ĶEKAVAS NOVADA SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI no 06.02.2023
Saskaņots: 2023. gada 01. februāra Izglītības, kultūras un sporta komitejā Nr. 2023-IKS-03
Mācību gads
Informācija par skolēnu brīvlaikiem, pārbaudes darbu laikiem 2022./2023. mācību gadā
"Vecāki ienāk skolā"
Projekts “Vecāki ienāk skolā” 6.- 8. klasēm
Tautas deju kolektīvs uzņem jaunus dalībniekus
Uzņem puišus visās vecuma grupās.
Drošs internets
30.01.2023. skolā norisinājās nodarbība “Drošs internets” ar mērķi izglītot jauniešus par riskiem un apdraudējumiem internetā, kā arī atbildīgu un jēgpilnu interneta izmantošanu, šo nodarbību apmeklēja 3. klases.
Burtiņu svētki
26.01.2023. Ķekavas vidusskolas 1.klasēm norisinājās “Burtiņu svētki”.
Sākas pieteikšanās erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments"
Līdz 17. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" rīkotajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments".
Izglītojošie pasākumi, lai pasargātu jauniešus no atkarību izraisošo vielu lietošanas uzsākšanas
27.01.2023. Ķekavas vidusskolā mūziķi Nikolajs Puzikovs un Denijs Grieze diskutē ar 9- to klašu skolēniem par atkarību izraisošām vielām un to radītajām sekām, kā arī visās klašu grupās (5.kl.-12.kl.) šajā mācību semestrī tiek organizētas interaktīvas nodarbības un citi pasākumi.
Zinātnes un izglītības inovāciju centrs izsludina pieteikšanos interešu izglītības programmai “Digitālā ražošana” Tehnoloģiju koprades telpā
16. janvārī tiek atvērta pieteikšanās interešu izglītības programmai “Digitālā ražošana”, kura izstrādāta Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrā (ZIIC). Izglītības iestādes no visas Latvijas aicinātas pieteikt 5.-12. klašu dalību programmā, kura tiks īstenota no februāra līdz maijam gan tiešsaistē, gan Tehnoloģiju koprades telpā, Klāva Ukstiņa ielā 17/23, Liepājā.
Skolas avīzes "Ķekavas Ķirbītis" decembra numurs
Kā allaž, skolas avīze "Ķirbītis" ir klāt!
Deju kolektīvi “Ķekaviņa” un “Šeku reku”
Ķekavas vidusskolas tautas deju kolektīviem “Ķekaviņa” un “Šeku reku” ir aizritējusi ļoti aktīva deju sezonas pirmā puse.
Skolas avīzes "Ķekavas Ķirbītis" novembra numurs
Novembris pagājis Latvijas zīmē. Šajā skolas avīzes novembra numurā stāstos un foto attēloti novembra notikumi mūsu skolā.
Kaķīša dzirnaviņas
"Mazās versijas" dejotājas piedalās koncertuzvedumā "Kaķīša dzirnaviņas"
Mūsdienu deju kolektīvu radošais festivāls “Dejo ar vadītāju”
4.novembrī Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” notika Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu radošais festivāls “Dejo ar vadītāju”
18.novembris
Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī. Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt. Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats. /J. Jaunsudrabiņš/
Patriotisma mēnesis Ķekavas vidusskolā - 11.novembris, Lāčplēša diena.
9.klašu izglītojamie apvienojas kopējā pasākumā “Iekāp karavīra zābakos!”
Pasākumi valsts svētku mēnesī
Klāt novembris, Latvijas svētku mēnesis. Šajā laikā Ķekavas vidusskolas abās ēkās tiek plānoti dažādi pasākumi veltīti Latvijas svētkiem.
Skolas avīzes "Ķekavas Ķirbītis" oktobra numurs
Kā ierasts, ar sveicieniem jaunajā mācību gadā atkal klāt ir skolas avīze "Ķekavas Ķirbītis"!
Mācību ekskursija
Projekta “skolas soma” ietvaros visu 9. klašu skolēniem oktobrī bija iespējas apmeklēt Ziemassvētku kauju muzeju.
Tautas deju kolektīvs "Ķekaviņa"
Tautas deju kolektīvs "Ķekaviņa" uzņem puišus visās vecuma grupās.
Karjeras nedēļas aktivitāte Ķekavas vidusskolā
17. oktobrī, Ķekavas vidusskolā norisinājās Karjeras Nedēļai veltīts pasākums ar četru profesiju pārstāvju prezentācijām.
Visā Latvijā norisinās uzņēmējspēju izzināšanai veltītas Karjeras nedēļas aktivitātes
Pirmdien, 17. oktobrī, Latvijas pilsētu un novadu izglītības iestādēs sākas ikgadējā Karjeras nedēļa. Ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” skolēni aicināti izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas, piedaloties daudzveidīgās aktivitātēs.
Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”
14. oktobrī VEF kultūras pilī notika Valsts izglītības satura centrs rīkotais skolu jaunatnes jaunrades deju konkursu “Mēs un deja”.
Deju koncerta “Balts” prezentēšana
13. oktobrī VEF kultūras pilī notika XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII deju svētku deju koncerta „Balts” repertuāra prezentācijas koncerts. Koncertā tika atrādītas 18 horeogrāfu veidotās dejas, kas paredzētas jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīviem. Ķekavas vidusskolas tautas deju kolektīvs “Šeku reku” izdejoja Jāņa Kalniņa veidoto horeogrāfiju “Kad atnāks pavasars’ ” (mūzikas autors Ēriks Zeps), kas iekļauta koncerta 6. daļā “Daba”.
Karjeras nedēļa sākumskolā
Mācību gada laikā notiek dažādi karjeras pasākumi Ķekavas vidusskolā. Sākumskolas klasēs profesiju iepazīšana notika oktobra otrajā nedēļā.
Mācību ekskursija
Saulainā, skaistā rudens dienā, 12.oktobrī, 10.a,b,c un 12. b klašu grupas, kas kultūras un mākslas priekšmetā apgūst vizuālo mākslu, devās ekskursijā uz muzeju krātuvi.
Bateriju vākšanas konkurss 2022
“Zaļā josta” ar 2022.gada 1.oktobrī uzsāk šī mācību gada izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Aicinām piedalīties!
Skolotāju diena
2022.gada 30.septembrī abās Ķekavas vidusskolas ēkas norisinājās dažādi Skolotāju dienai veltīti pasakumi.
Miķeļdienas gadatirgus sākumskolā
Tradīcijas ir jākopj, vai ne? 29.09.2022. Sākumskolā notika iķeļdienas tirgus
Sporta diena sākumskolā
Dienu pirms rudens saulgriežiem Ķekavas sākumskolēni aizvadīja sportiskā garā, pulcējoties dažādās atraktīvās stafetēs, ko bija izplānojušas sporta skolotājas Aiga, Gita un Kristīna.
ALĒSIMIES, KAMĒR JAUNI!
Latviešu skatuviskās dejas koncerts Slampes KP, 18.09.2022. Tikko iezadzies rudens drēgnums un lapas kokos sākušas iekrāsoties, skolu solos atgriezušies skolēni, augstskolās studenti un deju zālēs – mazi un lieli dejotāji. Kur gan vēl labāk izrādīt savus vasarraibumus un vasarā uzkrāto enerģiju, ja ne uz skatuves pašā sezonas sākumā?
Dzejas dienas
2022.gada 22. septembrī Dzejas dienas iesoļos arī Ķekavā!
Tautas deju kolektīvi uzņem jaunus dalībniekus
Ķekavas vidusskolas deju kolektīvi "Ķekaviņa" un "Šeku Reku" uzņem jaunus dalībniekus jaunajai deju sezonai.
"Ķekavas Ķirbītis" maija numurs
Un vēl viens mācību gads ir ierakstīts vēsturē... Esam "iekāpuši vasaras kurpēs"! Vēl tikai pēdējais šī mācību gada sveiciens no skolas avīzes "Ķekavas Ķirbītis".
Mūsdienu deju grupu atskaites koncerts
26.maija vakarā sākumskolas aktu zālē valdīja liels uztraukums - mūsdienu deju grupas "Mini versija", "Mazā versija" un "Versija" izdejoja pavasara veikumu saviem vecākiem.
Ķekavas vidusskola Olimpiešu svētkos godina skolēnus un pedagogus
Ceturtdien, 2022.gada 26. maijā, notika Olimpiešu svētki, kuros tika godināti skolas 1.-12.klašu skolēni, mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji šajā mācību gadā, un viņu pedagogi.
Pēdēja zvana sveiciens devītajiem
Ķekavas vidusskolā 2022.gada 20.maijā izskanēja pēdējais zvans 9.klasēm. 8.klašu skolēni sūta sveicienus.
POP-IELA
12.05.2022. Ķekavas vidusskolas 1.-4.klašu skolēniem bija iespēja parādīt savu prasmi atdarināt kādu no latviešu estrādes māksliniekiem vai latviešu grupu, piedaloties konkursā POP-IELA.
Koncertlekcija sākumskolā “Daudz laimes, Latvija!”
05.05.2022. Ķekavas vidusskolas 1.-4.klases skolēniem bija iespēja projekta “Skolas soma” ietvaros apmeklēt koncertlekciju “Daudz laimes, Latvija!”.
29.aprīlis – Starptautiskā dejas diena!
Pēc divu gadu pārtraukuma, Ķekavas vidusskolas sākumskolas klašu skolēni atkal sanāca kopā, lai svinētu Dejas dienu.
Valodas nedēļa “Teci, teci valodiņa”
No 4.04.2022.- 08.04.2022. Ķekavas vidusskolas 1.-4.klasēm norisinājās valodas nedēļa “Teci, teci valodiņa”.
"Ķekavas Ķirbītis" marta numurs
Pavasarīgās noskaņās pie Jums atkal skolas avīze "Ķekavas Ķirbītis".
Ķekavas vidusskolas skolnieces dalās ar sirds siltumu
2021.gada Ziemassvētku gaidīšanas laikā skolnieces piedalījās labdarības akcijā, radot pirms laika dzimušajiem bērniņiem ļoti nepieciešamas lietas, un šajā gadā tās nokļūs pie mazulīšiem
"Burtiņu svētki"
11.03.2022. Ķekavas vidusskolas 1. klases skolēniem bija īpaša diena, jo šajā dienā tika svinēti Burtiņu svētki.
11.klašu skolēnu organizētie pasākumi
Šajā mācību gadā 11. klašu skolēniem tika uzstādīts mērķis – novadīt kādu kultūras pasākumu. Protams, savas korekcijas plānā ieviesa epidemioloģiskā situācija, bet tomēr bija pasākumi, kas notika un ir pasākumi, kas vēl tikai notiks.
Informācija par palīdzības sniegšanu Ukrainai
Kā palīdzēt Ukrainai cīņā par brīvību?
Ķekavas vidusskolas skolēni uzrāda labus rezultātus mācību priekšmetu olimpiādēs
Ķekavas vidusskolas skolēni arī šajā mācību gadā piedalās mācību priekšmetu olimpiādēs, uzrāda ļoti labus rezultātus un izcīna iespēju piedalīties bioloģijas un matemātikas valsts olimpiādēs.
Starptautiskajā informātikas un algoritmiskās domāšanas konkursā “Bebr[a]s” 5.-6. klašu grupā 3. vieta Ķekavas vidusskolas skolniecei
Sestdien, 22. janvārī, noslēdzoties starptautiskā informātikas un algoritmiskās domāšanas konkursa “Bebr[a]s” finālam, 7.-8.klašu grupā uzvarēja Salaspils 1. vidusskolas skolnieks Uvis Gūtmanis, savukārt Ķekavas vidusskolas skolniece Estere Ņukša ieguva 3. vietu 5.-6. klašu grupā. Konkursa otrajā – noslēdzošajā kārtā tiešsaistē piedalījās gandrīz 100 labākie 5.-12. klašu skolēni. Konkurence bija spraiga, jo konkursa 1. kārtā piedalījās vairāk nekā 17 tūkstoši skolēnu no visas Latvijas.
Konkursā “Dizaina darbi” vislabāk veicas Ķekavas vidusskolas skolniecei
Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS jau trešo gadu organizēja konkursu DIZAINA DARBI skolēniem. Konkursa DIZAINA DARBI - 2021 ietvaros skolēni tika aicināti iesūtīt idejas un izstrādāt dizaina projektu ar mērķi uzlabot dzīvi mājdzīvniekiem.
"Ķekavas Ķirbītis" decembra numurs
"Ķekavas Ķirbītis" sūta gaišus un siltus sveicienus saviem lasītājiem! Vēlam veselību, možu garu un Tīģera izturību Jaunajā gadā!
Jauktā kora video sveiciens svētkos
Jauktā kora video sveiciens svētkos
Apsveikums svētkos
Ķekavas vidusskolas direktores apsveikums
Ķekavas vidusskolas aktivitātes Ziemassvētku gaidīšanas laikā
Ķekavas vidusskolas aktivitātes Ziemassvētku gaidīšanas laikā
Sirsnīgi sveicam Latvijas 103. dzimšanas dienā!
Sirsnīgi sveicam Latvijas 103. dzimšanas dienā!
"Ķekavas Ķirbītis" novembra numurs
Rudens notikumu apskats skolas avīzē.
ĶEKAVAS NOVADA SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI pirmsvētku dienā 17.11.2021.
ĶEKAVAS NOVADA SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI pirmsvētku dienā 17.11.2021.
SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI no 15.11.2021
SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI no 15.11.2021
Koncertlekcija “Lāčplēša dienā”
Ķekavas vidusskolas 1.-12. klases skolēniem bija iespēja projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros noskatīties koncertlekciju “Lāčplēša dienā”.
Gaismas ceļš - Lāčplēša diena
Godinot Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu, Ķekavas novadā norisinās akcija "Gaismas ceļš"
Valsts svētku nedēļā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicina godāt un svinēt Latvijas valstiskumu
Valsts svētku nedēļā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicina godāt un svinēt Latvijas valstiskumu, iepazīstot vai atkārtoti pārlūkojot muzeja sagatavotos digitālos materiālus.
Pie tējas un cepumiem par Aleksandra Čaka dzeju mūzikā
Nepiespiestā gaisotnē, brīvi, bet iekšēji mazliet satraukti, sākās Mūzikas stunda 23. septembra pēcpusdienā, Ķekavas vidusskolas 11.klases KULTŪRAS - mūzikas jomas skolēniem.
Ķekavas vidusskolas kori XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
Ķekavas vidusskolas kori XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.
Skolēnu autobusu grafiks 01.11.2021.-14.11.2021.
Skolēnu autobusu grafiks 01.11.2021.-14.11.2021.
No 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā uz četrām nedēļām izsludināta stingra mājsēde.
No 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā uz četrām nedēļām izsludināta stingra mājsēde.
Tautas deju kolektīvi “Ķekaviņa” un “Šeku reku” XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
2018. gadā gatavošanos XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem uzsāka četras vecuma grupas TDK “Ķekaviņa” sastāvā un 2019. gada janvārī arī vidusskolas vecuma deju kolektīvs “Šeku reku”.
Translācijas – ētera laiki LTV1 - "XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 2021"
Translācijas – ētera laiki LTV1 - "XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 2021"
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos mūsdienu deju grupas “Mazā versija” un “Versija”
Mūsdienu deju grupas “Mazā versija” un “Versija” ceļu uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem sāka jau 2018.gadā.
Eiropas Savienības programmēšanas nedēļa #CodeWeek2021
Ķekavas vidusskolas skolēni un skolotāji iesaistās programmēšanas nedēļas aktivitātēs.
Ķekavas vidusskolas klātienes pakalpojumu sniegšanas kārtība
Īstenojot Covid-19 infekcijas izplatības novēršanas pasākumus, no 11.oktobra Ķekavas vidusskolā ierašanās tikai pēc iepriekšējā pieraksta.
Sveiciens Skolotāju dienā!
Sveiciens Skolotāju dienā!
Sporta diena sākumskolā
23.septembra rīts ausa miglains un auksts, ar pirmajām rudens salnām, bet sākumskolas pagalms un ceļš uz stadionu ik pa laikam pildījās ar aktīviem skrējējiem, lēcējiem un visādi citādi rosīgiem skolēniem, kas devās piedalīties stafetēs.
Koncertlekcija “Mūsu stāsts par Rīgu"
16. septembrī Ķekavas vidusskolas 1.- 4.klašu skolēniem bija iespēja projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros noklausīties koncertlekciju “MŪSU STĀSTS PAR RĪGU”.
Makulatūras vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai" 2021./2022. mācību gadam
Arī šogad Ķekavas vidusskola ir iesaistījusies makulatūras vākšanas konkursā.
Izlietoto bateriju vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai" 2021./2022. mācību gads
Arī šogad Ķekavas vidusskola ir iesaistījusies bateriju vākšanas konkursā.
Informāciju par skolēnu autobusu maršrutiem no 20.09.2021.
Informāciju par skolēnu autobusu maršrutiem no 20.09.2021.
Zinību diena 1.septembris Ķekavas vidusskolā
Zinību dienas svinīgie pasākumi Ķekavas vidusskolā
Drošs izglītības process klātienē no 2021.gada 1.septembra
Jaunajā mācību gadā izglītības ieguves process tiks organizēts klātienē, ievērojot Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus – regulāru informēšanu, distancēšanos, higiēnu un personas veselības stāvokļa uzraudzību.
Skolēnu dziesmu un deju svētku notikums "Saulesvija" Ķekavā
"Svētki ir tur, kur esam mēs!" XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākums „Saulesvija” viesojās arī Ķekavas novadā.
Par mūsdienu deju grupu darbu II semestrī
Par mūsdienu deju grupu darbu II semestrī.
Pavadi vasaru izcili! Nometne jauniešiem 15-20 gadi
LEADER sadarbības projekta "Eko Ziemeļos" ietvaros ir izsludināta bezmaksas nometne 15-20 gadus veciem jauniešiem jūlija sākumā. Pieteikšanās ir līdz 18.jūnijam. Var pieteikties Ķekavas novada jaunieši.
Jauniešu karjeras un izglītības iespējas Rīgas reģionā "Kur mācīsies Rīgas reģiona jaunieši?"
Iespēja piedalīties iedvesmas seminārā par izglītības un karjeras iespējām Rīgas reģionā “Kur mācīsies Rīgas reģiona jaunieši?”. Diskusija norisināsies tiešsaistē 9.jūnijā, plkst. 10.00, klātesot LDDK ekspertiem, Rīgas reģiona uzņēmējiem, izglītības iestāžu pārstāvjiem, audzēkņiem un jaunajiem speciālistiem.
"Ķekavas Ķirbītis" maija numurs
Ir skolas pēdējā diena! Beidzot! Esam atkal nonākuši finišā! Šis gads bija grūts visiem, esam piekusuši no mājsēdes un neziņas. Taču vasaras brīvlaiks ir tas laiks, kad varam atjaunot savus spēkus.
Atzinības raksts no Izglītības un zinātnes ministres
Vēlamies no sirds Jums pateikties pat šo mācību gadu! Patiecamies par pacietību un neizsmeļamu spēku mācīt, mācīties un atbalstīt. Pateicamies par drosmi darīt citādi un meklēt aizvien jaunus risinājumus. Pateicamies par atbalstu, ko sniedzām viens otram!
Pateicība par atbalstu lielākajā ikgadējā izglītojošā uzņēmējdarbības uzsākšanas konkursā “Bizness 24h 2021”
PATEICĪBA Ķekavas vidusskolai par aktīvu atbalstu 2 skolēniem uzņēmējdarbības attīstības konkursā "Bizness 24h 2021"
Valsts prezidenta Egila Levita videosveiciens skolēniem, studentiem, mācībspēkiem un vecākiem mācību gada noslēgumā.
Valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videosveicienu skolēniem, studentiem, mācībspēkiem un vecākiem mācību gada noslēgumā.
BALSO par 6.B un 6.E klasi LOK rīkoto sacensību "Sporto visa klase" uzdevumu “Labie darbi” apkārtējai videi.
Aicinām balsot līdz 24.maija plkst. 12:00 facebook Kārums konta galerijā.
Iespēja skolēniem iegūt 10 000 vērtu balvu, piesakot ideju līdz 31. maijam!
Vēl nedēļu iespējams pieteikties ideju konkursam “Solve for Tomorrow”!
AFS meklē viesģimenes jauniešiem 2021./2022. mācību gadam
2021. gada augustā Latvijā ieradīsies 29 viesskolēni no ASV, Francijas, Itālijas, Japānas, Taizemes, Vācijas un Turcijas, lai AFS starpkultūru apmaiņas trimestra vai gada programmu ietvaros mācītos vidusskolās visā Latvijā.
Noslēdzies skolēnu konkurss "Enerģijas taupīšanas detektīvi"
Ķekavas novada organizētajā konkursā "Enerģijas taupīšanas detektīvi", kura ietvaros skolēni iesūtīja savas klases radošās idejas enerģijas taupīšanai, par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši Ķekavas vidusskolas 2.D klase un Baložu vidusskolas 11. A klase.
Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu svin 1.-4. klases
Ķekavas vidusskolas 1.- 4.klašu skolēni tāpat kā citi valsts iedzīvotāji atzīmēja šo dienu. Šo svinīgo procesu skolēni iemūžināja fotogrāfijās vai radoši zīmējot vai rakstot dzeju.
Dalība ,,Eiropas Savienības mājas’’ izglītības programmā ,,Eiropas Jaunais Pilsonis’’ 2020./2021. mācību gada pavasara semestrī
Ķekavas vidusskolas 9.klašu un 7.d klases skolēni piedalījās ,,Eiropas Savienības mājas’’ izglītības programmā ,,Eiropas Jaunais Pilsonis’’ 2020./ 2021. mācību gada pavasara semestrī.
Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2020./2021. mācību gada uzvarētāji
Prieks paziņot, ka neskatoties uz to, ka ilgu laiku mācāmies attālināti un klātienē ar skolēniem netiekamies, Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2020./2021. Ķekavas vidusskola ieguvusi 2.vietu.
Ķekavas Novada akcija “Iestādi koku”
4.b klases skolēni šajā pavasarī, kad mācības notiek attālināti, iesaistījās vairākās aktivitātēs, ko rīko gan Latvijas Olimpiskā komiteja projekta “Sporto visa klase” ietvaros, gan sadarbībā ar “RIMI”, gan arī Ķekavas novada akcijā “Iestādi koku”.
Apsveikums Latvijai - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā
Apsveikums Latvijai - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā no 7.c un 5.a klasēm.
Mūsdienu deju grupas svin Starptautisko dejas dienu
Sūtam sveicienus visiem Starptautiskajā dejas dienā!
4.c un 4.d klase piedalās Latvijas Olimpiskās Komitejas rīkoto sacensību "Sporto visa klase" uzdevumā “Labie darbi”
29. aprīlī noskaidrojās, ka Ķekavas vidusskolas 4.c un 4.d klases plūc uzvaras laurus 4. klašu grupā. Šoreiz uzdevums bija paveikt labus darbus mūsu planētas labā, un skolēniem tas ir lieliski izdevies!
Ķekavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmuma “Bartus” panākumi
Ķekavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums (SMU) “Bartus” nominācijā “SMU biznesa potenciāls” vidusskolu grupā uzvarēja un ieguva galveno balvu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras.
Konkurss "Enerģijas taupīšanas detektīvi"
Ķekavas novada pašvaldība aicina novada skolu skolēnus kopā ar klasesbiedriem piedalīties konkursā "Enerģijas taupīšanas detektīvi", kura ietvaros skolēni līdz 5. maijam var iesūtīt savas klases radošās idejas enerģijas taupīšanai.
No 19. līdz 22. aprīlim Ķekavas vidusskolā “Enerģijas dienas”
Lai vairotu skolēnu zināšanas par energoefektivitāti un energotaupību, Ķekavas vidusskolas skolēni laika posmā no 19. līdz 22.aprīlim tiešsaistē piedalīsies “Enerģijas dienās”.
"Ķekavas Ķirbītis" aprīļa numurs
Šājā numurā uzzini kas ir “Food pick-up point”?, kā arī lasi interviju ar 3x3 basketbolistu Nauri Miezi.
Dalība projektā "Attālinātā deja", apgūstot deju "Apskāvieni"
Mūsdienu deju grupu "Mini versija", "Mazā versija" un "Versija" dejotājas piedalās Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izaicinājumā.
Karikatūru zīmēšanas konkurss “Pa-smejies”
Ķekavas novadpētniecības muzeja rīkotajā konkursā panākumus gūst Ķekavas vidusskolas skolniece Marta Tarvāne (10.a klase)
Ķekavas meitenes apgūst radošo programmēšanu
Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā un Dzīvei gatavs, 26.martā organizēja tiešsaistes darbnīcu “Radošā programmēšana”.
Ķekavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmuma "Bratus" sasniegumi Swedbank biznesa plānošanas konkursā "Biznesa skices"
Ķekavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums "Bratus" ieguvis otro vietu un 2000 eiro naudas balvu Swedbank biznesa plānošanas konkursā "Biznesa skices".
Notāru dienas
Šī gada 3. martā 10. B un 12. A klasēm bija iespēja piedalīties "Notāru dienās".
Koncertlekcija “Kino mūzikas vēsture”
No 01.03.-12.03.2021. Ķekavas vidusskolas 3.- 4. klases skolēni piedalījās projekta “Latvijas Skolas soma” koncertlekcijā “Kino mūzikas vēsture”.
Tiešsaistes lekcijas “Veselīga uztura veicināšanas nodarbības skolas un pirmsskolas vecuma bērniem”
Ķekavas vidusskolas 1.-4.klases skolēni piedalījās tiešsaistes lekcijās projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā" ietvaros, “Veselīga uztura veicināšanas nodarbības skolas un pirmsskolas vecuma bērniem”.
Tiešsaistes koncertlekcija “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.”
Ķekavas vidusskolas 1.-4.klašu skolēniem laika posmā no 08.02.2021. – 18.02.2021. tika sniegta iespēja skatīties tiešsaistes koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.” projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros.
Individuālās klātienes konsultācijas
Individuālās klātienes konsultācijas visu klašu skolēniem un jauniešiem visās izglītības pakāpēs – vispārējā, profesionālajā un augstākajā izglītībā – ir pieejamas jau no 8. februāra.
Mūsdienu deju grupas "Mini versija", "Mazā versija" un "Versija" piedalās izaicinājumā "Deja sniegā"
Mūsdienu deju grupas "Mini versija", "Mazā versija" un "Versija" piedalās izaicinājumā "Deja sniegā"
Skolēnu uzņēmums "Bratus" iekļūst "Biznesa skices" finālā
Skolēnu uzņēmums "Bratus" iekļūst "Biznesa skices" finālā.
3. un 6. klases valsts diagnosticējošie darbi
Informācija par 3. un 6. klases valsts diagnosticējošiem darbiem.
Mācību process no 8. februāra
Mācību process no 8. februāra.
Visu "Versiju" sniegavīri
Mūsdienu deju dejotāji veido "Versiju" sniegavīrus. Šoreiz ierosme nāca no pašiem dejotājiem.
4.c klases sniegavīru triumfs
Ņemot vērā, ka šobrīd Latvijā ir sasnidzis daudz sniega un novadu pašvaldības organizē sniegavīru parādes, tad arī 4.c klase piedalās sniegavīru celšanā.
Ievēro šos punktus attālināto mācību laikā
Ievēro šos punktus attālināto mācību laikā.
Mācību process no 25. janvāra līdz 7. februārim
Mācību process no 25. janvāra līdz 7. februārim.
Tīrai Latvijai!
2019./2020. mācību gadā Ķekavas vidusskola ierindojās 3. vietā kopā savācot 16 t 406 kg makulatūras.
Mūsdienu deju dejotāji veido deju tērpus
Pirmo semestri mūsdienu deju grupu “Mini versija”, “Mazā versija” un “Versija” dejotāji noslēdza sapņojot par koncertiem un veidojot skaistus deju tērpus.
Mācību process no 11. līdz 25. janvārim
Mācību process no 11. līdz 25. janvārim
Mūsdienu deju grupas darbojas attālināti
Šis laiks ir liels izaicinājums, tomēr mūsdienu deju grupu “Mini versija”, “Mazā versija” un “Versija” dejotāji nepadodas. Jaunajā gadā novēlam visiem veselību, izturību un atkalredzēšanās prieku klātienē!
Izrāde "Īkstīte", projekta "Latvijas Skolas soma" ietvaros
Ķekavas vidusskolas sākumskolas klases skolēniem 16.12.2020. bija iespēja vērot projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros izrādi “Īkstīti”.
"Ķekavas Ķirbītis" decembra numurs
Skolas pēdējā mēneša aktualitātes skolas avīzē "Ķekavas Ķirbītis"
4.c klases skolnieka vēstule Latvijas prezidentam.
4.c klase novembrī, mācoties pēc jaunajām kompetencēm, apguva epistolāro žanru jeb daiļdarbu, kas ir rakstīts vēstuļu formā. Vēstulēm bija izstrādāti noteikti kritēriji pēc kuriem ir jāvadās. Arī Jēkabs Krēgers, būdams mājas apslimis rakstīja šo darbu. Vēstuli viņš veltīja Latvijas valsts prezidentam.
9.d klases skolēnu darbi vizuālajā mākslā "Māksla viduslaikos"
9.d klases skolēnu darbi vizuālajā mākslā "Māksla viduslaikos"
7.e klases sveiciens Ziemassvētkos.
7.e klases sveiciens Ziemassvētkos.
9.a klases Ziemassvētku sveiciens "Iedvesmojoties no vidusslaiku mākslas"
9.a klases Ziemassvētku sveiciens "Iedvesmojoties no vidusslaiku mākslas"
10. klases filmiņa "Renesanses vērtības manā izpratnē"
10. klases filmiņa "Renesanses vērtības manā izpratnē"
5.c klases sveiciens svētkos.
Veselību, saticību, mīlestību Jaunajā gadā! 5.c klase
8.c klases 3D darbi kā sveiciens Ziemassvētkos.
8.c klases 3D darbi kā sveiciens Ziemassvētkos.
7.d klases sveiciens Ziemassvētkos.
7.d klases sveiciens Ziemassvētkos.
8.d klases skolēnu apsveikums
Skolēni vizuālās mākaslas darbus "3D objekti-iedvesmojoties no dabas" izmantojuši, lai izveidotu kopīgu apsveikumu. Vizuālās mākslas skolotāja Raina Sula
11.a klases kultūras jomas skolēnu apsveikums
Lai priecīgi un mierpilni Ziemassvētki!
Renesanses vērtības manā izpratnē.
10. klases radošie darbi - Renesanses vērtības manā izpratnē.
Mācību process Ķekavas vidusskolā no 14. decembra
Izvērtējot esošo situāciju, lai mazinātu Covid-19 izplatību, pieņemts lēmums nākamnedēļ, no 14. decembra, Ķekavas vidusskolā, organizēt mācības tikai attālināti visiem skolēniem.
Mierpilnu Adventa laiku!
Mierpilnu Adventa laiku!
Svinam Latvijai - 102!
Ķekavas vidusskolas sākumskolas pedagogi, godinot Latviju 102. gadadienā, centās dažādi organizēt mācību procesu. Ikviens pedagogs veicināja patriotiskās apziņas veidošanos skolēnos caur filmu skatīšanos, dzejoļu un tautasdziesmu deklamēšanu, kā arī savu dzejoļu rakstīšanu, dziesmu klausīšanos un dziedāšanu.
Atstarotāji no firmas "AVIS"
Firma "AVIS" dāvina atstarotājus Ķekavas vidusskolas 1.klases skolēniem.
5.klašu vizītkartes
2020./21.mācību gadā 5.klasēs mācās 145 skolēni: aktīvi, zinātkāri un sportiski jaunieši. 5.a klases audzinātāja ir Inga Bērziņa, 5.b klasei - Ineta Rumpe, 5.c klasei - Raina Sula, 5.d klasei - Andija Šica, 5.e klasei - Lira Jaunīte.
"Ķekavas Ķirbītis" novembra numurs
Ķekavas vidusskolas avīzes jaunākajā numurā aktuālākie novembra notikumi skolā.
Sveicam Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā!
Sveicam Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā!
Ķekavas vidusskolas jaunais korpuss
11. novembrī tika atklāts Ķekavas vidusskolas jaunais korpuss ar desmit mācību klasēm, plašu ēdamzāli, skolotāju atpūtas istabu un rekreācijas zonu skolēniem. Jaunās mācību telpas nodrošinās papildus vietas 300 audzēkņiem.
Lāčplēša dienas gaismas akcija "Par Latvijas brīvības cīņu varoņiem"
Lāčplēša dienas gaismas akcija "Par Latvijas brīvības cīņu varoņiem"
"Ķekavas Ķirbītis" oktobra numurs
Iznācis 2020./2021. m. g. oktobra "Ķekavas Ķirbītis" numurs. Lasi un uzzini kā iesācies jaunais mācību gads Ķekavas vidusskolā.
Teātra izrāde “Jūras detektīvs”
7. oktobrī Ķekavas vidusskolas 2. klases un 3.e, 3.d klases skolēniem bija iespēja, projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, skatīties teātra izrādi “Jūras detektīvs”.
Leļļu teātra izrāde “Zivs cepure”
2. oktobrī Ķekavas vidusskolas 1. klases skolēniem bija iespēja, projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, skatīties leļļu teātra izrādi “Zivs cepure”.
Dzejas dienas Ķekavas vidusskolā
Ik gadu skolas tradīciju turpinot, 25.septembrī Ķekavas vidusskolas 10.-11.klašu skolēni devās svinēt Dzejas dienas. Šogad tās pagāja Raiņa zīmē, jo dzejniekam šogad 155!
“Dejas un mūzikas attīstība cauri gadsimtiem”
Ķekavas vidusskolas sākumskolas 3. klasēs 24. septembrī viesojās mākslinieki, kas projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros sniedza koncertlekciju “Dejas un mūzikas attīstība cauri gadsimtiem”.
“Klasiskā mūzika ir arī stilīga!”
Ķekavas vidusskolas 4. klasēm 18. septembrī, bija iespēja apmeklēt projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros koncertlekciju “Klasiskā mūzika ir arī stilīga!”.
Makulatūras vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai" 2020/2021. mācību gadam
Arī šogad Ķekavas vidusskola ir iesaistījusies makulatūras vākšanas konkursā.
Izlietoto bateriju vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai" 2020/2021. mācību gads
Arī šogad Ķekavas vidusskola ir iesaistījusies bateriju vākšanas konkursā.
Mācību procesa organizācija
Mācību process līdz skolas piebūves nodošanai ekspluatācijā notiks daļēji attālināti. Skatīt info noklikšķinot uz virsraksta.
Zinību diena 2020
1.septembrī pedagogi, bērni un viņu vecāki sapucēti, vairāk vai mazāk atpūtušies un ar nelielu satraukuma devu svin Zinību dienu. No šī mācību gada pakāpeniski sāksies jauns posms vispārējā izglītībā. Lai visiem spēks, iedvesma, radošums šajā mācību gadā. Papildus info klikšķinot uz virsraksta
Skolas avīze"Ķekavas Ķirbītis"
Re, jau kārtējais gads atkal pagājis. Vēl nesen smaidīgi pulcējāmies skolas priekšā 1.septembrī, lai uzsāktu skolas gaitas. Neviens jau nevarēja iedomāties, ka dzīves notikumu virpulis sagrozīsies un skolas noslēgums būs šāds – virtuāls. Ja kāds to būtu teicis septembrī, neviens tam neticētu. Notikumi risinājās pārāks strauji, un mēs vienā mirklī viens no otra bijām nošķirti. Bet, lai cik viegli vai grūti ir bijis, esam finišējuši.
9.klašu Pēdējais zvans
2015. gada septembrī spērām pirmos soļus Ķekavas vidusskolā. Toreiz, piektajā klasē, bijām nobijušies un samulsuši par to, kā nu būs. Kādi klasesbiedri būs, kādi skolotāji, kādas telpas un citas lietas, kas sirdij lika pukstēt straujāk.
Ķekavas vidusskolai 3.vieta makulatūras vākšanas konkursā 2019./2020.m.g.
Jau ceturto gadu pēc kārtas Ķekavas vidusskola piedalās un iegūst godalgotu vietu SIA “Zaļā josta” rīkotajā otrreizējo izejvielu vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”.
Pēdējais zvans
12.klases skolēniem šodien "Pēdējais zvans" - citādi kā parasti - attālināti, bet tomēr notiek. Attālināta tikšanās ar skolas direktori Sandru Pugovku, gājiens cauri skolai 3. klases skolnieces Evelīnas pavadībā, pēdējā zvana skaņas un tikšanās ar klases audzinātāju Rainu Sulu pēdējā klases stundā
"Ķekavas Ķirbītis" jaunais nummurs
Ir iznācis Ķekavas vidusskolas avīzes "Ķekavas Ķirbītis" jaunais nummurs
Attālinātā mācību procesa organizācija Ķekavas vidusskolā
Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim. Lai ierobežotu vīrusa izplatību no 13. marta mācību process visās izglītības iestādēs norisināsies attālināti.
Kino izrāde “Sprīdītis”
04.03.2020. Ķekavas vidusskolas 1. un 2. klases skolēniem bija iespēja projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros noskatīties muzikālu smilšu kino izrādi “Sprīdītis”, kas ir veidota pēc A. Brigaderes lugas “Sprīdītis” motīviem.
NBA Junioru līga
"Ārēnā Rīga"noslēdzās NBA Junioru līgas ceturtais čempionāts
POP iela
4.februārī Ķekavas vidusskolas sākumskolas telpās virmoja pozitīvas emocijas un patīkams satraukums, jo skolā norisinājās POP-IELA. Ik gadu šo pasākumu skolēni gaida ar nepacietību, jo tam ir ļoti nopietni gatavojušies jau no janvāra.
Florbola turnīrs Ķekavas sākumskolā.
Ķekavas sākumskolā ir izveidojusies tradīcija, ka katru gadu, projektu nedēļā notiek florbola turnīrs starp 2.-4. klasēm. Arī šogad, 11.februārī notika sacensības florbolā, lai noskaidrotu labākās klases katrā klašu grupā starp puišiem un meitenēm.
Pie sākumskolas bērniem viesojās rakstniece un dzejniece Ieva Samauska
Arī šogad Ķekavas vidusskolas skolēni iesaistījās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”, kura skolā noslēdzās šī gada 6. februārī, kad ciemos pie mums ieradās mīklu dzejoļu grāmatas “Vecis iet pa dārzu, pankūkas bārdā” autore – Ieva Samauska
Apsveicam ar iekļūšanu NBA Junioru līgas finālā!
Spēles par 1.vietu: 21.februārī, Arēna Rīga 13:00 - Dāvja Bertāna grupa: Sacramento Kings (Juglas vidusskola) – Chicago Bulls (Ogres sākumskola) 14:00 - Kristapa Porziņģa grupa: Houston Rockets (Ķekavas vidusskola) – Brooklyn Nets (Juglas vidusskola)
Skatuves runas konkurss
2020.gada 5.februārī skolā notikas skatuves runas konkurss.
“Burtiņu svētki”
Ķekavas vidusskolas 1. klasēm 24.01.2020. bija īpašs datums, jo šajā dienā notika “Burtiņu svētki”.
Leļļu teātra izrāde “Pūces piens”
Projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros ,29.01.2020. mūsu skolas 1. klases skolēni varēja apmeklēt leļļu teātra izrādi “Pūces piens”.
Stikla pūšanas nodarbība
29.01.2020. mūsu skolas 2. klases skolēniem bija iespēja, projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros, klātienē vērot Stikla pūšanas nodarbību un mācību lekciju par stiklu
“Sportland pirmie soļi basketbolā”
Ķekavas vidusskolas 1. d klase 30.01.2020. devās uz Jelgavas Sporta halli, kur norisinājās pirmo klašu skolēnu konkurss “Sportland pirmie soļi basketbolā”, ko organizē jau sesto gadu Latvijas Basketbola savienība un Latvijas Jaunatnes basketbola līga, sadarbībā ar lielāko sporta preču veikalu tīklu Latvijā „Sportland”
10.b klases ekskursija uz Cēsu novadu
2019.gada rudenī 10.b klase projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros brauca ekskursijā uz Cēsu novadu, lai apmeklētu dažus kultūrvēsturiskos objektus. Bija paredzēts Āraišu ezerpils un ordeņa pilsdrupu apmeklējums.
Filma "Dvēseļu putenis"
18.12.2-19-19.12.2019. projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros visiem 8.-12.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties mākslas filmu "Dvēseļu putenis"
Top Ziemassvētku filmiņa projekta “Skolas soma” ietvaros
Projekta “Skolas sola” ietvaros 6.a klasei bija brīnišķīga iespēja veidot filmu. Veidojot filmiņu, skolēni iejutās režisoru un aktieru lomās. Skolēni uzzināja, kāds ir producenta darbs, un ka vispirms svarīgi noskaidrot mērķauditoriju.
8.c un 8.d klašu mācību ekskursija Dailes teātrī un Ziedoņa klasē
Šā gada 16. decembrī 8.c un 8.d klase devās mācību ekskursijā projekta „Skolas soma” ietvaros uz Dailes teātra aizkulisēm un uz Imanta Ziedoņa klasi.
6.klases skolēni piedalās programmā “Latvijas skolas soma”
Programma “Latvijas skolas soma” 11.decembrī 6.b un 6.e klases skolēniem un klašu audzinātājām Ivetai Abakokai un Kristīnei Reinfeldei- Somei deva brīnišķīgu iespēju apmeklēt Dailes teātri un iepazīties ar teātra izrādes veidošanas aizkulisēm, pielaikot kādu no izrāžu atribūtiem, uzkāpt uz īstas skatuves, ielūkoties grimmētavā.
Izglītojošs koncerts “Atklāj ģitāru”
18. decembrī Ķekavas vidusskolas 1.-4.klašu skolēniem bija iespēja “Latvijas Skolas soma” projekta ietvaros apmeklēt muzikāli izglītojošu koncertu “Atklāj ģitāru”.
Ziemassvētku izrādi “Trīs"
12.12.2019. Ķekavas vidusskolas 3.klases skolēniem bija iespēja apmeklēt “Latvijas Skolas somas” projekta ietvaros Ziemassvētku izrādi “Trīs”.
Folklora mūsdienās
Ķekavas vidusskolas 4. klasēm 28. un 29. novembrī bija iespēja apmeklēt “Latvijas Skolas soma” projekta ietvaros kapelas “Brička” muzikālo nodarbību “Folklora mūsdienās”
Robots Nao
19.12. 2019. Ķekavas vidusskolas vidusskolēni tikās ar autonomo robotu Nao, kurš mūsu skolā viesojās kopā ar Transporta sakaru institūta darbiniekiem.
Ķekavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumi pasākumā “Cits bazārs ziemā”
Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā “Cits bazārs ziemā” pasniegtas balvas labākajiem SMU septiņās nominācijās. Balvu par prasmīgu sociālo mediju komunikāciju saņēma Ķekavas vidusskolas SMU ‘’Bratus’’, kas izgatavo koka makus-karšu turētājus.
Vidusskolēni piedalās starptautiskajās angļu valodas sacensībās Lietuvā
5.decembrī Ķekavas vidusskolas 10.-11.klašu angļu valodas lietpratēji Dana Roļiča, Araminta Gurdziela, Anastasija Suritina, Letīcija Zepa un Edvards Hāzners lepni pārstāvēja vidusskolu starptautiskajās angļu valodas sacensībās “Christmas around the world” Lietuvā, ko rīkoja Prezidenta J.Žemaitis v.n. Raseiniai ģimnāzija Lietuvā.
5.-6.klašu skolēni piedalās angļu valodas viktorīnā “Challenge yourself”
5.decembrī Ķekavas vidusskola rīkoja 5.-6.klašu skolēnu angļu valodas viktorīnu “Challenge yourself” (“Izaicini sevi”), kurā piedalījās labākie no labākajiem.
Cieņa-atbildība-drošība
Pieci Ķekavas vidusskolas 11.klases jaunieši (Ozoliņš R., Grinbergs A., Ozoliņa A., Frišenbrūdere E., Štarka J.) 28. novembrī Ziemeļvalstu ģimnāzijā piedalījās Jauniešu diskusijā “CIEŅA-ATBILDĪBA-DROŠĪBA”. Pasākuma eksperti bija Bērnu tiesības aizsardzības inspekcijas pārstāvji, Valsts policijas un Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāvji. Mūsu skolēni diskutēja kopā ar Rīgas 41.vidusskolas, Ziepniekkalna vidusskolas un Ziemeļvalsts ģimnāzijas jauniešiem.
Peldēšanas sacensības 2019.gada 4.decembrī
Sacensības notiek 2019.gada 4.decembrī Ķekavas vidusskolas peldbaseinā. Sacensību sākums plkst. 9:00.
Valsts svētku svinīgie pasākumi
Latvijas 101.dzimšanas diena ir svētki mums katram. Tas ir brīdis atskatīties uz paveikto, priecāties, svinēt.
Viktorīna "Ko tu zini par Latviju"
Jau par tradīciju sākumskolas 3.un 4.klasēm kļuvusi viktorīna „Ko tu zini par Latviju?”.Visnoderīgākais un vērtīgākais ir gatavošanās posms. Viu novembri klasēs intensīva rosīšanās – spēles par Latviju, latvju rakstu zīmēšana, ārstniecības augu ostīšana, garšošana tējās.
12.klašu skolēni veido filmu
Projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 12.klases skolēniem bija iespēja iepazīt filmēšanas un filmas veidošanas procesu.
Latvijas skolas somas projekts “Nofilmē savu filmu!”
30. oktobrī 8.b klasei ar interaktīvās mācību filmu studijas “Nofilmē savu filmu!” atbalstu bija iespēja gūt reālu pieredzi filmu uzņemšanā un pašiem kļūt par savas filmas scenāristiem, režisoriem, aktieriem, māksliniekiem.
Leļļu teātra “Tims” izrāde “Mošķu diena”
Ķekavas vidusskolā 6. novembrī, projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros, 1.-2.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties leļļu teātra “Tims” izrādi “Mošķu diena”.
Uzņēmējdarbības iedvesmas konference UZDRĪKSTIES UZVARĒT 31. oktobrī Ķīpsalā
Mūsu skolas 10.klašu skolēni 31.oktobrī piedalījās uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē UZDRĪKSTIES UZVARĒT 31. oktobrī Ķīpsalā
GADA JAUNIETIS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ - SMU "Hyperroll"
Piektdien, 1.novembrī, “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2019” svinīgās apbalvošanas ceremonijas laikā tika godināti novada veiksmīgākie uzņēmēji desmit nominācijās. Vakara nomināciju "Gada jaunietis uzņēmējdarbībā" saņēma 10.klases (tagad 11.klases) skolēni Rihards Ozoliņš un Jēkabs Tomsons
Ekskursija pa Ziemassvētku kauju piemiņs vietām
Ar “Skolas somas” atbalstu mēs, 9. klašu skolēni, 30. oktobrī braucām mācību ekskursijā uz Tīreļpurvu, Ložmetējkalnu.
Ekskursija uz Līgatni
2019. gada 3. oktobrī Ķekavas vidusskolas 8.a klase devās ekskursijā uz Padomju laika īpaši slepeno bunkuru ar segvārdu „Pansionāts" un uz Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturisko centru.
Dabas muzeja muzejpedagoģiskā programma "Muzejs mūsu bagāžā"
Latvijas dabas muzejs 2019.gada 29.oktobrī vadīja 8.klašu skolēniem muzejpedagoģiskās nodarbības: "Nepērc viņu dzīvības", "Vulkānisms un tā izpausmes" un "Ūdens piesārņojums"
"Sporto visa klase" 6.sezona
Piektdien, 1.novembrī “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 8000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai.
Ekskursija Daugavas muzejā
Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 6. d klase 2019. gada 30. septembrī devās ekskursijā uz Daugavas muzeju, kas atrodas pavisam netālu no Ķekavas – Doles salā.
4.Jauniešu Uzņēmīguma forums “Es - uzņēmīgs digitāli”
30.oktobrī notika jau 4. Jauniešu Uzņēmīguma forums “Es - uzņēmīgs digitāli”. Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra organizētajā forumā piedalījās Ķekavas vidusskolas 11.klašu skolēni
10.klašu uzņemšana
No 14.-18.oktobrim desmito klašuu skolēni iejutās akmens laikmeta iedzīvotāju "ādās". Skolēniem vajadzēja nodibināt savu cilti, iecelt cilts vecāko un cilts gudrāko, izveidot cilts talismanu un veikt vēl daudzus citus uzdevumus, lai apliecinātu piederību un gatavību būt Ķekavas vidusskolas skolēnu pulkā.
5.klašu uzņemšana
2019.gada 17.oktobrī visiem piekto klašu skolēniem bija nozīmīga diena. Veicot dažādus sportiskus, intelektuālus un radošus uzdevumus, vajadzēja parādīt sava klases kolektīva saliedētību, sadarbības spējas.
Ekskursija uz Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju
10.septembrī 7.c klases skolēni projekta "Latvijas Skolas Soma " ietvaros apmeklēja Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju
Karjeras nedēļa sākumskolā
Karjeras nedēļas laikā 2.b klases un 4.a klases skolēni tikās ar air Baltic pilotu Armandu Pauperu. Tikšanās laikā, skolēni tika iepazīstināti ar pilota profesiju.
Makulatūras konkursa aktīvākās klases un aktīvāko skolēnu ekskursija uz Cēsīm un ZINOO
Aktīvākajiem skolas skolēniem un aktīvākajai klasei no Ķekavas vidusskolas bija iespēja 14.oktobrī piedalīties skolēnu ekskursijā uz Cēsīm un ZINOO. Ieejas biļetes skolēniem tika segtas no skolai iegūtās naudas balvas par 3.vietu Latvijā.
Ķekavas vidusskolas 2018./19.m.g "Gada skolotāji"
Ķekavas vidusskola 2018./19.m.g. nominācijai "Gada skolotājs" nominēja 2 skolotājas: Valdi Kotāni Pailāni un Kristīni Šapeli
Ekskursija uz Līgatni
Šī gada 18. oktobrī Ķekavas vidusskolas 5.e klases skolēni programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros devās mācību ekskursijā uz Līgatnes Slepeno bunkuru, kur gandrīz divu stundu garumā guva informāciju, par to, kā šis bunkurs tapa, kam tas bija paredzēts un kā tik ilgi varēja palikt slepens.
Ekskursija uz Tērveti
2019. gada 16. oktobrī Ķekavas vidusskolas 5.c un 5.f klases skolēni programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros devās mācību ekskursijā uz LVM dabas parku Tērvetē
Skolotāju diena
Skolotāju dienā 12. klase aizveda skolotājus piedzīvojumā ar latvisku garšu. Domājot par to, kā uzrunāt skolotājus, 12. klase nonāca pie 4. Latvijas Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa atziņām. Viņa teiktajā ir vērtības, kuras nav zaudējušas aktualitāti arī šodien. Tās ir- darbs, tauta, valsts un cilvēks.
Koncerts "Dzimtas sētu izrotāt"
9. novembrī Limbažu kultūras namā plkst. 18:00 TDK Ķekaviņa, TDK Šeku reku, TDA Zīle, VPDK Zīle, SDK Degļi izdejos deju izrādi „Dzimtas sētu izrotāt”, kura horeogrāfs ir mūsu TDK Ķekaviņas, Šeku reku un TDA Zīles vadītājs Jānis Kalniņš.
Ķekavas vidusskolas peldēšanas komandas izcīna divas godalgotās vietas Latvijas vispārizglītojošo skolu čempionātā!
Eiropas Sporta nedēļas gaitā Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā, pirmo reizi notika Latvijas vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās komandas no visas Latvijas.
Nāves salas piemineklim 95
Projekta “Latvijas skolas somas” ietvaros Ķekavas vidusskolas devīto klašu skolēni 27. septembrī Nāves salā piedalījās svinīgā pasākumā “Nāves salas piemineklim 95”, lai savām acīm aplūkotu cīņu vietas un mēģinātu iztēloties 1916. gada notikumus, un godinātu latviešu strēlniekus.
Olimpiskā diena
20. septembrī norisinājās ikgadējais valsts mēroga pasākums Olimpiskā diena ar devīzi “Nāc un vingrot sāc”.
Izrāde "Noslēpumu sala"
Projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros pie Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēniem 13. septembrī viesojās “Teātris un Es” ar izrādi “Noslēpumu sala”.
Ziedu tauriņi
Ik gadu pie Ķekavas vidusskolas sākumskolas ēkas 1.-4.klašu skolēni kopā ar klases audzinātāju veido no rudens ziediem un dabas materiāliem paklāju.
11.a klases mācību ekskursija uz Lielvārdi projekta "Latvijas skolas soma"ietvaros
26.septembrī 11.a klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Lielvārdi projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros. Skolēni apmeklēja "Zelmas maiznīcu" un A.Pumpura muzeju
Lekcijas vecākiem "Drošs internets"
5.septembrī pirmo klašu vecākiem un 18.septembrī 5.-6.klašu vecākiem notika lekcija par drošību virtuālā vidē. Lektore Latvijas droša interneta centra speciāliste Sandra Magrina
Dzejas dienas V.Plūdoņa dzimtajās mājās
11.septembrī vidusskolēni, viņu klases audzinātājas, latviešu valodas skolotāji devās uz dzejnieka Viļa Plūdoņa dzimtajām mājām "Lejeniekiem".
Mūsdienu deju kolektīvi uzsāk jaunu sezonu
Ceturtdien, 5.septembrī, plkst. 15.00 sākumskolas aerobikas zālē notiks pirmā tikšanās ar jaunajiem dejotājiem.
Mūsdienu deju kolektīvi ceļā uz dziesmu un deju svētkiem
Mūsdienu deju grupas "Mini versija", "Mazā versija" un "Versija" ceļu uz Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem uzsāka jau pagājušā mācību gadā. Esam ļoti veiksmīgi startējuši pirmajā atlases kārtā - "Mini versija" par obligāto deju "Mikrobu tusiņš" ieguva augstāko pakāpi un augstāko punktu skaitu.
TDK ĶEKAVIŅA UN TDK ŠEKU REKU uzņem jaunus dejotājus!
Mēģinājumi 1.-12.klasei sākas ar 3.septembri. Pirmsskolas vecuma bērniem mēģinājumi sākas 10. septembrī.
TDK Ķekaviņa koncertbraucienā Čehijā
Kad visi pārējie bērni bauda saldo miegu pēc tikko nosvinētiem vasaras saulgriežiem, TDK Ķekaviņa 4.-7. klases dejotāji 25. jūnija agrā rītā pulcējas pie Ķekavas vidusskolas, lai dotos koncertbraucienā uz Čehiju.
Zinību diena 2.09.2019.
Zinību dienas pasākums Ķekavas vidusskolā 2.septembrī 1.-4.klasēm - 9.00 Nākotnes ielā 1a, Ķekavā; 5.-12.klasēm 10.00 - Gaismas ielā 9., Ķekavā
Mācību gada noslēgums
2018./19.m.g. lielākai daļai skolēnu ir noslēdzies un tie saņemta liecību ar ierkstu "Pārcelts ...". Īpaši lepojamies ar tiem skolēniem, kuri šogad saņēma zelta un sudraba diplomus.
Olimpiāžu uzvarētāju svētki
2018./19.m.g. iet uz beigām un par tradīciju kļuvis gada beigās novērtēt paveikto un pateikt paldies par labi padarītu darbu. 16.maijā notika Olimpiešu svētki, kur skolas administrācija un pašvaldība atzinīgi novērtēja olimpiāžu un konkursu uzvarētājus.
“Latvijas skolas soma” pasākumi sākumskolēniem
21. maijā Ķekavas vidusskolas 1.-3. klases skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros noklausījās stāstu un mūzikas programmu bērniem “Mans draugs”.
Pēdējais zvans
17.maijā 87 9. klašu skolēniem un 30 12.klašu skolēniem izskanēja pēdējais zvans. Klašu audzinātāji: Dangute Vīgupa, Anna Miškina, Jānis Bebers, Iveta Urpena, Anita Tenisa un Ginta Zuša.
Stunda dabā
Noslēdzot 2018./2019. mācību gadu 28. maijā Ķekavas vidusskolas 3.-4. klašu komanda piedalijās pirmajā valodas dienā "Stunda dabā". Valodas diena notika Baložu vidusskolas āra teritorijā.
Ķekavas vidusskolai 3.vieta makulatūras vākšanas konkursā 2018./2019.m.g.
Jau trešo gadu pēc kārtas Ķekavas vidusskola piedalās un iegūst godalgotas vietas SIA “Zaļā josta” rīkotajā otrreizējo izejvielu vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”. Šogad makulatūras vākšanas konkursā piedalījās 92720 bērni un jaunieši no 388 izglītības iestādēm un Ķekavas vidusskola izcīnīja 3.vietu pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma izglītības iestādē, savācot 16 tonnas un 713 kilogramus otrreizējai pārstrādāšanai nododamu papīru un kartonu.
12.klašu, 9.klašu izlaidumi un "Ziedu balle" 4.klasēm
"Ziedu balle" 4.klasēm notiks 31.05.2019. plkst 13.00 Nākotnes ielā 1.a; 9.klašu izlaidums 14.06.2019. plkst 15.00; 12.klašu izlaidums 28.06.2019. plkst. 17.00 Nākotnes ielā 1.a
Latviešu skatuviskās dejas izrāde "Dzimtas sētu izrotāt"
Latviešu skatuviskās dejas izrāde „Dzimtas sētu izrotāt” ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Profesionālās maģistra studiju programmas Mūzika un skatuves māksla Apakšprogrammas Horeogrāfija maģistranta Jāņa Kalniņa diplomdarba izrāde.
Spēlfilma „Vecā dārza noslēpums” sakumskolēniem
8. martā Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēm bija iespēja, projekta “Skolas soma” ietvaros, noskatīties spēlfilma „Vecā dārza noslēpums”
7-to un 8 –to klašu komandu konkurss “Manas tiesības un mani pienākumi”
2019. gada 7. maijā Ķekavas vidusskolas skolēni, kopā ar sociālo pedagoģi Dainu Šulci, viesojās Ziemeļvalstu ģimnāzijā. 7-to un 8 –to klašu komandas piedalījās konkursā “Manas tiesības un mani pienākumi”. Konkursa mērķis bija veicināt bērnu izpratni par tiesībām un pienākumiem, likumdošanu, terminiem, aktualitātēm bērnu tiesību aizsardzības jautājumos.
TDK koncerts
2019.gada 10.maijā Ķekavas vidusskolas sākumskolas aktu zālē notiks deju kolektīvu koncerts
Pavasara talka
24.aprīlī visi 5.-8.klašu un 10.-11.klašu skolēni devās uzkopt skolas teritoriju. Šogad laika apstākļi mūs lutināja un bija ļoti patīkami strādāt: darbs kūsāja un skolas apkārtnes dažu stundu laikā pārvērtās un kļuva zaļāka, tīrāka.
Koncerts "Ceļojumu paskartes"
26.aprīlī plkst 18.00 Ķekavas sākumskolas zālē notiks mūsdienu deju kolektīvu koncerts "Ceļojumu paskartes"
Mūsdienu deju kolektīvu panākumi skatē
1.martā deju grupas “Mini versija”, “Mazā versija” un “Versija” piedalījās Mūsdienu deju atklātajā konkursā “PIERĪGAS KAUSS 2019”, iegūstot divas I pakāpes (par dejām “Bizbizmārītes” un “Rīta rasa”) un vienu II pakāpi (par deju “Lietus līst”).
Arī Ķekavas vidusskolai Skaļās lasīšanas čempione!
Latvijas Nacionālā bibliotēka jau otro gadu piedāvā 5. un 6. klašu skolēniem piedalīties Skaļās lasīšanas sacensībā, kurā katrs dalībnieks skaļi lasa fragmentu no paša izvēlētās grāmatas. Mūsu skolas topošie piektklasnieki no 4.b un 4.e klases izmēģināja dalību šajā konkursā.
Angļu valodas stunda – konference par globalizāciju
2.aprīlī angļu valodas mācību stundas ietvaros 10.b klases skolēniem pirmo reizi bija iespēja pamēģināt iejusties zinātniskās konferences dalībnieku un vadītāju lomās. Konference noritēja angļu valodā. Konferences tēma: globalizācija.
“Sporto visa klase” Ķekavas vidusskolā
Pēdējā februāra dienā Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā dūca kā bišu stropā – notika projekta “Sporto visa klase” 4.klašu sacensības. Piedalījās 6 komandas – Ķekavas vidusskolas 4.b un 4.d, Rīgas 31.vidusskolas 4.a, Lielvārdes pamatskolas 4.a un 4.b, kā arī Jumpravas pamatskolas 4.klases komandas.
Pogu vakars
Ķekavas vidusskolai atkal (jau 18 reizi) "piepogāti" 94 devīto klašu skolēni un viņu klases audzinātāji: Dangute Vīgupa, Anna Miškina, Jānis Bebers un Iveta Urpena.
“Skola 2019” – tavai nākotnei un karjerai!
No 1. līdz 3. martam starptautiskā izglītības izstāde “Skola” jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalā piedāvās iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un palīdzēs izvēlēties turpmāko izglītības ceļu. Kā jau īstā jubilejā – būs ballīte un pārsteigumi!
Žetonu vakars
15.marts - mūsu skolai nozīmīga diena - 12.klašu skolēni saņem Ķekavas vidusskolas žetonu
POP iela
Viens no gaidītākajiem pasākumiem sākumskolā ir POP – IELA. Šis pasākums mūsu skolā norisinājās 14.02.2019.
Burtiņu svētki
Kā tradīcija jau ir izveidojusies, ka 1. klasēm janvāra beigās tiek atzīmēti Burtiņu svētki
Improvizācijas izrāde “Mana dzimšanas diena”
6. februārī Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēm bija iespēja, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, skatīties radošās apvienības “Teātris un Es” jautro improvizācijas izrādi “Mana dzimšanas diena”.
Ķekavas vidusskolā pie sākumskolas bērniem viesojās dzejnieces Indra un Zane Brūveres
Sākoties rudenim Latvijas skolu bibliotēkās bērniem bija iespēja iesaistīties lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018”. Arī Ķekavas vidusskolas skolēni iesaistījās un šī gada 1. februārī, noslēdzot lasīšanas programmu, tikās ar dzejoļu grāmatas “Brūveri brūvē” autorēm – Indru un Zani Brūverēm.
Ķekavas vidusskolas ķīmijas skolotāja saņem RTU apbalvojumu
2019. gada 28. janvārī – Ķekavas vidusskolas skolotāja Evija Dance par izcilu darbu, sagatavojot skolēnus ķīmijas studijām, saņēma Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) apbalvojumu. Apbalvošana notika 25. janvārī RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF) ikgadējā ķīmijas skolotāju seminārā «Ķīmija kā prioritāte».
Vidusskolas Basketbola Komandas panākumi
Pienāca 14.septembris, un tā bija parasta darbadiena lielākajai daļai cilvēku ,taču ne Ķekavas vidusskolnieku basketbola komandai. Ar pozitīviem prātiem un kaujas gatavībā ieradāmies Saldū. Turnīra atlases likmes augsta- ceļazīme uz skolu basketbola pasaules čempionātu Grieķijā.
21.decembris - 1.semestra noslēguma svinīgais pasākums
21.decembris - 2018./19.m.g. 1.semestra noslēgums - tas ir laiks, kad var palūkoties, kas padarīts.
Mūsu skolai - Draudzīgā aicinājuma fonda diploms
12.decembrī svinīgā ceremonijā Cēsīs tika apbalvoti Draudzīgā aicinājuma (DA) fonda skolu reitinga 2018.gada laureāti.
Skola "saposusies" svētkiem
Katru gadu skola un klašu telpas ietērpjas Ziemassvētku rotā. Šogad tēma ir Sniega karaliene - tēls, kas simbolizē cēlumu, ziemas aukstumu un daudz, daudz sniega.
12.klases skolēna Arta Venskus panākumi skatuves runas konkursos
12.b klases skolēns Artis Venskus piedalījās dažādos Skatuves runas konkursos un guva ļoti augstus rezultātus
Ekskursija uz Latvijas Republikas Saiemu
2018.gada 7.decembrī Ķekavas vidusskolas skolēni devās uz Latvijas Republikas Saeimu. Šī ekskursija ir skolas ikgadēja tradīcija 12.klasēm, kuru organizē politikas un tiesību skolotāja Anita Tenisa.
Zēnu koris viesojas Ziemaļvalstu ģimnāzijā
2018.gada 13.novembrī mūsus skolas zēnu koris devās ciemos uz Ziemeļvalstu ģimnāziju Rīgā ieskandināt Ziemassvētkus kopā ar citiem Pārdaugavas skolu zēnu koriem.
TDK ĶEKAVIŅA Ziemassvētku koncerts
2018.gada 7.decembrī notika TDK Ķekaviņa Ziemassvētku ieskaņas koncerts. Skatītājus iepriecināja 6 deju kolektīvu 145 dalībnieki ar brīnišķīgu deju uzvedumu. Deju kolektīvu vadītāji Marta Helēna Vanaga un Jānis Kalniņš
Tikšanās ar folkloras draugu kopu "Brička"
5.-7.klašu skolēniem projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros ir iespēja tikties ar folkloras draugu kopu "Brička" un iepzīties ar seniem tautas instrumentiem, izspēlēt senas rotaļas un dejot daņčus
5.klašu uzņemšana
Kā katru gadu 8.klašu skolēni organizē dažāda veida pārbaudījumus un uzdevumus 5.klašu skolēniem, lai sekmētu sadarbības prasmes, saliedētu jaunos kolektīvus kā arī paši iemācītos dažādas organizatoriskas un sadarbības prasmes.
Starptautisks konkurss "Bebrs"
Ik novembri vairāk nekā 1.3 miljoni skolēnu no 49 pasaules valstīm piedalās īpašā izaicinājumā - Bebr[a]s konkursā. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.
Apmeklējam teātra izrādes
Vairāku klašu skolēni jau 1. semestrī apmeklējuši teātri un noskatījušies teātra izrādes
Svecīšu izlikšana pie skolas - godinot Lāčplēša dienu
Ķekavas vidusskolas 1.-4.klašu pedagogi aicina skolēnus ar vecākiem, lai kopīgi aizdegtu sveces, veidojot dažādus rakstus. Šogad sveces tika izliktas divās vietās – pie galvenās ieejas un sporta kompleksa.
Viktorīna “Ko Tu zini par Latviju?”
Mūsu skolā jau ir izveidojusies tradīcija, ka novembra sākumā tiek rīkota viktorīna 3.-4. klasei “Ko Tu zini par Latviju?”. Viktorīnas mērķis ir veicināt skolēnu zinātkāres veidošanos par Latviju.
“Superpuika 2018”
18.10.2018. no 2.-4. klasei norisinājās konkurss “Superpuika 2018”, kurā piedalījās 12 zēni. Konkursa mērķis bija noskaidrot, cik vispusīgi attīstīti un radoši ir skolēni mūsdienās.
Projekts "Latvijas skolas soma" sākumskolā
Latvijas valsts simtgades atzīmēšanas ietvaros, ikviena skola tiek aicinātā piedalīties iniciatīvā “Latvijas skolas soma”. Inicatīva „Latvijas skolas soma” veidota kā kompleksa, starpdisciplināra programma, kas apvieno resursus, lai stiprinātu jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskuma, valstiskās piederības apziņu un nacionālo identitāti. Arī Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēniem bija iespējams šī projekta ietvaros noskatīties muzikāli izglītojošas izrādes
Vecāku vakars
21.novembrī no plkst 18.00-20.00 notiks vecāku vakars 5.-12.klašu skolēnu vecākiem un 22.novembrī 1.-4.klašu skolēnu vecākiem. 21.novembrī Drošinternets vēstnese Sandra Magrina stāstīs par "Bērna riskiem internetā" gaismas ielā 9, Bioloģijas kabinetā
Ķekavas vidusskolas kolektīva dāvinājums sociālās mājas iemītniekiem
Ķekavas vidusskolas kolektīvs gada garumā adīja zeķes sociālās mājas iemītniekiem kā dāvinājumu Latvijas valsts simtagades svētkos
Svinīgais pasākums veltīts Latvijas valsts simtgadei - uzvedums "Daugavas stāsts"
Sanija Zīle rakstīja, ka Daugava "ir kā vēna, pa kuru plūst dzīvība un viņas sirds ir silta un vienmēr atvērta mums."
Teātra izrāde "Tikšanās vieta RĪGAS PILSĒTAS II TEĀTRIS"
8.-12.klašu skolēni projekta "Latvijas Skolas Soma" ietvaros un par godu Latvijas Valsts dibanāšanas gadadienai apmeklēja izrād Latvijas Nacionālajā teātrī "Tikšanās vieta RĪGAS PILSĒTAS II TEĀTRIS"
Vēstures viktorīna "Latvija - 20.gadsimts"
2018.gada 12.novembrī notika ikgadējā skolotāja Jāņa Bebera organizētā vēstures viktorīna 9.-12.klašu skolēniem. Viktorīnas mērķis paplašināt skolēnu redzes loku un padziļināt izpratni par Latvijas vēstures un kultūras norisēm, stimulēt interesi par Latvijas vēsturi un stiprināt pilsoniskās piederības apziņu.
Dalība lielkoncertā “Upe, kas saucas par tautu”
Lāčplēša dienā Ķekavā notika lielkoncerts “Upe, kas saucas par tautu”, kuru oranizēja Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs. Šajā koncertā kopā ar citiem novada jauniešu un bērnu pašdarbības kolektīviem piedalījās arī mūsu skolas zēnu koris un jauktais koris (vad. I. Lagzdiņa) 2.-4.klašu koris (vad.Z.Jansone), mūsdienu deju kolektīvi "Mini versija", "Mazā versija", "Versija" (vad.I.Tamane) un TDK "Ķekaviņa"(vad. M.H.Vanaga un J.Kalniņš)
Vidusskolēni godina kritušos karavīrus Brāļu kapos Rīgā
9.novembrī vidusskolēni devās uz Rīgas Brāļu kapiem, lai godinātu 1. pasaules karā kritušos karavīrus. Skolēni nolika svecītes un ziedus, skandēja dzeju
Svinīgā līnija
9.novembrī par godu Lāčplēša dienai notika 5.-12.klasēm svinīgā līnija, kurā tika apbalvoti olimpiskās dienas uzvarētāji, labāko domrakstu autori, veiklākās meitenes un stiprākie zēni, kā arī Valsts svētku apsveikuma skices autore
9.klašu skolēnu ekskursija pa Ziemassvētku kauju vietām
Kā katru gadu 9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Tīreļpurvu, lai iepazītos ar Ziemassvētku kauju vietām un notikiem, kas ar to saistās. Šogad šī ekskursija tika organizēta projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros.
Ķekavas novada 2.Jauniešu Uzņēmīguma Forums
Šī gada 1. novembrī Ķekavas novada Uzņēmēju dienas ietvaros Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs organizēja „Ķekavas novada jauniešu 2. uzņēmīguma forumu"
Domraksts “Vēstule Tēvzemei”
Pirms Latvijas Valsts dzimšanas dienas katru gadu skolēni raksta patriotiskos domrakstus. Šogad 1.novembrī 5.-12.klašu skolēnu rakstīja domrakstu "Vēstule Tēvzemei" par godu Latvijas Valsts simtgadei.
Dambretes sacensības
Salaspils 1. vidusskolas organizētajās 1.-4.klašu individuālās sacensības dambretē Matīsam Lisovskim 2. vieta zēnu konkurencē un Karlīnai Magrinai arī 2. vieta meiteņu konkurencē.
Jau ceturto gadu Ķekavas vidusskola iesaistās LOK rīkotajā projektā “Sporto visa klase”
2015.gadā projektā dalību uzsāka viena Ķekavas vidusskolas klases klases audzinātājas Ilonas Jēkabsones vadībā ar sporta skolotāju Aigu Liepkalni. Toreiz gan 2016.gadā, gan 2017.gadā šī klase valstī ieguva 3.vietu. Jau pagājušajā mācību gadā šajā projektā savu dalību pieteica trīs Ķekavas vidusskolas klases, bet šogad 2018./ 2019.mācību gadā jau deviņas klases.
Skolotāju diena
5.oktobrī mūsus skolā svētki - Skolotāju diena.
Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē
Š.g.16.oktobrī mūsu skolā sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), Rīgas Stradiņa Universitāti, LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu notika seminārs “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.
7.d klaseLR Saeimā un SIA "Getliņi EKO"
Š.g.19.oktobrī 7.d klase ekskursijas laikā apmeklēja LR Saeimu un SIA"Ģetliņi EKO".
Darbu uzsāk jauni pulciņi
No 2018.gada 1.novembra darbu uzsāk jauni pulciņi ESF projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros
Karjeras nedēļa sākumskolā
Jau vairākus gadus Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs oktobra mēnesī norisinās Karjeras nedēļa. Šogad tā notika no 8.10. – 19.10. Šajā laikā uz klasēm nāk skolēnu vecāki, kas iepazīstina bērnus ar savu profesiju.
Uzņēmējdarbības konference
Ķīpsalas izstāžu hallē 15. oktobrī notika lielākā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konference #UzdrīkstiesUzvarēt. Šī gada tēma “Biznesā kā sportā!” Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvija (JA Latvija), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.
Zinātnieku nakts
21.septembrī notika ikgadējās Zinātnieku nakts 2018 pasākumi, kurā apmeklēja arī mūs skolas skolēni.
10.klašu uzņemšana
25.-28.septembrim notika 10.klašu uzņemšanas aktivitātes. Nedēļas tēm "Lauku sēta". 11.klases organizēja 10.klases skolēniem dažādus uzdevumus un pārbaudījumus. Nedēļas noslēgumā notika 10.-11.klašu ballīte.
Olimpiskā diena
21.septembrī notika “Olimpiskās dienas 2018” pasākumi Ķekavas novadā. No rīta notika kopīga rīta vingrošana un visas dienas garumā skolēni piedalījās "Piedzīvojumu skrējienā"
Uzsākts “CodeIT” projekts: programmēšana bērniem, bet vispirms – skolotājiem!
26.09.2018. Ķekavas vidusskolā notiek "CodeIT" projekta darba vizīte. Tajā piedalās Latvijas, Polijas, Itālijas un Rumānijas pārstāvji.
Ķekavas vidusskolēni svin Dzejas dienu
Šī gada 11. septembrī Ķekavas vidusskolēni (10. – 12. klases) devās uz Ragaciemu – Imanta Ziedoņa dzimto un atdusas vietu - , lai viņu godinātu 85. jubilejā. Skolēni dzejnieka atdusas vietā nolika ziedus un runāja dzeju – gan mīlestības, gan trauksmes pilnos pantus no “ Motocikla”, gan fragmentus no “Poēmas par pienu”.
“Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums
“Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums notika 6. septembrī Arēnā Rīga. Atklāšanas pasākumā piedalījās piecpadsmit Ķekavas vidusskolas astoto, devīto klašu skolēni, kopā ar skolotājām Annu Miškinu un Dainu Šulci.
1.vieta ansamblim "Rasa" starptautiskā konkursā Sanktpēterburgā
Sanktpēterburgā no 3.-8. augustam 2018.g. norisinājās XVI starptautiskais kora mūzikas festivāls “Singing World”, kurā piedalījās kori un ansambļi no 13 pasaules valstīm. Kopā 43 kolektīvi. Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa”, piedaloties ansambļu kategorijā, godam ieguva 1.vietu (diplomu un kausu), kā arī Žūrijas speciālo balvu par labāko dziesmu muzikālo horeogrāfiju (diplomu un kausu) un iespēju piedalīties “Grand Prix” izcīņā.
Zinību diena - 3.septembris
Zinību diena - lieli svētki katram no 1203 Ķekavas vidusskolas skolēniem un viņu vecākiem, skolas pedagogiem, darbiniekiem. Veiksmi visiem 2018./19.mācību gadu!
Deju koncerts
10. jūnijā Ķekavas vidusskolas sākumklašu skolas ēkā notika TDK Ķekaviņa atskaites koncerts „Doncot vedu sav’ māsiņu”, kurā piedalījās visas TDK Ķekaviņa vecuma grupas (vadītāji – Irisa Gaile, Marta Helēna Vanaga, Jānis Kalniņš), JDK Krustu Šķērsu un VPDK Jūrdancis, ko vada Jānis Kalniņš, VPDK Mārupieši, kuru vadītāja ir Gunta Skuja un VPDK Zīle, ko vada Vita Timermane.
Latvijas Skolēnu 71. spartakiādes fināls florbolā
Ķekavas vidusskolas florbola komandām 2002.-2004.gada dzimušajiem zēniem A apkšgrupā 1.vieta, 2004.-2006.gada dzimušajiem zēniem - 3.vieta un 2006.-2008.gada dzimušajiem zēniem - 1.vieta
Jau otro gadu pēc kārtas izcīnām godalgotu vietu Latvijā konkursā „Tīrai Latvijai”!
Šajā mācību gadā makulatūras vākšanas konkursā „Tīrai Latvijai”, piedaloties 91 352 bērniem un jauniešiem no 379 izglītības iestādēm no visas Latvijas, Ķekavas vidusskola ir ieguvusi 3.vietu.
Skolu basketbola čempionāts 3x3
Mūsu skolas meitenes U-14 grupā ieguva 1.vietu skolu basketbola čempionāts 3x3 Gettogames, savukārt U-16 grupas meitenes 2.vietu. Trenere Sarmīte Čapa.
Pēdējais zvans
2018.gada 18.maijā Ķekavas vidusskolā skanēja pēdējais zvans 9. un 12.klašu skolēniem, kas aicināja skolēnus uz klases stundu 9.a klasē pie skolotājas Kristīnes Vanagas, 9.b klasē - Regīnas Eihmanes, 9.c klasē - Lidijas Brigznes, 9.d klasē - Ivetas Rimšānes, 12.a klasē - Ligitas Kociņas, 12.b klasē - Pētera Stikāna
Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomā
Š.g. 19.aprīlī mūsu skolā notika karjeras pasākums “Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomā”. Pasākuma laikā 6.,9.,10.,11.,12.klašu skolēni varēja iepazīties un noskaidrot informāciju par profesionāla karavīra, ugunsdzēsības inspektora/glābēja, policista , zemessarga un kinologa profesijām. Tikšanās laikā skolēni varēja vērot kinologa un dienesta suņa sadarbību un policistu tuvcīņas paraugdemonstrējumus.
„Kur zemes vidū Latve sēd”
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Horeogrāfijas katedras studentes Martas Helēnas Vanagas bakalaura darbs dejas izrāde „Kur zemes vidū Latve sēd” notiks 19.maijā plkst. 18:00 Ķekavas vidusskolā sākumskolas klašu ēkā.
Ķekavas vidusskolas mūsdienu deju grupai “Versija” 5 gadi
5 gadi nav daudz, bet šajos gados esam izauguši un piedzīvojuši ļoti daudz interesantu un skaistu brīžu. Sākām 2013.gada februārī – piecas ziņkārīgas meitenes, kuras neko nezināja par mūsdienu deju, bet jau aprīlī piedzīvoja savu pirmo uzstāšanos festivālā “Dejas spēle”. Tāpēc neaizmirstam arī šo pusgadu – mums šogad 5,5!
Jauniešu uzņēmīguma forums
26. aprīlī radošā un informatīvi piesātinātā gaisotnē norisinājās pirmais Ķekavas novada "Jauniešu uzņēmīguma forums". Foruma mērķis ir jauniešu uzņēmējdarbības veicināšana Ķekavas novadā, kas tiek īstenots sadarbojoties Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centram (JIC) ar Ķekavas novada Uzņēmēju padomi un Ķekavas novada pašvaldību.
SkillsLatvija2018
9.klašu skolēni 26.aprīlī devās uz Ķīpsalas izstāžu centru uz nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018.
Dambretes pulciņa dalībnieku panākumi
Dambretes pulciņa bērni ir piedalījušies Komandu sacensībās dambretē - 7. aprīlī Salaspils 1.vsk.. Pavisam piedalījās 24 komandas no dažādām Rīgas un tās apkaimes skolām. Mūsu skolu pārstāvēja divas komandas – 12 skolēni. 1. klašu komanda kopvērtējumā ieguva 12. vietu, bet 2.-4. klašu komanda ieguva 22. vietu.
Ķekavas vidusskolā viesojas skolēni no sadraudzības pilsētas Bordesholmas
Ķekavas vidusskola no 23. līdz 27.aprīlim uzņem viesus no sadraudzības pilsētas Bordesholmas, Vācijā. Hans-Bruggemenn vidusskolas delegācija, ko pārstāv 6 skolēni un skolotājs viesojas ar mērķi veidot draudzības saiknes starp abu valstu skolēniem, tādējādi paplašinot Ķekavas un Bordesholmas sadraudzību, vienlaikus veicinot izpratni par vienotu Eiropu.
29.aprīlis - Starptautiskā dejas diena!
Piektdien, 27.aprīlī, plkst.18.00 sākumskolas aktu zālē notiks deju grupu "Mini versija`, "Mazā versija" un "Versija" atskaites koncerts "Mums - 5,5!". Ar mums kopā svinēs arī mūsu draugi no Zvejniekciema - deju grupa "Fractus".
Veselības nedēļa
Ķekavas vidusskolas 1.-4. klašu skolēni no 9. aprīļa līdz 13. aprīlim aktīvi darbojās visu nedēļu ar devīzi “Dzīvo vesels!”
“Sporto visa klase” Lielvārdē
27.martā 3.b un 3.d klases skolēni ar sporta skolotājiem un audzinātājām mēroja ceļu uz Lielvārdi, lai piedalītos projekta “Sporto visa klase” stafetēs.
8.klašu skolēnu projekta dienas noslēgums
23.martā Karjeras dienas ietvaros 8.klašu skolēni iepazīstināja 7.klašu skolēnus ar Projektu nedēļā “Ēnu dienās” iepazīto profesijas pārstāvju ikdienu, pienākumiem un nepieciešamajām prasmēm.
Lielie lasīšanas svētki
Kā katru gadu, sākoties rudenim, Latvijas skolu bibliotēkās bērniem arī šajā mācību gadā bija iespēja iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētajā lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017”.
Pogu vakars
9.martā notika 9.klašu "piepogošanas" Ķekavas vidusskolai pasākums. Šogad Ķekavas vidusskolas pogas saņēma 72 skolēni un viņu klases audzinātājas Kristīne Vanaga, Regīna Eihmane, Lidija Brigzne un Iveta Rimšāne.
Tikšanās ar Madaru Palameiku
20.martā Ķekavas vidusskolā pie 3.d klases viesojās Latvijas šķēpmetēja, divu olimpisko spēļu dalībniece, vairāku pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece Madara Palameika. Klase ir iesaistījusies Olimpiskās komitejas projektā “Sporto visa klase”, un Madara labprāt piekrita būt par 3.d klases atbalstītāju un iedvesmotāju.
TDK ĶEKAVIŅAI un Jānim Kalniņam 3. vieta konkursā
„Ogres novada Kultūras centrā 2018.gada 9. februārī tika izdejots jau četrpadsmitais jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”, kas ik gadu pulcina vairākus desmitus Latvijas horeogrāfu, kuri veido dejas tieši bērnu un skolu jaunatnes deju kolektīviem.
Ansamblim "Rasa" Zemgales reģionā 1.pakāpe
Ansamblis "Rasa" Zemgales reģionā iegūst 1.pakāpi (44,49 p.) vokālās mūzikas konkursā "Balsis" , vadītāja Dace Bula
Starpnovadu koru skate
Ķekavas vidusskolas 2.-4.klašu koris starpnovadu koru skatē ieguva 1.pakāpi (0 punkti), (sk. Zane Jansone) un Ķekavas vidusskolas jauktais koris ieguva 1.pakāpi (46,5 punkti), (sk.Inga Lagzdiņa).
Sporto visa klase-5.b klase
Šī gada 27. februārī mūsu 5.b klase devās uz „Sporto visa klase” stafešu sacensībām Jelgavā, kurās izcīnija 2.vietu.
Vecāku vakars
28.februārī sākumskolā -vecāku vakars 1.martā 5.-12.klašu skolēnu vecākiem - vecāku vakars
Žetonu vakars
16.februārī notika Ķekavas vidusskolas Žetonu vakars. Šogad žetonus saņēma 15 12.a klases skolēni un klases audzinātāja Ligita Kociņa un 13 12.b klases skolēni un klases audzinātājs Pēteris Stikāns
"Pierīgas kauss 2018"
Norisinājās Pierīgas novadu atklātais konkurss "Pierīgas kauss 2018". "Mini versija" - laureāts, izvirzīti uz otro kārtu Vidzemes novadā
Konkurss "Balsis"
1.pakāpi un visaugstāko novērtējumu Konkursā "Balsis-2018" pirmajā kārtā ieguva Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa" . Ansamblis tiek izvirzīts uz nākamo kārtu.
Starpnovadu skolu sporta sacensības "Tautas bumba"
Ķekavas vidusskolas( 2006.g un 2007.gada izlases komandas) izcīnīja un ieguva 1. vietu meitenes un zēni 3. vietu starpnovadu skolu sporta sacensībās "Tautas bumba" Salaspilī. Meitenes izcīnīja braucienu uz Zemgales reģiona sacensībām "Tautas bumba".
Grozījumi Ķekavas vidusskolas Iekšējās kārtības noteikumos
Skolas padome 2018.gada 16.janvāra nolēma veikt grozījumus skolas iekšējās kārtības noteikumos
Lekcija par pieprasītākajām profesijām būvniecības nozarē
25.janvārī 8.klases apmeklēja Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā lekciju par pieprasītākajām profesijām būvniecības nozarē.
Augstskolu izstāde Baldones vidusskolā
11.janvārī 11.-12.klases-apmeklēja augstskolu izstādi Baldones vidusskolā. Izstādē piedalījās LU, RTU, Turība, Vidzemes augstskola, NBS, Ekonomikas un kultūras augstskola.
Burtiņu svētki
24. janvārī Ķekavas vidusskolas pirmklasnieki piedalījās Burtiņu svētkos. Katra klase ieradās saposušies. Skolotājas ar radošu pieeju piestrādājušas pie klases vizuālā tēla. Bija patiess prieks vērot, kā pirmklasniekiem acis spīdēja no prieka, kad tika paziņot veicamais uzdevums.
Tikšanās ar Kineloģijas Federācijas pārstāvjiem
22. un 23. janvārī Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja tikties ar Latvijas Kinoloģiskās Federācijas pārstāvjiem
1. Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā
4. klašu grupā uz goda pjedestāla, izcīnot trešo vietu, kāpa Ķekavas vidusskolas bērni. Šajā grupā kopumā startēja deviņas komandas.
Ziemassvētku ieskaņas koncerts
Koncertā piedalījās Ķekavas vidusskolas kori (skolotājas I.Lagzdiņa un Z.Jansone), tautas deju kolektīvi "Ķekaviņa" (sk.I.Gaile, M.H.Vanaga), mūsdienu deju grupas "Versija" 3 vecuma grupu dejotāji (sk.I.Tamane), pasākumu vadīja 12.klases skolēni K.Kantele un K.Ulpe, pasākuma režisore R.Eihmane.
STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā
Erasmus+ projekts „Skolotāju un skolēnu STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā”, ko realizē koordinējošā organizācija Sociālās inovācijas centrs no Latvijas, kā arī partneri VseUk Institute no Slovēnijas, Põltsamaa Co-Educational Gymnasium no Igaunijas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inzinerijos licejus no Lietuvas un Ķekavas vidusskola no Latvijas, veicinās STEM iemaņu apguvi pamatskolās Baltijas valstīs.
Viktorīna "Kas?, Kur?, Kad?" Ķekavas novadpētniecības muzejā
9.c klases skolēni ar sociālo zinību un vēstures skolotāju piedalījās Ķekavas novadpētniecības muzeja rīkotajā konkursā "Kas?, Kur?, Kad?"
Beāte Bula-diženā stāstniece
2.decembrī Beāte Bula stāstnieku konkursā "TECI, TECI, VALDIŅA 2017 " (Latviešu biedrības namā) valsts mērogā ieguva 1.pakāpi savā grupā un nomināciju "Diženā stāstniece". Paldies skolotājai Silvijai Zītarei!!!
Domrakstu konkurss ,,Daugavas stāsts”
Ķekavas vidusskolas 5.-12.klašu skolēni rakstīja domrakstu "Daugavas stāsti"
Ekskursija uz pārtikas ražotni “Spilva”
22.novembrī 6.c un 6.d klases apmeklēja pārtikas ražotni “Spilva”, kurā skolēni ne tikai iepazina un nogaršoja “Spilvā” ražotos produktus, bet arī redzēja, kā notiek ražošanas process.
Ekskursija pa Ziemassvētku kauju vietām
Lai aktualizētu 1.pasaules kara notikumus un atzīmētu Lāčplēša dienu, Ķekavas vidusskolas 9.klašu skolēni devās uz Ziemassvētku kauju vietām.
Vēstures viktorīna 9.-12.klasēm
Tradicionāli vēstures skolotājs Jānis Bebers organizēja Lāčplēša dienai veltīto viktorīnu par Latvijas vēsturi. Šogad viktorīnas tēma: "Latvijas vēsture sējās un attēlos"
Ķekavas vidusskolas 11.b un Ziemeļvalstu ģimnāzijas 11. klašu skolēnu diskusija par tēmu ,,Vardarbība’’
Fiziskās un emocionālās cietsirdības izpausmes var saskatīt ikvienā izglītības posmā - bērnudārzs, sākumskola, pamatskola, vidusskola. Lai jauniešiem būtu iespēja labāk izprast šīs problēmas nopietnību, pirmo reizi Ķekavas vidusskolā kopā ar Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolēniem tika rīkota diskusija, kurā 11. klašu skolēniem nācās meklēt risinājumus tādiem jautājumiem kā ,,Kādēļ vardarbība ir aktuāla?’’, ,,Kā vardarbība izpaužas?’’ un ,,Kā ar vardarbību iespējams cīnīties?’’.
Projekta “Sporto visa klase” atklāšana
Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas skolās notiek projekts “Sporto visa klase”. Ķekavas vidusskolā aktīvajiem sportotājiem šogad pievienojušās vēl divas klases – 3.b un 3.d. Mūsu iedvesmas avots ir nu jau 5.b klases audzēkņi, kas kopā ar skolotājām Ilonu Jēkabsoni un Aigu Liepkalni divus gadus pēc kārtas izcīnīja trešo vietu Latvijas mērogā.
5. un 10.klašu uzņemšana Ķekavas vidusskolā
Šī mācību gada trešajā oktobra nedēļā (16.-20. okt.) norisinājās gan jaunāko vidusskolēnu, gan jaunāko pamatskolēnu uzņemšanas svētki jeb iesvētības. 10. klasei iesvētības notika mācību nedēļas sākumā, savukārt 5. klasēm uzņemšana notika nedēļas beigās.
Deju kolektīvs "Ķekaviņa" viesojas Klaipēdā
Ir agrs piektdienas rīts, bet Ķekavas vidusskolas logi ir gaiši, jo TDK Ķekaviņas dejotāji pošas ceļā uz Klaipēdas Eduardo Balsio menu ģimnāziju Lietuvā, lai kopā ar saviem draugiem svinētu Baltu vienības dienu.
Ķekavas vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu un skolotāju vizīte Gostinā
No 24.septembra līdz 30.septembrim Ķekavas vidusskolas pieci 10.-12.klašu skolēni un divi skolotāji devās otrajā apmaiņas vizītē uz Gostinas 3.skolu ( Szkola Podstawowa nr 3 z Oddzialami Dwujezycznymi w Gostyniu, iepriekš Gostinas 2.ģimnāzija). Jau šī gada maija beigās Gostinas skolas direktors, skolēni un skolotāji bija otrajā vizītē skolu pieredzes apmaiņas vizītē Ķekavā.
Zinātnieku nakts
29.septembrī Latvijā norisinājas gadkārtēja Zinātnieku nakts, kurā piedalījas arī mūsu skolas 5.c un 6.d klases skolēni.
Aklais randiņš ar grāmatu
22.septembrī Ķekavas pagasta bibliotēkā 6.a klase nogādāja savas ziedotās grāmatas. Ja Tev ir kāda laba grāmata, kuru esi gatavs ziedot labdarībai, dari to! Sīkāka informācija atrodama šeit: http://www.knf.lv/jaunumi/gatavojamies-aklajam-randinam
Olimpiskā diena 2017
22.septembrī Ķekavas vidusskolas audzēkņi un pedagogi (1160dalībnieki ) piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajā “Olimpiskā diena 2017”
Makulatūras konkursa “Tīrai Latvijai 2017” balvas ekskursija uz Tērvetes dabas parku
Iepriekšējā mācību gadā Ķekavas vidusskola makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai” izcīnīja 1.vietu Latvijā, kā rezultātā viena no balvām bija 40 aktīvākajiem skolas skolēniem un skolotājiem doties 19.septembrī uz Tērvetes dabas parku.
Dzejas dienu pasākums vidusskolēniem
11.septembrī vidusskolēni ar klašu audzinājiem un latviešu valodas un literatūras skolotājiem devās uz Carnikavu atzīmēt dzejas dienas. Skolēni apmeklēja dzejnieka Ojāra Vācieša kapu un Gaujas krastā runāja Ojāra Vācieša dzeju.
Zinību diena
Ķekavas vidusskolā 2017./18.m.g. uzsāk mācības 1091 skolēns.
Zinību diena
Zinību diena - 1.septembris 1.-4.klašu skolēniem Nākotnes ielā 1.a plkst 9.00 (pirmklasniekiem 8.45), 5.-12.klašu skolēniem Gaismas ielā 9 plkst 10.00. Veiksmīgu jauno mācību gadu!
Sveiki mazie pirmklasnieki un vecāki!
Gaidīsim jūs 30. augustā plkst. 10.00, lai iepazītos ar savu klases audzinātāju, klasesbiedriem un skolu!
Ekskursija uz Jumpravu-Aizkraukli
1.jūnijā mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji devās ekskursijā uz Jumpravu -Pļaviņām- Lielvārdi.
Olimpiešu svētki
18.maijā mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji un viņu pedagogi pulcējās uz ikgadējiem olimpiešu svētkiem
Gostinas 2.ģimnāzijas delegācijas vizīte Ķekavas vidusskolā
No 22.maija līdz 25.maijam Ķekavas vidusskolā viesojās Gostinas 2.ģimnāzijas direktors Jozefs Gerowski, angļu, vācu un franču valodas skolotāji, kā arī četri skolēni.
Aerobikas diena
Šā gada 24.maijā Ķekavas vidusskolā jau septīto gadu notika Aerobikas konkurss “Solis augšup!”. Visus iepriekšējos gadus tajā piedalījās tikai Ķekavas vidusskolas skolēni, taču šogad pasākumā tika aicināti piedalīties arī Ķekavas novada skolu komandas. Pasākuma dalībai atsaucās privātskola Gaismas tilts 97 un Pļavniekkalna sākumskola.
Ķekavas vidusskolas un Bordesholmas Hans – Bruggemann skolu sadarbība turpinās
Ķekavas vidusskolas sadarbības apmaiņas braucieni ar Bordesholmas Hans-Bruggemann skolu norisinās jau trešo gadu. Šajā gadā pie mums aprīļa beigās viesojās 8 skolēni un skolotājs no Vācijas, bet 7.maijā septiņi 10. un 11. klašu skolēni viesojās Vācijā, kur mūs laipni uzņēma viesģimenes. Vizītes ietvaros devāmies uz Ķīli, kur aplūkojām pilsētas arhitektūru.
Koru koncerts
13.maijā notika Ķekavas vidusskolas koru koncerts Doles Tautas namā. Koncertā piedalījās arī skatuves runas nodarbību dalībnieki.
Koncerts “Solis pretī vasarai”
12.maijā notika deju kolektīvu un ansambļa "Rasa" koncerts veltīts mātes dienai un Latvijas 100.-gadei .
Pēdējais zvans
86 Ķekavas vidusskolas 9.-klasniekiem un 22 divpadsmitklasniekiem izskanēja pēdējais zvans Ķekavas vidusskolā.
Ķekavas vidusskolai 1.vieta Makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2016./2017.māc.g.
Pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma izglītības iestādē: 1.vieta – Ķekavas vidusskola – 27 tonnas 917 kg makulatūras;
Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas delegācijas vizīte
Jau trešo gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.
Tikšanās ar profesionāliem
28.aprīli 8.klašu skolēni tikās ar dažādu profesiju pārstāvjiem un darbojās praktiski darba grupās
Putniem jaunas mājas.
Ķekavas vidusskolas apkārtnes teritorijā no 24.aprīļa ir Strazdu iela un Zīlīšu prospekts.
Starpnovadu koru skate
Ķekavas vidusskolas jauktajam un 5.-9.klašu koriem starpnovadu koru skatē 1.pakāpe, diriģente I.Lagzdiņa, koncertmeistare Ilze Reinholce.
Sociālais eksperiments
Mēs dzīvojam mobilajā pasaulē, kas atvieglo mūsu ikdienu, padara to spraigāku, dinamiskāku, parocīgāku, bet ……mēs paliekam arī vienaldzīgāki. Tālrunis ir kļuvis par labāko draugu, ir grūti no tā šķirties starpbrīžu beigās, kad atskan zvans uz stundu, dažreiz arī stundās... , ir grūti sadzirdēt, ko saka klases biedrs, skolotājs. Tāpēc 5.c un 5.d klases nolēma veikt sociālo eksperimentu "Vai es varu 5 stundas dienā bez mobilā tālruņa?"
Pavasara talka
19.aprīlī visi skolēni no 5.-8.klasēm un 10.-11.klasēm piedalījās pavasara apkārtnes uzkopšanas talkā.
Sieviešu dienas rallijā piedalās komanda no Ķekavas vidusskolas
No mūsu skolas piedalījās skolotājas Mārīte Lielgalve, Ginta Zuša, Aina Stikāne un Valda Kotāne - Pilāne. Komanda “Uguns&Grēks” startēja ar 203. starta numuru.
Jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2017
No 20. - 22. aprīlim Ķīpsalas izstāžu centrā ar moto “Uzvar darītājs!” Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē pirmo nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2017. 96 konkursa dalībnieki no 30 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm 16 profesijās sacentīsies par medaļām un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills.
Koncerts "Ceļā uz Gaismu"
Ķekavas vidusskolā 12.aprīlī notika dejotāju sadraudzības koncerts, kurā piedalījās TDK "Ķekaviņa", TDK "Pīlādzītis", TDK "Dzērve", TDK "Pasaciņa", ansamblis "Rasa".
Matemātikas nedēļa
Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs no 27.03.2017. – 31.03.2017. norisinājās Matemātikas nedēļa. No pirmdienas līdz trešdienai katra klases saņēma matemātisku uzdevumu, kas bija kopīgi jāatrisina un atbilde jāiesniedz skolotājai Mārītei Lielgalvei.
“ Superpuika 2017”
4.aprīlī 6.c klases skolēns piedalījās konkursa "Superpuika 2017" finālā un ieguva 4.vietu.
TDK "Ķekaviņa" ceļā uz dziesmu svētkiem.
TDK Ķekaviņa divi deju kolektīvi TDK Ķekaviņa (1.-2. klase) 24. martā Pierīgas apriņķa deju skatē Jaunolainē ieguva I. pakāpes diplomu un 42.2 punktus un TDK Ķekaviņa (3.-4. klase) 25. martā Siguldas apriņķa deju skatē Mālpilī, kur deju „Cīrulīti, mazputniņi” izpildīja kopā ar Saulkrastu novada kultūras un sporta centra jauniešu deju kolektīvu „Krustu Šķērsu” ieguva augstāko pakāpi un 48.2 punktus
Karjeras diena
31.martā Karjeras dienas ietvaros 8.klašu skolēni iepazīstināja 7.klašu skolēnus ar Projektu nedēļā “Ēnu dienās” iepazīto profesijas pārstāvju ikdienu, pienākumiem un nepieciešamajām prasmēm.
Pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās senioriem
Apsveicam skolotāju Lailu Pētersoni ar sasniegumiem Pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās senioriem.
Zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana Latvijas Universitātē
Valters Karlsons ieguva II pakāpes diplomu vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma sekcijā ar ZPD “Latviešu gadskārtu svinēšanas tradīcijas”, darba vadītāja Ruta Meijere, skolotāja Ilze Lisovska. Estere Tomsone ieguva III pakāpes diplomu psiholoģijas sekcijā ar ZPD “Pašefektivitātes pārliecības saistība ar akadēmiskajiem sasniegumiem Ķekavas vidusskolas 10.-12.klašu skolēniem”, darba vadītāja Ilze Lisovska.
Skolā notika OECD PISA 2018 izmēģinājuma pētījums
Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Izglītības pētniecības institūts Latvijas skolās ir uzsācis Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas OECD PISA 2018 izmēģinājuma pētījumu. Mūsu skolā pētījumā piedalās 62 skolēni 22.martā un 29.martā.
Pogu vakars
10.martā Ķekavas vidusskolas Pogu saņēma 75 trīs devīto klašu skolēni un viņu klases audzinātājas: Ina Zvejniece, Ina Jaunošāne un Digna Rībeniece.
Deju grupai "Versija" - Vidzemes novadā 3.pakāpe
Mūsdienu deju radošais konkurss II Kārta Vidzemes novadā - deju grupai "Versija" III pakāpe.
Ansamblim "RASA" augstākā pakāpe
3. martā Ķekavas vidusskolas sākumskolas zālē norisinājusies vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2017” Zemgales novada 2. kārtā - augstākā pakāpe.
“Versija” – I pakāpe un laureāta kauss.
15.februāris mūsdienu deju grupām “Mazā versija” un “Versija” bija īpaši svarīga diena – divi konkursi viena dienā. Bijām ļoti nopietni gatavojušies – jauni tērpi, frizūras, rekvizīti, rūpīgi slīpēti deju soļi, dejotāju nopietnā attieksme un rezultāti nelika vilties.
Viktorīna vidusskolēniem
24. februārī skolēnu padome organizēja vidusskolēniem viktorīnu. Trešo vietu ieguva - 10.a klase, 2.vieta - 10.b klasei un godpilnā 1.vieta 12.klasei.
Žetonu vakars
17.februāri notika tradicionālais 12. klašu Žetonu vakars. Žetonu saņēma 22 skolēni un viņu klases audzinātāja Raina Sula.
Ansamblim "Rasa" - 1.pakāpe
Ķekavas vidusskolas ansamblis “Rasa ” vokālās mūzikas konkursā “Balsis” Starpnovadu 1. Kārtā ieguva 1.pakāpi
Olimpiāde ,,Atvērtā kopa”
Ķekavas vidusskolas 7., 8., 9., 10.klašu komandas piedalījās Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas organizētajā komandu olimpiādē matemātikā - 9.klašu komanda ieguva 3.vietu un 8.klašu komanda - atzinību.
"Miss Latvija" Lindas Kincas sagaidīšana
Lai gan uzvaras laurus konkursā «Miss World», kurā piedalījās 91 pasaules skaistule, plūca Miss Puertoriko, mums ir iemesls lepoties ar Latvijas pārstāvi Lindu Kincu, jo viņa mācās Ķekavas vidusskolas 12.klasē!
Sadarbība ar Polijas pilsētas Gostinas 2.ģimnāziju
Plānojot turpmāko Ķekavas vidusskolas skolēnu apmaiņu ar Gostinas 2. ģimnāziju 2017.gada aprīlī Ķekavā un septembrī Gostinā, notika skolu pedagogu un Polijas skolas direktora tikšanās 9.un 10.decembrī Gostinā. Ķekavas vidusskolu pārstāvēja skolotāja Ilze Lisovska.
Sociālās akcijas "Programmēšanas stunda” ietvaros
Vai mēs varam mainīt pasauli vienas stundas laikā? Atbilde ir pavisam vienkārša: “Jā!”. Start(IT) izglītības fonds, atbalstot “Hour of Code” komūnu, rīkoja sociālu akciju “Programmēšanas stunda”, lai dotu iespēju katram iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām un programmēšanas bezgalīgajām iespējām! “Hour of Code” ir globāla kampaņa, kas sasniegusi vairākus miljonus dalībnieku vairāk nekā 180 valstīs.
Skatuves runas konkurss
Skolā norisinājās skatuves runas konkurss 3 klašu grupās. Piedalījās gandrīzs 50 skolēni no 5.-12.klasei.
Ziemassvētku ieskaņas koncerts
Ziemassvētku laiks ir īpašs. To tādu padara gatavošanās svētkiem vairāku nedēļu garumā – mājas rotāšana, piparkūku un pīrāgu cepšana, Adventes sveču aizdegšana. To tādu padara mūsu svētku un brīnuma gaidu noskaņa.
Tikšanās ar VID muitas pārvaldes darbiniekiem
29. novembrī Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja tikties ar VID Muitas pārvaldes Muitas kontroles organizēšanas daļas Kinoloģijas nodaļas darbiniekiem, kas iepazīstināja skolēnus ar savu darbu un tā specifiku
5.a klase piedalās projektā “Eņģeļa pasts”
NSUS biedrības labdarības projekta ietvaros “TU NEESI VIENS!” 5.a klase izveidoja 60 apsveikuma kartiņas cilvēkiem, kuri par savām mājās sauc P/A “Ķekavas sociālās aprūpes centru”.
Lielais stāstnieks-Artis Venskuss
Konkursa finālu 2016.gada 26.novembrī Rīgā notika VISC un Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisijas rīkotais konkurss. Vērtēja tradicionālās kultūras speciālistu komisija un bērnu žūrija, piešķirot Mazā stāstnieka, Lielā stāstnieka, Dižā stāstnieka un Stāstnieku ķēniņa nosaukumus.
Vēstures viktorīna
17.novembrī par godu Latvijas dzimšanas dienai notika `vēstures viktorīna, kuru organizēja skolotājs Jānis Bebers. Viktorīna piedalījās 9 komandas: 8 komandas no Ķekavas vidusskolas un komanda no Daugmales pamatskolas.
Ķekavas vidusskolai Draudzīgā Aicinājuma skolu reitinga balva
Skolas darbu vērtē pēc dažādiem kritērijiem. Viens no tiem – rezultāti mācībās: eksāmenos, olimpiādēs, konkursos. 2016.gada 17.novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs tika pasniegtas Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitinga balvas. Draudzīgā Aicinājuma reitings tiek veidots, izmantojot Valsts izglītības satura centra datus par vidusskolēnu sasniegumiem centralizētajos eksāmenos.
Rīgas zoodārza pateicība 3.b un 4.b klasēm
Ķekavas vidusskolas 3.b klase ar klases audzinātāju Ingu Mihelsoni un 4.b klase ar klases audzinātāju Ilonu Jēkabsoni piedalījās akcijā “Zoozīļuks 2016” un savāca vairākus simtus kilogramu zīļu.
Lāčplēša diena
11. novembrī tradicionāli skolā tika atzīmēta Lāčplēša diena. Notika svinīgie pasākumi 5.-6.klasēm un 7.-9.klasēm, savukārt vidusskolēni devās uz Rīgu uz Brāļu kapiem, lai iedektu svecītes brīvības cīņās kritušajiem.
Karavīru dziesmu konkurss – veltījums brīvības cīņās kritušajiem
9.novembrī Ķekavas vidusskolā norisinājās nebijis pasākums – karavīru dziesmu konkurss. Tas bija veids, kā Ķekavas vidusskolas skolēni mēģināja izprast tālos 1919.gada notikumus, kad jauni zēni devās kaujās, lai izcīnītu brīvību savai valstij. Tas bija veids, kā savu sapratni par to izstāstīt dziesmā caur skaņām, tēliem un kustību, kā ar muzikālo stāstu un savu attieksmi pieminēt brīvības cīņās kritušos.
Stāstnieku konkurss
Nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas izglītībā stāstnieku konkursā “TECI, TECI, VALODIŅA” Artis Venskuss 8.novembrī skolēnu pilī ieguva 1.pakāpi un tika izvirzīts piedalīties valsts mēroga konkursā Latviešu biedrības namā 26.novembrī. Skolotāja Silvija Zītare.
Latvijas Olimpiskās komitejas projekts “Sporto visa klase”
Ir sākusies projekta “Sporto visa klase” trešā sezona. Pirmajā gadā projektā iesaistījās sešas klases, otrajā gadā 49 klases ( gan 3.klases, gan 4.klases), bet šajā mācību gadā no jauna projektā piedalās 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Tātad projekta trešajā sezonā iesaistījās vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.
Ķekavas vidusskolas 5.a klases dalība projektā “Labdarības skola”
Mēneša garumā Ķekavas vidusskolas 5.a klases skolēni un audzinātāja Ilze Lisovska sarūpēja grāmatas, mantas, puzzles un spēles, lai 4.novembrī dotos uz PII “Ieviņa” iepriecināt bērnus ar lietām, no kurām paši bērni ir izauguši, bet citiem tās varētu ļoti labi vēl noderēt.
“Tautasdziesmu nedēļa” sākumskolas klasēs
No 17. līdz 21.oktobrim Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs tika organizēta “Tautasdziesmu nedēļa”. Šīs nedēļa mērķis bija veicināt izglītojamā izpratni par vērtībām un tikumiem, sekmējot to iedzīvināšanu ikdienas dzīvē, izmantojot latviešu tautasdziesmas.
Karjeras nedēļa
No 10.10 - 14.10.2016 Ķekavas vidusskolas sākumskolas klases iesaistījās Karjeras nedēļas aktivitātēs.Skolēniem bija iespēja iepazīties ar klasesbiedru vecāku, vecvecāku, māsu, brāļu, krustvecāku profesijām.
“Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs”
Ķekavas novada dome 2016.gada 17.oktobra sēdē apstiprināja noteikumus “Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs”.
Gada skolotājs 2016
Labākais skolotājs vispārējās izglītības programmā 2015./2016.mācību gadā Ķekavas novadā un SWEDBANK balvas saņēmēja – skolotāja Maiga Pigita.
NEATKARĪGĀ 2016.GADA SKOLU TOP 100
Raksts no NEATKARĪGĀ 2016.gada 7.09.oktobra nummura.
Sporta dienas stafešu rezultāti
Skolēni piedalījās olimpiskajās stafetēs: pretstafetē, krosā zēniem un meitenēm un stafetē ar sporta spēļu elementiem.
Tehnobuss
21.septembrī vidusskolēniem bija iespēja aplūkot un izmēģināt pirmās mobilās demonstrāciju laboratorijas TehnoBuss tehnoloģijas.
"Mēs strēlnieku mazbērni
Tieši pirms 100 gadiem Nāves salā vācu karaspēks veica lielāko ķīmisko gāzu uzbrukumu Pirmā pasaules kara laikā Latvijas teritorijā, kurā dzīvības zaudēja vairāk kā simts latviešu strēlnieku. Pieminot viņu varonību, Ķekavas novada pašvaldība 23.-25. septembrī rīkoja trīs dienu pasākumu “Latviešu strēlnieki Nāves salā”.
Eiropas sporta nedēļa 2016
Ķekavas vidusskolas skolēni uzsāk Eiropas sporta nedēļu ar kopīgu rīta vingrošanu. Rīta vingrošanu vadīja DŽeneta Dumpe.
Ciemos pie Knuta Skujenieka
Latviešu valodas un literatūras skolotāji kopā ar vidusskolēniem šodien devās uz Salaspili ciemos pie Knuta Skujenieka un skandēja dzeju Daugavas krastā.
Zinību diena
Šogad mūsu skolā skolas gaitas uzsāka 144 pirmklasnieki ar klases audzinātājām Mārīti Roguli, Dzintru Mežāku, Valdi Kotāni-Pilāni, Agnesi plostiņu un Edīti Avanu un 37 desmitklasnieki ar audzinātājām Anitu Tenisu un Gintu Zušu. Tā pat darbu mūsu skolā uzsāka 10 jauni pedagogi. Kopumā skolā mācīsies 1024 skolēni un strādās 93 pedagogi. 13 skolēnu apgūs pirmskolas izglītību. Lai mums visiem veiksmīgs, ražīgs un darbīgs jaunais mācību gads.
Apmaiņas brauciens Bordesholmā Vācijā
Mēs, seši jaunieši, 10to klašu skolēni- Signe Zole, Katrīna Peina, Kaspars Kovgers, Roberts Auziņš un 11to klašu skolnieces- Beāte Stankeviča un Krista Sniķere, kopā ar mūsu superīgo pedagogu Ilzi Lisovsku, 29.maijā devāmies apmaiņas braucienā uz Bordesholmu Vācijā.
"Sporto visa klase" 3.vieta Latvijā
Ir noslēgusies otrā sezona LOK rīkotajā projektā "Sporto visa klase". Šajā mācību gadā projektā iesaistījās 43 trešās klases no visas Latvijas, kā arī projektu turpināja 6 ceturtās klases no pagājušā mācību gada.
Zēnu kamerkora panākumi
Ķekavas vidusskolas zēnu kamerkorim 12.maijā Misā "Tik dēļ Jums , daiļās dāmas , dēļ Jums...." ieguva diplomu par bezbailību, drosmi, dzīvesprieku, cīņas sparu, skaļām balsīm, enerģiju un uzvarām. (49,99 punkti)
Uzvara ZZ čempionāta pusfinālā
5.d klase ieguva 1.vietu un 5.c klase ieguva 3. vietu ZZ čempionāta pusfinālā.
Es mīlu Tevi Ķekava
13. maijā notika konkurss "Es mīlu tevi Ķekava", kurā piedalījās 7.c klases skolēni un viņu vecāki.
Olimpiešu svētki
Tika godināti visi mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji un viņu pedagogi. Tie ir apmēram 80 skolēni un 30 skolotāji.
Koru koncerts
6.maijā notika visu skolas koru koncerts, kas ieskandināja Mātes dienas un Ģimenes dienas nedēļu.
Ansambļa "Rasas" panākumi starptautiskā konkursā
Ar SUDRABA diplomu un LABĀKO MĀKSLINIECISKO sniegumu –diplomu 15.maijā no Kauņas Starptautiskā konkursa ieradās mūsu Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa” un vadītāja Dace Bula.
Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas skolēnu un skolotāju vizīte Ķekavas vidusskolā
Jau otro gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.
Dabaszinību nedēļa
No 23.04. – 29.04. Ķekavas vidusskolā sākumskolas klasēs norisinājās Dabaszinību nedēļa. Katru dienu katra klase saņēma uzdevumu, kurš bija jāizpilda un jānodod līdz pulksten 13.30.
Gatavi rītdienai
“Gatavi rītdienai!” pilotprojektu no 2014. gada pakāpeniski ievieš piecās vispārizglītojošās izglītības iestādēs Latvijā - Siguldas Pilsētas vidusskola, Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, Daugavpils 3. vidusskolā, Ķekavas vidusskolā...
Pavasara talka
20.aprīlī - šīs nedēļas saulainākajā dienā, pēc 4.stundas visi 5.-8. un 10.-11.klašu skolēni devās ārā uzkopt skolas apkārtni
Tikšanās ar Inesi Zanderi
19. aprīlī piektās klases skolēni iepazinās ar dzejnieces, rakstnieces, tulkotājas, redaktores un izdevējas Ineses Zanderes daiļradi.
Starptautiskā dejas diena
29.aprīlī starptautiskā dejas diena Ķekavas sākumskolas zālē
Matemātikas konkursa "Ķengurs" rezultāti
5.klases skolēns Kristaps Štāls no 2210 skolēnu konkurencē ir ieguvis 3.vietu Latvijā un Valters Vīrs 1722 skolēnu konkurencē ieguva 4.vietu Latvijā.
"Versijai" Vidzemes novada skatē III pakāpe
Lieldienas
29.03. - Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs tika atzīmētas 3 Lieldienas.
Joku diena
01.04. – Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēs tika atzīmēta joku diena. Katra klase bija tērpusies atbilstoši tādos toņos, kādu skolotāja izlozēja.
DD fizikā un ķīmijā
2016.gada 30.martā notika diagnosticējošie laboratorijas darbi 11.klasē ar mērķi novērtēt izglītojamo eksperimentālās prasmes fizikā un eksperimentālās un sadarbības prasmes ķīmijā un pilnveidot tās.
Karjeras diena
Kā katru gadu karjeras dienā 8.klases skolēni prezentē profesijas, kuras ir ēnojuši ēnu dienās. Projekta nedēļas laikā katrs 8.klases skolēns novēroja kādu profesijas pārstāvi, kas viņu interesē: novērtēja profesijas plusus un mīnusus, noskaidroja kāda izglītība un personiskās īpašības nepieciešamas, lai varētu strādāt šajā profesijā.
Matemātikas konkurss "Ķengurs"
Jau otro gadu arī mūsus skolas skolēni piedalās ikgadējā starptautiskajā matemātikas konkursā-spēlē "Ķengurs", kurš notiek jau devīto reizi! Konkursa dzimtene ir Austrālija. Šogad tas notiks 24.martā. Ķekavas vidusskolu pārstāvēs gandrīz 100 skolēni no 2.-12.klasēm. Konkursa devīze "Matemātika visiem!" Konkursa galvenais mērķis ir padarīt matemātiku par pievilcīgāku, interesantāku un pieejamāku maksimālam skolēnu skaitam.
Sākumskolas 3.kārta
18. martā topošā Ķekavas sākumskolas baseina būvlaukumā notika svinīgā kapsulas iemūrēšana vērienīgās būves pamatos. Kapsulā kā vēstījums nākamajām paaudzēm tika ievietots Ķekavas novada domes lēmums par sākumskolas 3. kārtas būvniecības uzsākšanu un aizņēmuma ņemšanu, avīzes “Ķekavas Novads” februāra numurs, kurā publicēts Ķekavas novada pašvaldības 2016. gada budžets, kā arī eiro monētas kā liecība no šī laikmeta.
Bērnu žūrijas ekspertu tikšanās ar rakstnieci Luīzi Pastori
Kopš mūsu skola piedalās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija”, par tradīciju kļuvušas žūrijas ekspertu tikšanās ar kādu no rakstniekiem. Saulainā 11.marta priekšpusdiena bija kā radīta interesantām sarunām stundas garumā par to, kā tad top grāmata, ilustrācijas, kā rodas ideja.
“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015”
5. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015” noslēguma pasākums – “Lielie lasīšanas svētki”. Mūsu skolas čaklākajām Bērnu žūrijas grāmatu lasītājām Terēzei Alpei un Rūtai Rullei bija iespēja piedalīties šajos svētkos – iepazīt un uzklausīt rakstniekus, tulkotājus, māksliniekus un izdevējus.
Metodiskā diena Ķekavas novada pedagogiem
Ķekavas vidusskolā 2016.gada 18 martā plkst. 10:00 notika lekcija - "Personīgo resursu spēcināšana intensīvas ikdienas komunikācijas kontekstā", lektore Ieva Vaine Pasākuma turpinājumā novada pedagogi dalījās pieredzē ar parējiem kolēģiem.
Pogu vakars
11.martā skola pulcēja skolēnus , skolotājus uz vecākus uz 9.klašu "Pogu vakaru". Šogad tas bija 9.a klase ar klases audzinātāju Anitu Tenisu, 9.b klase ar klases audzinātāju Gintu Zušu un 9.c klase ar klases audzinātāju Nataļju Samsonovu.
  Drukāt