Sporto visa klase-5.b klase

Šī gada 27. februārī mūsu 5.b klase devās uz „Sporto visa klase” stafešu sacensībām Jelgavā.

Lai tiktu līdz stafetēm, 5.b klasei kopš septembra bija labi jāmācās un jāizpilda īpaši testi sportā. Nedēļu pirms sacensībām 5.b klase trenējās stafetēs, kuras atsūtīja LOK (Latvijas Olimpiskā komiteja).

Pienāca sacensību diena. 5.b klases skolēni prieka un pārliecības pilni bija gatavi sacensībām. Mēs sacentāmies ar sešām 5. klasēm no Latvijas skolām. Stafetes nebija vieglas, gadījās arī kļūdīties. Uztraukums bija liels, tomēr mūsu sportisti izcīnīja 2. vietu! Ļoti palīdzēja uzmundrinājumi no klasesbiedriem, kuri nepiedalījās tā brīža stafetē.

Liels paldies skolotājām Kristīnei Vanagai, Aigai Liepkalnei un Andrim Eglītim par ieguldīto darbu un atbalstīšanu grūtajos brīžos.

Maijā būs fināla sacensības, kurās 5.b klasi vērtēs pēc labā darba, skolēnu vidējām atzīmēm un stafešu rezultātiem. Viņi paši saka: ,,Tas nebūs viegli, bet mēs to  varam! Finālā iekļūs tikai viena 5. klase, tādēļ  mums ļoti jācenšas.”

Novēliet mums drosmi, daudz spēka un pacietības, lai tiktu finālā trešo gadu pēc kārtas.

Una Kidala 5.b klase