Guidance – Digital tools and Method development

Projekta programma

Erasmus+ Stratēģiskās partnerības izglītības, apmācības un jaunatnes jomās (KA2)

Projekta apakšprogramma

Sadarbība digitālās izglītības veicināšanai (KA226)

Projekta nozare

Skolas

Projekta numurs

2020-1-SE01-KA226-SCH-092613

Ieviešanas periods

01.04.2021. – 31.03.2023.

Projektā iesaistītās organizācijas

Valmieras Attīstības aģentūra (Latvija), Region Örebro län (Zviedrija), SATAKUNNAN AMMATTIKORKEAKOULU (Somija), Ķekavas pašvaldība (Latvija), Stebo (Beļģija), MUNICIPIO DE LOUSADA (Portugāle), Utbildningskontoret, Norrköpings Kommun (Zviedrija), Competence Sverige ekonomisk förening (Zviedrija)

Projekta tēma

Inovācijas

Projekta mērķis

1. Veicināt sociālo iekļaušanu un vienlīdzību karjeras virzībā visā izglītības sistēmā.
  2. Veicināt to, ka vairāk jaunieši iegūst kvalitatīvu izglītību šādā veidā palielinot savas iespējas iegūt darbu.
  3. Atbalstīt jauniešus un studentus pārdomāti izvēlēties savu studiju virzienu

Projekta aktivitātes un sasniedzamie rezultāti

1. Paaugstinātas prasmes un kompetences, kā izveidot iekļaujošu digitālo vidi visā izglītības sistēmā.
  2. Paaugstinātas prasmes un kompetences par to, kā izmantot un pielāgot digitālos rīkus un metodes, lai padarītu karjeras atbalsta procesu iekļaujošāku.
  3. Digitāls rīks, kas sastāv no metodēm, kas palīdz veidot iekļaujošu vidi jauniešiem.
  4. Apmācību komplekss (programma un nepieciešamie materiāli) skolotājiem un karjeras konsultantiem.

Kontaktpersona

LV, Ķekavas novads

Sanita Āboliņasanita.abolina@kkv.lv

Projekts Guidance – Digital tools and Method development tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Zviedrijā administrē Zviedrijas Augstākās izglītības koncils, atbalstu.

Projekta "Guidance- Digital tools and method development" mājas lapa

Latvijā

Ar prieku informējam, ka ERASMUS+ projekta "Guidance- Digital tools and Method development" digitālais rīks ir pabeigts un tādēļ vēlamies dalīties informācijā arī ar Jums- karjeras konsultantiem, pedagogiem - karjeras konsultantiem, koučiem, priekšmetu skolotājiem un visiem, kuriem interesē digitālo rīku integrācija mācību priekšmetos un karjeras konsultācijās.

Latviešu valodā (16.01.2023)

Angļu valodā

Ar šo ziņu, projekts vēl nav noslēdzies, jo turpinām darbu pie digitalās E-grāmatas izveidi un apmācības kursa.

Februāra sākumā, Valmieras attīstības aģentūras, Valdes locekle- Līga Vecā, sadarbībā ar Ķekavas vidusskolas karjeras konsultanti- Sanitu Āboliņunovadīja praktisko Erasmus+ projekta apmācību semināru Valmieras novada pedagogiem karjeras konsultantiem par Digitālo rīku un metožu integrēšanu karjeras attīstības atbalstam.

Atjaunots: 27.03.2023