2019.gads

N.p.k.

Pasākuma nosaukums un pakalpojuma sniedzējs

Pasākuma norises laiks un vieta

Klase/klašu grupa

Norises veids

1.

Muzejpedagoģiska nodarbība"Latvijas gadsimts",Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

12. 02.2019, Rīga, ,Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

6.a klase

Muzejpedagoģiska nodarbība

2.

Izstāde "Portreti", Latvijas Nacionālais Mākslas  muzejs

13.02.2019.,Rīga Latvijas Nacionālais Mākslas  muzejs

5.a,c klases

izstādes apskats

3.

Muzejpedagoģiska programma "Skelets", Paula Stradiņa vēstures muzejs

13.02.2019.,Rīga, Paula Stradiņa vēstures muzejs

5.a,c klases

Muzejpedagoģiska programma

4.

Muzejpedagoģiska programma "A.Pumpura eposs Lāčplēsis" A.Pumpura muzejs

09.04.2019., Lielvārde, A.Pumpura muzejs

8.a,c klases

Muzejpedagoģiska programma

5.

Praktiska nodarbība "Maizes cepēja  profesija, maizes tradīcijas un kultūras mantojums Latvijā"

09.04.2019. Lielvārde "Zelmas maiznīca" Jaunpuriņi- 2, Lielvārdes pag.

8.a,c klases

Praktiska nodarbība

6.

Muzejpedagoģiska programma "A.Pumpura eposs Lāčplēsis" A.Pumpura muzejs

11.04.2019., Lielvārde, A.Pumpura muzejs

8.b,d klases

Muzejpedagoģiska programma

7.

Praktiska nodarbība "Maizes cepēja  profesija, maizes tradīcijas un kultūras mantojums Latvijā"

11.04.2019. Lielvārde "Zelmas maiznīca" Jaunpuriņi- 2, Lielvārdes pag.

8.b,d klases

Praktiska nodarbība

8.

Izrāde- "Brīnumu laiks", VEF kultūras pils

09.04.2019., Rīga, VEF kultūras pils

7.a,b,c,d

Izrāde

9.

Muzejpedagoģiska programma "Uzsmēķēsim", Paula Stradiņa vēstures muzejs

25.04.2019., Rīga, Paula Stradiņa vēstures muzejs

6.b, 7.c klases

Muzejpedagoģiska programma

10.

Muzejpedagoģiska programma Auduma apdrukas darbnīca “Iepazīsti jūgendstila ornamentu”

28.05.2019., Rīga, Jūgedstila muzejs

10.a klase

Muzejpedagoģiska programma

11.

Izrāde "Zem diviem karogiem"

28.05.2019. Rīga, Latvijas Nacionālais teātris

10.a, 6.b, 7.c, 8.d,8.c kl.

Izrāde

2018.gads

N.p.k.

Pasākuma nosaukums un pakalpojuma sniedzējs

Pasākuma norises laiks un vieta

Starppriekšmetu saikne

Klase/klašu grupa

1.

Mācību ekskursija, Latvijas Kara muzeja nodaļas filiālē "Ziemassvētku kauju muzejs"par Ziemassvētku kaujām. Latvijas kara muzejs.

06.11.2018.,Jelgavas nov. Valgundes pagasts "Mangaļos"

Vēsture, literatūra, politika un tiesības, sociālas zinības.

9.a,b,c,d klases

2.

Izrāde "Tikšanās vieta Rīgas Pilsētas II Teātris", Latvijas Nacionālais teātris.

12.11.2018.,  Latvijas Nacionālais teātris.

Vēsture, literatūra, politika un tiesības, kulturoloģija

8. a,b,c,d klases

3.

Izrāde "Tikšanās vieta Rīgas Pilsētas II Teātris", Latvijas Nacionālais teātris.

13.11.2018.,  Latvijas Nacionālais teātris.

Vēsture, literatūra, politika un tiesības,kulturoloģija

10.a,b.,11.a,b.12a,b klases

4.

Muzikāli izglītojoša programma, Ķekavas muzikantu biedrības kapella "Brička".

26.11.2018., Ķekavas vidusskola

Mūzika, vēsture, literatūra, mājturība un tehnoloģijas, sociālās zinības.

5.a,b,c,d klases

5.

Muzikāli izglītojoša programma, Ķekavas muzikantu biedrības kapella "Brička".

03.12.2018., Ķekavas vidusskola

Mūzika, vēsture, literatūra,mājturība un tehnoloģijas, sociālās zinības.

6.a,b,c,d, klases

6.

Muzikāli izglītojoša programma, Ķekavas muzikantu biedrības kapella "Brička".

10.12.2018., Ķekavas vidusskola

Mūzika, vēsture, literatūra, mājturība un tehnoloģijas, sociālās zinības.

7.a,b,c,d klases

7.

Muzikāli izglītojoša programma, Ķekavas muzikantu biedrības kapella "Brička".

20.12.2018., Ķekavas vidusskola

Mūzika, vēsture, literatūra,  mājturība un tehnoloģijas, sociālās zinības.

8.a,b,c,d klases

8.

Latviešu glezniecība. Portreti.

20.12.2018., Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs Rīgas Birža.

Vizuālā māksla, vēsture, literatūra, kuturoloģija

9.c,d, 10.b klases

9.

Latviešu glezniecība. Portreti.

20.12.2018., Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Vizuālā māksla, vēsture, literatūra, kuturoloģija

9.a,b, 10.a klases

  Drukāt