Etwinning projekts "Global Chatmates 2.0"

14 Ķekavas vidusskolas 10.-12.kl. skolēni piedalās Etwinning projektā "Global Chatmates 2.0" , kuru organizē un vada angļu valodas skolotāji no Horvātijas, Grieķijas, Latvijas, Brazīlijas un Čīles ar mērķi sniegt saviem skolēniem autentisku saziņas pieredzi angļu valodā, kā arī piedāvāt iespēju apgūt kultūras, ģeogrāfiskās, sociālās un digitālās prasmes, lauzt stereotipus un iegūt plašāku izpratni par starptautisko sabiedrību un globālās pilsonības sajūtu.

Projekts apvieno līdzīgu interešu, vecuma un angļu valodas prasmes līmeņa skolēnus, kuri vienreiz mēnesī tiksies tiešsaistē, lai parrunātu dažādus tematus un mācītos viens no otra. Projekts noslēgsies aprīlī, kad skolēni uzstāsies ar prezentācijām savās klasē, lai pastāstītu par saviem projekta partneriem, pieredzi un zināšanām, ko ieguva projektā.

Paldies skolēniem par atsaucību un vecākiem par atbalstu skolēnu dalībai projektā!

#GlobalChatmates

#eTwinning