“Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs”
Ķekavas novada dome 2016.gada 17.oktobra sēdē apstiprināja noteikumus “Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs”.
Žetonu vakars
16.februārī notika Ķekavas vidusskolas Žetonu vakars. Šogad žetonus saņēma 15 12.a klases skolēni un klases audzinātāja Ligita Kociņa un 13 12.b klases skolēni un klases audzinātājs Pēteris Stikāns
"Pierīgas kauss 2018"
Norisinājās Pierīgas novadu atklātais konkurss "Pierīgas kauss 2018". "Mini versija" - laureāts, izvirzīti uz otro kārtu Vidzemes novadā
Konkurss "Balsis"
1.pakāpi un visaugstāko novērtējumu Konkursā "Balsis-2018" pirmajā kārtā ieguva Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa" . Ansamblis tiek izvirzīts uz nākamo kārtu.
Starpnovadu skolu sporta sacensībās "Tautas bumba"
Ķekavas vidusskolas( 2006.g un 2007.gada izlases komandas) izcīnīja un ieguva 1. vietu meitenes un zēni 3. vietu starpnovadu skolu sporta sacensībās "Tautas bumba" Salaspilī. Meitenes izcīnīja braucienu uz Zemgales reģiona sacensībām "Tautas bumba".
Grozījumi Ķekavas vidusskolas Iekšējās kārtības noteikumos
Skolas padome 2018.gada 16.janvāra nolēma veikt grozījumus skolas iekšējās kārtības noteikumos
Lekcija par pieprasītākajām profesijām būvniecības nozarē
25.janvārī 8.klases apmeklēja Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā lekciju par pieprasītākajām profesijām būvniecības nozarē.
Augstskolu izstādi Baldones vidusskolā
11.janvārī 11.-12.klases-apmeklēja augstskolu izstādi Baldones vidusskolā. Izstādē piedalījās LU, RTU, Turība, Vidzemes augstskola, NBS, Ekonomikas un kultūras augstskola.
Burtiņu svētki
24. janvārī Ķekavas vidusskolas pirmklasnieki piedalījās Burtiņu svētkos. Katra klase ieradās saposušies. Skolotājas ar radošu pieeju piestrādājušas pie klases vizuālā tēla. Bija patiess prieks vērot, kā pirmklasniekiem acis spīdēja no prieka, kad tika paziņot veicamais uzdevums.
Tikšanās ar Kineloģijas Federācijas pārstāvjiem
22. un 23. janvārī Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja tikties ar Latvijas Kinoloģiskās Federācijas pārstāvjiem
1. Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā
4. klašu grupā uz goda pjedestāla, izcīnot trešo vietu, kāpa Ķekavas vidusskolas bērni. Šajā grupā kopumā startēja deviņas komandas.
Ziemassvētku ieskaņas koncerts
Koncertā piedalījās Ķekavas vidusskolas kori (skolotājas I.Lagzdiņa un Z.Jansone), tautas deju kolektīvi "Ķekaviņa" (sk.I.Gaile, M.H.Vanaga), mūsdienu deju grupas "Versija" 3 vecuma grupu dejotāji (sk.I.Tamane), pasākumu vadīja 12.klases skolēni K.Kantele un K.Ulpe, pasākuma režisore R.Eihmane.
STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā
Erasmus+ projekts „Skolotāju un skolēnu STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā”, ko realizē koordinējošā organizācija Sociālās inovācijas centrs no Latvijas, kā arī partneri VseUk Institute no Slovēnijas, Põltsamaa Co-Educational Gymnasium no Igaunijas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inzinerijos licejus no Lietuvas un Ķekavas vidusskola no Latvijas, veicinās STEM iemaņu apguvi pamatskolās Baltijas valstīs.
Viktorīna "Kas?, Kur?, Kad?" Ķekavas novadpētniecības muzejā
9.c klases skolēni ar sociālo zinību un vēstures skolotāju piedalījās Ķekavas novadpētniecības muzeja rīkotajā konkursā "Kas?, Kur?, Kad?"
Beāte Bula-diženā stāstniece
2.decembrī Beāte Bula stāstnieku konkursā "TECI, TECI, VALDIŅA 2017 " (Latviešu biedrības namā) valsts mērogā ieguva 1.pakāpi savā grupā un nomināciju "Diženā stāstniece". Paldies skolotājai Silvijai Zītarei!!!
Domrakstu konkurss ,,Daugavas stāsts”
Ķekavas vidusskolas 5.-12.klašu skolēni rakstīja domrakstu "Daugavas stāsti"
Ekskursija uz pārtikas ražotni “Spilva”
22.novembrī 6.c un 6.d klases apmeklēja pārtikas ražotni “Spilva”, kurā skolēni ne tikai iepazina un nogaršoja “Spilvā” ražotos produktus, bet arī redzēja, kā notiek ražošanas process.
Ekskursija pa Ziemassvētku kauju vietām
Lai aktualizētu 1.pasaules kara notikumus un atzīmētu Lāčplēša dienu, Ķekavas vidusskolas 9.klašu skolēni devās uz Ziemassvētku kauju vietām.
Vēstures viktorīna 9.-12.klasēm
Tradicionāli vēstures skolotājs Jānis Bebers organizēja Lāčplēša dienai veltīto viktorīnu par Latvijas vēsturi. Šogad viktorīnas tēma: "Latvijas vēsture sējās un attēlos"
Ķekavas vidusskolas 11.b un Ziemeļvalstu ģimnāzijas 11. klašu skolēnu diskusija par tēmu ,,Vardarbība’’
Fiziskās un emocionālās cietsirdības izpausmes var saskatīt ikvienā izglītības posmā - bērnudārzs, sākumskola, pamatskola, vidusskola. Lai jauniešiem būtu iespēja labāk izprast šīs problēmas nopietnību, pirmo reizi Ķekavas vidusskolā kopā ar Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolēniem tika rīkota diskusija, kurā 11. klašu skolēniem nācās meklēt risinājumus tādiem jautājumiem kā ,,Kādēļ vardarbība ir aktuāla?’’, ,,Kā vardarbība izpaužas?’’ un ,,Kā ar vardarbību iespējams cīnīties?’’.
Projekta “Sporto visa klase” atklāšana
Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas skolās notiek projekts “Sporto visa klase”. Ķekavas vidusskolā aktīvajiem sportotājiem šogad pievienojušās vēl divas klases – 3.b un 3.d. Mūsu iedvesmas avots ir nu jau 5.b klases audzēkņi, kas kopā ar skolotājām Ilonu Jēkabsoni un Aigu Liepkalni divus gadus pēc kārtas izcīnīja trešo vietu Latvijas mērogā.
5. un 10.klašu uzņemšana Ķekavas vidusskolā
Šī mācību gada trešajā oktobra nedēļā (16.-20. okt.) norisinājās gan jaunāko vidusskolēnu, gan jaunāko pamatskolēnu uzņemšanas svētki jeb iesvētības. 10. klasei iesvētības notika mācību nedēļas sākumā, savukārt 5. klasēm uzņemšana notika nedēļas beigās.
Deju kolektīvs "Ķekaviņa" viesojas Klaipēdā
Ir agrs piektdienas rīts, bet Ķekavas vidusskolas logi ir gaiši, jo TDK Ķekaviņas dejotāji pošas ceļā uz Klaipēdas Eduardo Balsio menu ģimnāziju Lietuvā, lai kopā ar saviem draugiem svinētu Baltu vienības dienu.
Ķekavas vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu un skolotāju vizīte Gostinā
No 24.septembra līdz 30.septembrim Ķekavas vidusskolas pieci 10.-12.klašu skolēni un divi skolotāji devās otrajā apmaiņas vizītē uz Gostinas 3.skolu ( Szkola Podstawowa nr 3 z Oddzialami Dwujezycznymi w Gostyniu, iepriekš Gostinas 2.ģimnāzija). Jau šī gada maija beigās Gostinas skolas direktors, skolēni un skolotāji bija otrajā vizītē skolu pieredzes apmaiņas vizītē Ķekavā.
Zinātnieku nakts
29.septembrī Latvijā norisinājas gadkārtēja Zinātnieku nakts, kurā piedalījas arī mūsu skolas 5.c un 6.d klases skolēni.
Aklais randiņš ar grāmatu
22.septembrī Ķekavas pagasta bibliotēkā 6.a klase nogādāja savas ziedotās grāmatas. Ja Tev ir kāda laba grāmata, kuru esi gatavs ziedot labdarībai, dari to! Sīkāka informācija atrodama šeit: http://www.knf.lv/jaunumi/gatavojamies-aklajam-randinam
Olimpiskā diena 2017
22.septembrī Ķekavas vidusskolas audzēkņi un pedagogi (1160dalībnieki ) piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajā “Olimpiskā diena 2017”
Makulatūras konkursa “Tīrai Latvijai 2017” balvas ekskursija uz Tērvetes dabas parku
Iepriekšējā mācību gadā Ķekavas vidusskola makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai” izcīnīja 1.vietu Latvijā, kā rezultātā viena no balvām bija 40 aktīvākajiem skolas skolēniem un skolotājiem doties 19.septembrī uz Tērvetes dabas parku.
Dzejas dienu pasākums vidusskolēniem
11.septembrī vidusskolēni ar klašu audzinājiem un latviešu valodas un literatūras skolotājiem devās uz Carnikavu atzīmēt dzejas dienas. Skolēni apmeklēja dzejnieka Ojāra Vācieša kapu un Gaujas krastā runāja Ojāra Vācieša dzeju.
Zinību diena
Ķekavas vidusskolā 2017./18.m.g. uzsāk mācības 1091 skolēns.
Zinību diena
Zinību diena - 1.septembris 1.-4.klašu skolēniem Nākotnes ielā 1.a plkst 9.00 (pirmklasniekiem 8.45), 5.-12.klašu skolēniem Gaismas ielā 9 plkst 10.00. Veiksmīgu jauno mācību gadu!
Sveiki mazie pirmklasnieki un vecāki!
Gaidīsim jūs 30. augustā plkst. 10.00, lai iepazītos ar savu klases audzinātāju, klasesbiedriem un skolu!
Ekskursija uz Jumpravu-Aizkraukli
1.jūnijā mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji devās ekskursijā uz Jumpravu -Pļaviņām- Lielvārdi.
Olimpiešu svētki
18.maijā mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji un viņu pedagogi pulcējās uz ikgadējiem olimpiešu svētkiem
Gostinas 2.ģimnāzijas delegācijas vizīte Ķekavas vidusskolā
No 22.maija līdz 25.maijam Ķekavas vidusskolā viesojās Gostinas 2.ģimnāzijas direktors Jozefs Gerowski, angļu, vācu un franču valodas skolotāji, kā arī četri skolēni.
Aerobikas diena
Šā gada 24.maijā Ķekavas vidusskolā jau septīto gadu notika Aerobikas konkurss “Solis augšup!”. Visus iepriekšējos gadus tajā piedalījās tikai Ķekavas vidusskolas skolēni, taču šogad pasākumā tika aicināti piedalīties arī Ķekavas novada skolu komandas. Pasākuma dalībai atsaucās privātskola Gaismas tilts 97 un Pļavniekkalna sākumskola.
Ķekavas vidusskolas un Bordesholmas Hans – Bruggemann skolas sadarbība turpinās
Ķekavas vidusskolas sadarbības apmaiņas braucieni ar Bordesholmas Hans-Bruggemann skolu norisinās jau trešo gadu. Šajā gadā pie mums aprīļa beigās viesojās 8 skolēni un skolotājs no Vācijas, bet 7.maijā septiņi 10. un 11. klašu skolēni viesojās Vācijā, kur mūs laipni uzņēma viesģimenes. Vizītes ietvaros devāmies uz Ķīli, kur aplūkojām pilsētas arhitektūru.
Koru koncerts
13.maijā notika Ķekavas vidusskolas koru koncerts Doles Tautas namā. Koncertā piedalījās arī skatuves runas nodarbību dalībnieki.
Koncerts “Solis pretī vasarai”
12.maijā notika deju kolektīvu un ansambļa "Rasa" koncerts veltīts mātes dienai un Latvijas 100.-gadei .
Pēdējais zvans
86 Ķekavas vidusskolas 9.-klasniekiem un 22 divpadsmitklasniekiem izskanēja pēdējais zvans Ķekavas vidusskolā.
Ķekavas vidusskolai 1.vieta Makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2016./2017.māc.g.
Pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma izglītības iestādē: 1.vieta – Ķekavas vidusskola – 27 tonnas 917 kg makulatūras;
Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas vizīte
Jau trešo gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.
Tikšanās ar profesionāliem
28.aprīli 8.klašu skolēni tikās ar dažādu profesiju pārstāvjiem un darbojās praktiski darba grupās
Putniem jaunas mājas.
Ķekavas vidusskolas apkārtnes teritorijā no 24.aprīļa ir Strazdu iela un Zīlīšu prospekts.
Starpnovadu koru skate
Ķekavas vidusskolas jauktajam un 5.-9.klašu koriem starpnovadu koru skatē 1.pakāpe, diriģente I.Lagzdiņa, koncertmeistare Ilze Reinholce.
Sociālais eksperiments
Mēs dzīvojam mobilajā pasaulē, kas atvieglo mūsu ikdienu, padara to spraigāku, dinamiskāku, parocīgāku, bet ……mēs paliekam arī vienaldzīgāki. Tālrunis ir kļuvis par labāko draugu, ir grūti no tā šķirties starpbrīžu beigās, kad atskan zvans uz stundu, dažreiz arī stundās... , ir grūti sadzirdēt, ko saka klases biedrs, skolotājs. Tāpēc 5.c un 5.d klases nolēma veikt sociālo eksperimentu "Vai es varu 5 stundas dienā bez mobilā tālruņa?"
Pavasara talka
19.aprīlī visi skolēni no 5.-8.klasēm un 10.-11.klasēm piedalījās pavasara apkārtnes uzkopšanas talkā.
Sieviešu dienas rallijā piedalās komanda no Ķekavas vidusskolas
No mūsu skolas piedalījās skolotājas Mārīte Lielgalve, Ginta Zuša, Aina Stikāne un Valda Kotāne - Pilāne. Komanda “Uguns&Grēks” startēja ar 203. starta numuru.
Jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2017
No 20. - 22. aprīlim Ķīpsalas izstāžu centrā ar moto “Uzvar darītājs!” Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē pirmo nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2017. 96 konkursa dalībnieki no 30 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm 16 profesijās sacentīsies par medaļām un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills.
Koncerts "Ceļā uz Gaismu"
Ķekavas vidusskolā 12.aprīlī notika dejotāju sadraudzības koncerts, kurā piedalījās TDK "Ķekaviņa", TDK "Pīlādzītis", TDK "Dzērve", TDK "Pasaciņa", ansamblis "Rasa".
Matemātikas nedēļa
Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs no 27.03.2017. – 31.03.2017. norisinājās Matemātikas nedēļa. No pirmdienas līdz trešdienai katra klases saņēma matemātisku uzdevumu, kas bija kopīgi jāatrisina un atbilde jāiesniedz skolotājai Mārītei Lielgalvei.
“ Superpuika 2017”
4.aprīlī 6.c klases skolēns piedalījās konkursa "Superpuika 2017" finālā un ieguva 4.vietu.
TDK "Ķekaviņa" ceļā uz dziesmu svētkiem.
TDK Ķekaviņa divi deju kolektīvi TDK Ķekaviņa (1.-2. klase) 24. martā Pierīgas apriņķa deju skatē Jaunolainē ieguva I. pakāpes diplomu un 42.2 punktus un TDK Ķekaviņa (3.-4. klase) 25. martā Siguldas apriņķa deju skatē Mālpilī, kur deju „Cīrulīti, mazputniņi” izpildīja kopā ar Saulkrastu novada kultūras un sporta centra jauniešu deju kolektīvu „Krustu Šķērsu” ieguva augstāko pakāpi un 48.2 punktus
Karjeras diena
31.martā Karjeras dienas ietvaros 8.klašu skolēni iepazīstināja 7.klašu skolēnus ar Projektu nedēļā “Ēnu dienās” iepazīto profesijas pārstāvju ikdienu, pienākumiem un nepieciešamajām prasmēm.
Pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās senioriem
Apsveicam skolotāju Lailu Pētersoni ar sasniegumiem Pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās senioriem.
Zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana Latvijas Universitātē
Valters Karlsons ieguva II pakāpes diplomu vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma sekcijā ar ZPD “Latviešu gadskārtu svinēšanas tradīcijas”, darba vadītāja Ruta Meijere, skolotāja Ilze Lisovska. Estere Tomsone ieguva III pakāpes diplomu psiholoģijas sekcijā ar ZPD “Pašefektivitātes pārliecības saistība ar akadēmiskajiem sasniegumiem Ķekavas vidusskolas 10.-12.klašu skolēniem”, darba vadītāja Ilze Lisovska.
Skolā notika OECD PISA 2018 izmēģinājuma pētījums
Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Izglītības pētniecības institūts Latvijas skolās ir uzsācis Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas OECD PISA 2018 izmēģinājuma pētījumu. Mūsu skolā pētījumā piedalās 62 skolēni 22.martā un 29.martā.
Pogu vakars
10.martā Ķekavas vidusskolas Pogu saņēma 75 trīs devīto klašu skolēni un viņu klases audzinātājas: Ina Zvejniece, Ina Jaunošāne un Digna Rībeniece.
Deju grupai "Versija" - Vidzemes novadā 3.pakāpe
Mūsdienu deju radošais konkurss II Kārta Vidzemes novadā - deju grupai "Versija" III pakāpe.
Ansamblim "RASA" augstākā pakāpe
3. martā Ķekavas vidusskolas sākumskolas zālē norisinājusies vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2017” Zemgales novada 2. kārtā - augstākā pakāpe.
“Versija” – I pakāpe un laureāta kauss.
15.februāris mūsdienu deju grupām “Mazā versija” un “Versija” bija īpaši svarīga diena – divi konkursi viena dienā. Bijām ļoti nopietni gatavojušies – jauni tērpi, frizūras, rekvizīti, rūpīgi slīpēti deju soļi, dejotāju nopietnā attieksme un rezultāti nelika vilties.
Viktorīna vidusskolēniem
24. februārī skolēnu padome organizēja vidusskolēniem viktorīnu. Trešo vietu ieguva - 10.a klase, 2.vieta - 10.b klasei un godpilnā 1.vieta 12.klasei.
Žetonu vakars
17.februāri notika tradicionālais 12. klašu Žetonu vakars. Žetonu saņēma 22 skolēni un viņu klases audzinātāja Raina Sula.
Ansamblim "Rasa" - 1.pakāpe
Ķekavas vidusskolas ansamblis “Rasa ” vokālās mūzikas konkursā “Balsis” Starpnovadu 1. Kārtā ieguva 1.pakāpi
Olimpiāde ,,Atvērtā kopa”
Ķekavas vidusskolas 7., 8., 9., 10.klašu komandas piedalījās Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas organizētajā komandu olimpiādē matemātikā - 9.klašu komanda ieguva 3.vietu un 8.klašu komanda - atzinību.
"Miss Latvija" Lindas Kincas sagaidīšana
Lai gan uzvaras laurus konkursā «Miss World», kurā piedalījās 91 pasaules skaistule, plūca Miss Puertoriko, mums ir iemesls lepoties ar Latvijas pārstāvi Lindu Kincu, jo viņa mācās Ķekavas vidusskolas 12.klasē!
Sadarbība ar Polijas pilsētas Gostinas 2.ģimnāziju
Plānojot turpmāko Ķekavas vidusskolas skolēnu apmaiņu ar Gostinas 2. ģimnāziju 2017.gada aprīlī Ķekavā un septembrī Gostinā, notika skolu pedagogu un Polijas skolas direktora tikšanās 9.un 10.decembrī Gostinā. Ķekavas vidusskolu pārstāvēja skolotāja Ilze Lisovska.
Sociālās akcijas "Programmēšanas stunda” ietvaros
Vai mēs varam mainīt pasauli vienas stundas laikā? Atbilde ir pavisam vienkārša: “Jā!”. Start(IT) izglītības fonds, atbalstot “Hour of Code” komūnu, rīkoja sociālu akciju “Programmēšanas stunda”, lai dotu iespēju katram iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām un programmēšanas bezgalīgajām iespējām! “Hour of Code” ir globāla kampaņa, kas sasniegusi vairākus miljonus dalībnieku vairāk nekā 180 valstīs.
Skatuves runas konkurss
Skolā norisinājās skatuves runas konkurss 3 klašu grupās. Piedalījās gandrīzs 50 skolēni no 5.-12.klasei.
Ziemassvētku ieskaņas koncerts
Ziemassvētku laiks ir īpašs. To tādu padara gatavošanās svētkiem vairāku nedēļu garumā – mājas rotāšana, piparkūku un pīrāgu cepšana, Adventes sveču aizdegšana. To tādu padara mūsu svētku un brīnuma gaidu noskaņa.
Tikšanās ar VID muitas pārvaldes darbiniekiem
29. novembrī Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja tikties ar VID Muitas pārvaldes Muitas kontroles organizēšanas daļas Kinoloģijas nodaļas darbiniekiem, kas iepazīstināja skolēnus ar savu darbu un tā specifiku
5.a klase piedalās projektā “Eņģeļa pasts”
NSUS biedrības labdarības projekta ietvaros “TU NEESI VIENS!” 5.a klase izveidoja 60 apsveikuma kartiņas cilvēkiem, kuri par savām mājās sauc P/A “Ķekavas sociālās aprūpes centru”.
Lielais stāstnieks-Artis Venskuss
Konkursa finālu 2016.gada 26.novembrī Rīgā notika VISC un Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisijas rīkotais konkurss. Vērtēja tradicionālās kultūras speciālistu komisija un bērnu žūrija, piešķirot Mazā stāstnieka, Lielā stāstnieka, Dižā stāstnieka un Stāstnieku ķēniņa nosaukumus.
Vēstures viktorīna
17.novembrī par godu Latvijas dzimšanas dienai notika `vēstures viktorīna, kuru organizēja skolotājs Jānis Bebers. Viktorīna piedalījās 9 komandas: 8 komandas no Ķekavas vidusskolas un komanda no Daugmales pamatskolas.
Ķekavas vidusskolai Draudzīgā Aicinājuma skolu reitinga balva
Skolas darbu vērtē pēc dažādiem kritērijiem. Viens no tiem – rezultāti mācībās: eksāmenos, olimpiādēs, konkursos. 2016.gada 17.novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs tika pasniegtas Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitinga balvas. Draudzīgā Aicinājuma reitings tiek veidots, izmantojot Valsts izglītības satura centra datus par vidusskolēnu sasniegumiem centralizētajos eksāmenos.
Rīgas zoodārza pateicība 3.b un 4.b klasēm
Ķekavas vidusskolas 3.b klase ar klases audzinātāju Ingu Mihelsoni un 4.b klase ar klases audzinātāju Ilonu Jēkabsoni piedalījās akcijā “Zoozīļuks 2016” un savāca vairākus simtus kilogramu zīļu.
Lāčplēša diena
11. novembrī tradicionāli skolā tika atzīmēta Lāčplēša diena. Notika svinīgie pasākumi 5.-6.klasēm un 7.-9.klasēm, savukārt vidusskolēni devās uz Rīgu uz Brāļu kapiem, lai iedektu svecītes brīvības cīņās kritušajiem.
Karavīru dziesmu konkurss – veltījums brīvības cīņās kritušajiem
9.novembrī Ķekavas vidusskolā norisinājās nebijis pasākums – karavīru dziesmu konkurss. Tas bija veids, kā Ķekavas vidusskolas skolēni mēģināja izprast tālos 1919.gada notikumus, kad jauni zēni devās kaujās, lai izcīnītu brīvību savai valstij. Tas bija veids, kā savu sapratni par to izstāstīt dziesmā caur skaņām, tēliem un kustību, kā ar muzikālo stāstu un savu attieksmi pieminēt brīvības cīņās kritušos.
Stāstnieku konkurss
Nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas izglītībā stāstnieku konkursā “TECI, TECI, VALODIŅA” Artis Venskuss 8.novembrī skolēnu pilī ieguva 1.pakāpi un tika izvirzīts piedalīties valsts mēroga konkursā Latviešu biedrības namā 26.novembrī. Skolotāja Silvija Zītare.
Latvijas Olimpiskās komitejas projekts “Sporto visa klase”
Ir sākusies projekta “Sporto visa klase” trešā sezona. Pirmajā gadā projektā iesaistījās sešas klases, otrajā gadā 49 klases ( gan 3.klases, gan 4.klases), bet šajā mācību gadā no jauna projektā piedalās 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Tātad projekta trešajā sezonā iesaistījās vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.
Ķekavas vidusskolas 5.a klases dalība projektā “Labdarības skola”
Mēneša garumā Ķekavas vidusskolas 5.a klases skolēni un audzinātāja Ilze Lisovska sarūpēja grāmatas, mantas, puzzles un spēles, lai 4.novembrī dotos uz PII “Ieviņa” iepriecināt bērnus ar lietām, no kurām paši bērni ir izauguši, bet citiem tās varētu ļoti labi vēl noderēt.
“Tautasdziesmu nedēļa” sākumskolas klasēs
No 17. līdz 21.oktobrim Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs tika organizēta “Tautasdziesmu nedēļa”. Šīs nedēļa mērķis bija veicināt izglītojamā izpratni par vērtībām un tikumiem, sekmējot to iedzīvināšanu ikdienas dzīvē, izmantojot latviešu tautasdziesmas.
Karjeras nedēļa
No 10.10 - 14.10.2016 Ķekavas vidusskolas sākumskolas klases iesaistījās Karjeras nedēļas aktivitātēs.Skolēniem bija iespēja iepazīties ar klasesbiedru vecāku, vecvecāku, māsu, brāļu, krustvecāku profesijām.
Gada skolotājs 2016
Labākais skolotājs vispārējās izglītības programmā 2015./2016.mācību gadā Ķekavas novadā un SWEDBANK balvas saņēmēja – skolotāja Maiga Pigita.
NEATKARĪGĀ 2016.GADA SKOLU TOP 100
Raksts no NEATKARĪGĀ 2016.gada 7.09.oktobra nummura.
Sporta dienas stafešu rezultāti
Skolēni piedalījās olimpiskajās stafetēs: pretstafetē, krosā zēniem un meitenēm un stafetē ar sporta spēļu elementiem.
Tehnobuss
21.septembrī vidusskolēniem bija iespēja aplūkot un izmēģināt pirmās mobilās demonstrāciju laboratorijas TehnoBuss tehnoloģijas.
"Mēs strēlnieku mazbērni
Tieši pirms 100 gadiem Nāves salā vācu karaspēks veica lielāko ķīmisko gāzu uzbrukumu Pirmā pasaules kara laikā Latvijas teritorijā, kurā dzīvības zaudēja vairāk kā simts latviešu strēlnieku. Pieminot viņu varonību, Ķekavas novada pašvaldība 23.-25. septembrī rīkoja trīs dienu pasākumu “Latviešu strēlnieki Nāves salā”.
Eiropas sporta nedēļa 2016
Ķekavas vidusskolas skolēni uzsāk Eiropas sporta nedēļu ar kopīgu rīta vingrošanu. Rīta vingrošanu vadīja DŽeneta Dumpe.
Ciemos pie Knuta Skujenieka
Latviešu valodas un literatūras skolotāji kopā ar vidusskolēniem šodien devās uz Salaspili ciemos pie Knuta Skujenieka un skandēja dzeju Daugavas krastā.
Zinību diena
Šogad mūsu skolā skolas gaitas uzsāka 144 pirmklasnieki ar klases audzinātājām Mārīti Roguli, Dzintru Mežāku, Valdi Kotāni-Pilāni, Agnesi plostiņu un Edīti Avanu un 37 desmitklasnieki ar audzinātājām Anitu Tenisu un Gintu Zušu. Tā pat darbu mūsu skolā uzsāka 10 jauni pedagogi. Kopumā skolā mācīsies 1024 skolēni un strādās 93 pedagogi. 13 skolēnu apgūs pirmskolas izglītību. Lai mums visiem veiksmīgs, ražīgs un darbīgs jaunais mācību gads.
Apmaiņas brauciens Bordesholmā Vācijā
Mēs, seši jaunieši, 10to klašu skolēni- Signe Zole, Katrīna Peina, Kaspars Kovgers, Roberts Auziņš un 11to klašu skolnieces- Beāte Stankeviča un Krista Sniķere, kopā ar mūsu superīgo pedagogu Ilzi Lisovsku, 29.maijā devāmies apmaiņas braucienā uz Bordesholmu Vācijā.
"Sporto visa klase" 3.vieta Latvijā
Ir noslēgusies otrā sezona LOK rīkotajā projektā "Sporto visa klase". Šajā mācību gadā projektā iesaistījās 43 trešās klases no visas Latvijas, kā arī projektu turpināja 6 ceturtās klases no pagājušā mācību gada.
Zēnu kamerkora panākumi
Ķekavas vidusskolas zēnu kamerkorim 12.maijā Misā "Tik dēļ Jums , daiļās dāmas , dēļ Jums...." ieguva diplomu par bezbailību, drosmi, dzīvesprieku, cīņas sparu, skaļām balsīm, enerģiju un uzvarām. (49,99 punkti)
Uzvara ZZ čempionāta pusfinālā
5.d klase ieguva 1.vietu un 5.c klase ieguva 3. vietu ZZ čempionāta pusfinālā.
Es mīlu Tevi Ķekava
13. maijā notika konkurss "Es mīlu tevi Ķekava", kurā piedalījās 7.c klases skolēni un viņu vecāki.
Olimpiešu svētki
Tika godināti visi mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji un viņu pedagogi. Tie ir apmēram 80 skolēni un 30 skolotāji.
Koru koncerts
6.maijā notika visu skolas koru koncerts, kas ieskandināja Mātes dienas un Ģimenes dienas nedēļu.
Ansambļa "Rasas" panākumi starptautiskā konkursā
Ar SUDRABA diplomu un LABĀKO MĀKSLINIECISKO sniegumu –diplomu 15.maijā no Kauņas Starptautiskā konkursa ieradās mūsu Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa” un vadītāja Dace Bula.
Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas skolēnu un skolotāju vizīte Ķekavas vidusskolā
Jau otro gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.
Dabaszinību nedēļa
No 23.04. – 29.04. Ķekavas vidusskolā sākumskolas klasēs norisinājās Dabaszinību nedēļa. Katru dienu katra klase saņēma uzdevumu, kurš bija jāizpilda un jānodod līdz pulksten 13.30.
Gatavi rītdienai
“Gatavi rītdienai!” pilotprojektu no 2014. gada pakāpeniski ievieš piecās vispārizglītojošās izglītības iestādēs Latvijā - Siguldas Pilsētas vidusskola, Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, Daugavpils 3. vidusskolā, Ķekavas vidusskolā...
Pavasara talka
20.aprīlī - šīs nedēļas saulainākajā dienā, pēc 4.stundas visi 5.-8. un 10.-11.klašu skolēni devās ārā uzkopt skolas apkārtni
Tikšanās ar Inesi Zanderi
19. aprīlī piektās klases skolēni iepazinās ar dzejnieces, rakstnieces, tulkotājas, redaktores un izdevējas Ineses Zanderes daiļradi.
Starptautiskā dejas diena
29.aprīlī starptautiskā dejas diena Ķekavas sākumskolas zālē
Matemātikas konkursa "Ķengurs" rezultāti
5.klases skolēns Kristaps Štāls no 2210 skolēnu konkurencē ir ieguvis 3.vietu Latvijā un Valters Vīrs 1722 skolēnu konkurencē ieguva 4.vietu Latvijā.
"Versijai" Vidzemes novada skatē III pakāpe
Lieldienas
29.03. - Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs tika atzīmētas 3 Lieldienas.
Joku diena
01.04. – Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs tika atzīmēta joku diena. Katra klase bija tērpusies atbilstoši tādos toņos, kādu skolotāja izlozēja.
DD fizikā un ķīmijā
2016.gada 30.martā notika diagnosticējošie laboratorijas darbi 11.klasē ar mērķi novērtēt izglītojamo eksperimentālās prasmes fizikā un eksperimentālās un sadarbības prasmes ķīmijā un pilnveidot tās.
Karjeras diena
Kā katru gadu karjeras dienā 8.klases skolēni prezentē profesijas, kuras ir ēnojuši ēnu dienās. Projekta nedēļas laikā katrs 8.klases skolēns novēroja kādu profesijas pārstāvi, kas viņu interesē: novērtēja profesijas plusus un mīnusus, noskaidroja kāda izglītība un personiskās īpašības nepieciešamas, lai varētu strādāt šajā profesijā.
Matemātikas konkurss "Ķengurs"
Jau otro gadu arī mūsus skolas skolēni piedalās ikgadējā starptautiskajā matemātikas konkursā-spēlē "Ķengurs", kurš notiek jau devīto reizi! Konkursa dzimtene ir Austrālija. Šogad tas notiks 24.martā. Ķekavas vidusskolu pārstāvēs gandrīz 100 skolēni no 2.-12.klasēm. Konkursa devīze "Matemātika visiem!" Konkursa galvenais mērķis ir padarīt matemātiku par pievilcīgāku, interesantāku un pieejamāku maksimālam skolēnu skaitam.
Sākumskolas 3.kārta
18. martā topošā Ķekavas sākumskolas baseina būvlaukumā notika svinīgā kapsulas iemūrēšana vērienīgās būves pamatos. Kapsulā kā vēstījums nākamajām paaudzēm tika ievietots Ķekavas novada domes lēmums par sākumskolas 3. kārtas būvniecības uzsākšanu un aizņēmuma ņemšanu, avīzes “Ķekavas Novads” februāra numurs, kurā publicēts Ķekavas novada pašvaldības 2016. gada budžets, kā arī eiro monētas kā liecība no šī laikmeta.
Bērnu žūrijas ekspertu tikšanās ar rakstnieci Luīzi Pastori
Kopš mūsu skola piedalās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija”, par tradīciju kļuvušas žūrijas ekspertu tikšanās ar kādu no rakstniekiem. Saulainā 11.marta priekšpusdiena bija kā radīta interesantām sarunām stundas garumā par to, kā tad top grāmata, ilustrācijas, kā rodas ideja.
“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015”
5. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015” noslēguma pasākums – “Lielie lasīšanas svētki”. Mūsu skolas čaklākajām Bērnu žūrijas grāmatu lasītājām Terēzei Alpei un Rūtai Rullei bija iespēja piedalīties šajos svētkos – iepazīt un uzklausīt rakstniekus, tulkotājus, māksliniekus un izdevējus.
Metodiskā diena Ķekavas novada pedagogiem
Ķekavas vidusskolā 2016.gada 18 martā plkst. 10:00 notika lekcija - "Personīgo resursu spēcināšana intensīvas ikdienas komunikācijas kontekstā", lektore Ieva Vaine Pasākuma turpinājumā novada pedagogi dalījās pieredzē ar parējiem kolēģiem.
Pogu vakars
11.martā skola pulcēja skolēnus , skolotājus uz vecākus uz 9.klašu "Pogu vakaru". Šogad tas bija 9.a klase ar klases audzinātāju Anitu Tenisu, 9.b klase ar klases audzinātāju Gintu Zušu un 9.c klase ar klases audzinātāju Nataļju Samsonovu.
Vecāku vakars
2.marta no plkst 18.00-20.00 skolā notika vecāku vakars. Šoreiz vecākiem bija iespēja ne tikai tikties ar skolotājiem, bet arī noklausīties lekciju "Kas jāzina par bērnu drošību internetā", lektore Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska.
Žetonu vakars
12.februārī tradicionāli notika 12.klases Žetonu vakars. Klases audzinātāja Daina Gžibovska.
  Drukāt