Ķekavas vidusskola no 2020.gada 6.janvāra aicina darbā  angļu valodas skolotāju 7.-8. klasēs (18 kontaktstundas)

Prasības pretendentiem:

·         mācību un audzināšanas darba satura un mācību priekšmeta metodikas pārzināšana;

·         izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām;

·         prasme plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem;

·         psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;

Iesniedzamie dokumenti ( sūtīt uz e-pastu vidusskola@kekava.lv  vai iesniegt personīgi Ķekavas vidusskolas lietvedībā Gaismas ielā 9, Ķekavā)

Darba alga no 954 - 1014 EUR par 1 slodzi (30 tarificētas darba stundas nedēļā)

Papildus informāciju var iegūt, zvanot  pa tālruni 29391623 vai rakstot e-pastā sandra.pugovka@kekava.lv

Pamatojoties Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu Ķekavas vidusskola informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti pēc atlases noslēguma.