrs.

1.-4.kl.

M. Lielgalve

3.

18.00-20.00

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

Vecāku vakars

5.-12.kl.

R.Eihmane

4.

18.00 - 20.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a

Vecāku vakars.

1.-4.kl.

M. Rogule

5.

10.00

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

Krievu valodes olimpiāde -runas konkurss

 

D.Vīgupa

9.

19.00

Rīga VEF kultūras pils

Izrāde “Brīnumu laiks” Projekts Latvijas “Skolas soma”

7.a,b,c,d. klases

D.Gžibovska, L.Skuja, L.Balode, I.Blauduma

9.

8.00

Lielvārde

Pumpura muzejs

Nodarbība “Eposs Lāčplēsis”

Projekts Latvijas “Skolas soma”

8.a,c. kl.

D.Stūre, M.Pigita

9.

8.00

Lielvārde

“Zelmas maiznīca”

Nodarbība “Maizes tradīcijas un kultūras mantojums”

Projekts Latvijas “Skolas soma”

8.a,c. kl.

D.Stūre, M.Pigita

10.

10.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a

Starpnovadu olimpiāde  latviešu valodā.

1.-4.kl.

M. Rogule

11.

13.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Leļļu teātra biedrība ar izrādi “Sapņu kuģis”

1.-4.kl.

M. Lielgalve

11.

8.00

Lielvārde

Pumpura muzejs

Nodarbība “Eposs Lāčplēsis”

Projekts Latvijas “Skolas soma”

8.b,d. kl.

D.Šulce, R.Sloskāne

11.

8.00

Lielvārde

“Zelmas maiznīca”

Nodarbība “Maizes tradīcijas un kultūras mantojums”

Projekts Latvijas “Skolas soma”

8.b,d. kl.

D.Šulce, R.Sloskāne

 

 

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

“Balle 80-desmitie gadi”

8.-12.kl.

SP

17.,18.

 

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

Fotogrāfēšanās.

5.-12.kl.

R.Eihmane

17.

10.00 - 10.50

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Projekta “Skolas soma” ietvaros - “Vectētiņa brīnumlāde”

3.-4.kl.

M. Lielgalve

18.

17.00-22.00

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

 Jaukto  koru Hanzas un Ķekavas vidusskolas sadraudzības  pasākums. 

Jauktais koris

 

I.Lagzdiņa

12.

10.00

Privātskola Gaismas tilts 97

Angļu valodas konkurss CAN I DO IT

1.-4.kl.

M. Rogule

23.

10.00 -10.40

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Lieldienām veltīts pasākums.

1.-4.kl.

M. Lielgalve

24.

10.30

(pēc trešās stundas)

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

Lielā pavasara talka

5.-8.,10.-11.kl.

R.Maļinovskis, M.Lilljē

25.

 

Sākumskolas ēka Nākotnes 1a, aktu zāle

Starptautiskajai dejas dienai veltīts mūsdienu dejas koncerts

 

I.Tamane

25.

 

Rīga

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

 

Muzejpedagoģiskā programma “Smēķēšana”

Projekts Latvijas “kolas soma”

6.b, 7.c klases

K. Šapele

26.

 

Sākumskolas ēka Nākotnes 1a, aktu zāle

Mūsdienu dejas kolektīvu atskaites koncerts “Versija un draugi”

 

I.Tamane

26.

 

Jelgava

Jaukto koru skate

Jauktais koris

I.Lagzdiņa

 

Maijs

Datums

Laiks

Vieta

Pasākums

Dalībnieki

Atbildīgais

3.

10.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a

Ķekavas vidusskola

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena “Baltā galdauta svētki”

1.-12.kl.

M. Lielgalve

R. Eihmane

3.

 

Madona

Jaukto koru sadziedāšanās pasākums “No Gaiziņa Latviju redzot”

Jauktais koris

I.Lagzdiņa

8.

9.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a

Ķekavas vidusskola

Pasākums veltīts Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienai.

1.-12.kl.

M. Lielgalve

R. Eihmane

8.

19.00

Ķekavas vidusskolas Sākumskolas klašu ēka Nākotnes ialā 1.a  aktu zāle

2019./2020.m.g. 1.klašu vecāku sapulce

Jauno pirmklasnieku vecāki

S.Pugovka

M.Rogule

9.

9.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a

Ķekavas vidusskola

Eiropas diena!

1.-12.kl.

M. Lielgalve

R. Eihmane

10.

19.00

Ķekavas vidusskolas Sākumskolas klašu ēka Nākotnes 1a aktu zāle

Tautas deju kolektīvu “Ķekaviņa” un “Šeku Reku” pavasara sadraudzības koncerts.

1.-12.kl.

M.H.Vanaga, J.Kalniņš

13.

 

Ķekavas vidusskolas Sākumskolas klašu ēka Nākotnes 1a

Peldēšanas sacensības

1.-12.kl.

B. Medne

9.-12.

 

Sākumskolas ēkā - sporta hallē -  Nākotnes ielā 1.a

Starptautiskas sacensības mākslas vingrotājām.

 

A.Ancīte

21.

10.00 - 10.50

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Projekta “Skolas soma” ietvaros muzikālā izrāde “Mans draugs”.

1.-3.kl.

M. Lielgalve

24.

9.00 - 13.00

Ķekavas sporta nams

Novada sporta diena

1.-4.kl.

M. Lielgalve

29.

 

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Improvizācijas teātris - teātra pulciņa uzstāšanās.

1.-2.kl.

U. Brīvlauka

30.

 

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Improvizācijas teātris - teātra pulciņa uzstāšanās.

3.-4.kl.

U. Brīvlauka

31.

9.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Mācību gada svinīgs noslēguma pasākums

1.-3.kl.

M. Rogule

M. Lielgalve

31.

13.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Ziedu balle

4.kl.

M. Rogule

M. Lielgalve

Jūnijs

1.06.

 

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Tautas deju kolektīva Ķekaviņa koncerts - vadītāja J.Kalniņa maģistra darbs

 

J.Kalniņš

14.06.

15.00

Sākumskolas ēkā - Nākotnes ielā 1.a, aktu zāle

Devīto klašu izlaidums

9.klases

R.Eihmane

28.06.

17.00

Vidusskolas ēka

Gaismas iela 9

Divpadsmito klašu izlaidums

12. klases

R.Eihmane

 

  Drukāt