Interešu izglītības pulciņu nodarbību laiki

2022./23.m.g.

Programma

Joma

Apakšprogramma

Kolektīvs

Vadītājs

Diena

Laiks

Telpas

mob.

Kultūr-izglītības

Mūzika

Jauktais koris

 

I.Lagzdiņa

O.,C.

15.30-17.00

VSK.zāle

26364081

 

 

Zēnu koris

 

I.Lagzdiņa

P.,Tr.

14.00-15.00

VSK.zāle

 

 

Deja

Mūsdienu deja

Mini versija

I.Tamane

Pirmd.

12.40-14.00

Aerobikas zāle

29137603

 

 

 

1.-2.kl.

 

C.

13.40-15.00

 

 

 

 

 

Mazā versija

I.Tamane

Pirmd.

14.00-15.20

Aerobikas zāle

 

 

 

 

3.-5..kl.

 

C.

15.00-16.20

 

 

 

 

 

Versija 5.-11.kl.

I.Tamane

Pirmd.

17.00-18.20

 

 

 

 

 

 

 

C.

16.30-17.50

Aerobikas zāle

 

 

 

Tautas dejas

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

P.,Tr.

14.00-16.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

1.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

2.-3.kl.

M.H.Vanaga

O.,C.

14.00-16.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

 

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

Pirmd., Tr.

16.00-18.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

4.-5.kl.

J.Kalniņš

 

 

Sākumsk.zāle

26485863

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

O.,C.

16.00-18.00

 

 

 

 

 

6.-8.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

 

 

 

 

ŠEKU REKU

M.H.Vanaga

P.,Tr.,Piektd.

18.00-20.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

 

 

 

 

Pirmskola I

M.H.Vanaga

O., C.

18.00-18.45

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Pirmskola II

M.H.Vanaga

O.,C.

18.45-20.15

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Keramikas pulciņš

2.-9.kl. I gr.

A.Bērziņa

Tr.

13.00-14.00

Sākskl.ker.darbn.

29274855

 

 

 

2-9.kl. II gr.

 

 

14.00-15.00

 

 

 

 

 

Darbu apdedzināšana, glazēšana O.,Tr.

 

 

15.00-17.00

 

 

 

 

Rokdarbi

1.kl.

S.Majore

O.

13.00-14.30

Sākskl.I-12 kab.

29832914

 

 

3D modelēšana

4.kl.

S.Majore

C.

14.00-15.00

Sākskl. Dat.kl.

29832914

 

 

Radošā zīmēšanas darbnīca

5.-12.kl.

M.Rubiķe

Tr.

13.35-15.00

Ģ

28303398

 

 

Dizains un tehnoloģijas

5.-9.kl.

J.Aizups

Piektd.

15.05.-16.35

Diz.kab.

 

 

Žurnālistika

Avīze "Ķirbītis"

5.-12.kl.

M.Pigita

Pirmdiena

15.00-17.00

inform. kab.

 

Sporta izglītība

Sports

Florbols

4.-6.kl.

I.Vancāns

O.

18.00-19.30

Sāksk.sporta z.

29653457

 

 

 

 

 

C.

17.00-19.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piektd.

17.30-20.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

1.kl.

G.Orste

Pirmd.,Tr.

13.50-14.30

Sāksk.sporta z.

22062624

 

 

 

2.-3. kl.

 

Pirmd.,Tr.

14.30-15.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

4.-5.kl.

 

Pirmd., Tr.

15.10-15.25

Ārā

 

 

 

 

 

 

 

15.30-16.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

1.-2.kl.

 

Piektd.

13.50-14.50

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

3.kl.

 

Piektd.

14.30-14.45

Ārā

 

 

 

 

 

 

Piektd.

14.50-15.40

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

4.-5.kl.

 

Piektd.

15.20-15.35

Ārā

 

 

 

 

 

 

Piektd.

15.40-16.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

1.kl.

K.Degina

Pirmd.,Tr.Piektd.

13.50-14.30

Sāksk.sporta z.

29862007

 

 

 

2.kl.

 

 

14.30-15.20

Sāksk.sporta z.

 

 

 

Basketbols meitenēm

8.-12.kl.

E.Gribuste

P.,Tr.,Piektd.

16.15-17.15

Ķek.vid.sp.z.

29334322

 

 

 

1.-2.kl.

S.Čapa

O.

14.20-15.10

Sāksk.sporta z.

29636035

 

 

 

3.-4.kl.

 

O.

15.10-16.20

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

1.-2.kl.

 

C.

14.00-15.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

3.-4.kl.

 

C.

15.00-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

5.-7.kl.

 

P.,Tr.,Piektd.

15.15-16.15

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

Basketbols zēniem

9.-12.kl.

A.Eglītis

O.C.

15.30-16.45

Ķek.vid.sp.z.

29297336

 

 

 

1.-2.kl.

E.Teteris

O.,C.

13.50-14.50

Sāksk.sporta z.

29134499

 

 

 

5.-6.kl.

 

P.,Piektd.

17.30-18.45

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

O.,C.

17.00-18.30

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

7.-8.kl.

 

P.Piektd.

18.45-20.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

O.,C.

18.30-20.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

Tr.

17.30-18.45

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

3.kl.

M.Mieze

O.,C.,

14.50-15.50

Sāksk.sporta z.

25948272

 

 

 

 

 

Piektd.

12.50-13.50

Sāksk.sporta z/Tr

 

 

 

 

4.kl.

 

P.

16.30-17.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

O.

15.50-17.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Tr.

19.00-20.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

C.

15.50-17.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

Peldēšana

4.-5.kl.

I.Puhovs

Tr.

13.45-14.25

Baseins

29453015

 

 

 

4.-9.kl.

 

Piektd.

13.45-14.25

Baseins

 

 

 

Galda tenis

1.-4.kl.

V.Berežkovs

O.,Piektd.

15.30-16.30

Sākumsk.

29233960

 

 

 

5.-9.kl.

 

O.,Piektd.

16.30-17-30

Sākumsk.

 

 

 

Dambrete

1.kl. I gr.

L.Tauriņa

O.C.

13.00-13.40

Sākumsk.

29372379

 

 

 

1.kl. II gr.

 

O.C.

13.50-14.30

 

 

 

 

Sākumskolas

 

M.Lielgalve

 

 

Sākumsk. zāle

 

 

 

pasākumiem zāle

 

 

 

 

 

 

 

 

  Drukāt