Ķekavas vidusskola aicina darbā izglītības psihologu:

Tiesības veikt patstāvīgu psihologa profesionālo darbību apliecina:

1. Augstākās izglītības diploms par akreditētas bakalaura studiju programmas un akreditētas maģistra studiju programmas psiholoģijā apguvi vismaz 200 kredītpunktu apjomā (vismaz vienai no šīm programmām jābūt profesionālajai studiju programmai);

2.  Reģistrācija Psihologu reģistrā

un vairāk par prasībām skatīt šeit.

Paredzamais atalgojums: 1350-1375 eur par vienu likmi (30 tarificētas stundas). Iespējamas 40 stundas ar atalgojumu 1667-1686 eur.

Vairāk informācijas pa tālruni 29391623.

CV sūtīt uz e-pasta adresi kekavas.vidusskola@kekava.lv

Pamatojoties Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu Ķekavas vidusskola informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Konkursa dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti vienas darba dienas laikā pēc konkursa noslēguma.

Ķekavas vidusskola aicina darbā pedagogus:

Nepieciešama MK noteikumu “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām atbilstoša pedagoģiskā izglītība.

Paredzamais atalgojums: 1280 -1375 eur par vienu likmi (30 tarificētas stundas)

Sīkāka informācija pa tālruni 29391623.

CV sūtīt uz e-pasta adresi kekavas.vidusskola@kekava.lv