8.klašu skolēnu projekta dienas noslēgums

23.martā Karjeras dienas ietvaros 8.klašu skolēni iepazīstināja 7.klašu skolēnus ar Projektu nedēļā “Ēnu dienās” iepazīto profesijas pārstāvju ikdienu, pienākumiem un nepieciešamajām prasmēm.

Skolēni savus ēnojamos uzrunāja gan individuāli izmantojot savu paziņu loku, gan izmantojot interneta vietni www.enudiena.lv

Uzzinājām daudz jauna par: Valsts zemes dienesta adrešu reģistra daļas vadītāja, semināru vadītāja, telekomunikāciju inženiera, augstsprieguma tīklu vadītāja, reģionālās pašvaldības policijas darbinieka, tiesneša, bērnu neirologa, horeogrāfa, VID Muitas pārvaldes muitnieka profesiju ikdienu.

Profesijas prezentēja: M.Avotiņš, Ē.Ušackis, R.Emke, R.Tauriņa, L.Zepa, R.Kotāns-Pilāns, S.Markeviča, L.Kreica, M.Urtāns, M.Dzene.

Karjeras dienas noslēgumā skolēniem bija iespēja tikties ar kvalificētu amatnieku/ akmeņkali Uldi Leilandu, kurš pastāstīja par savu pieredze dabiskā akmens izstrādājumu ražošanā un apstrādē. Bija iespēja uzzināt, ka akmens izstrādājumi tiek pielietoti ēku fasādes, grīdu, virtuves virsmu, kamīnu, kāpņu apdares veidošanā.