“Sporto visa klase” Lielvārdē

27.martā 3.b un 3.d klases skolēni ar sporta skolotājiem un audzinātājām mēroja ceļu uz Lielvārdi, lai piedalītos projekta “Sporto visa klase” stafetēs. Divas dienas pirms starta saņēmām stafešu aprakstus un video, tad nu čakli vingrinājāmies un centāmies piemeklēt katrai stafetei vislabāko sportistu sastāvu, jo jāpiedalās visiem klases skolēniem – katram vismaz vienu reizi.

Kopā ar mums startēja vēl 17 komandas no dažādām skolām – Daugmales, Baldones, Bauskas, Tīnūžiem, Zaķumuižas, Ropažiem, Ogres, Lielvārdes, Jumpravas, Suntažiem un Rīgas. Sacensības atklāja Lielvārdes novada Domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, kopīgi nodziedājām Latvijas himnu un veicām iesildīšanos. Pēc tam, sirsnīgi cits citu atbalstot, piedalījāmies stafetēs. Bija gan satraukums, gan prieks, gan nācās pārdomāt, vai rīkojies pareizi un kā būtu bijis labāk. Tiesneši ļoti operatīvi reģistrēja visus rezultātus un starp stafetēm jau bija iespēja aplūkot katras stafetes rezultātu tabulu.

Liels bija mūsu gandarījums, kad, paziņojot stafešu rezultātus, sapratām, ka esam pirmajā desmitniekā, un vēl lielāks, kad izrādījās, ka esam izcīnījuši vietas gluži blakus – 3.b klasei 4.vieta ar 28 punktiem un 3.d klasei 3.vieta ar 27 punktiem – esam gājuši soli solī, jo starp citām vietām bija vismaz 4 punktu starpība. Balvā saņēmām Lielvārdes suvenīru konfekšu kārbu, diplomus par piedalīšanos, tetovējumus ar “Sporto visa klase” logo un grāmatu par Latvijas sportistu gaitām Rio olimpiskajās spēlēs. Jāpiebilst, ka grāmata uzrakstīta latviešu un angļu valodā, tad nu būs iespēja pārbaudīt un papildināt savas zināšanas.

Atgriezāmies mājās noguruši, bet priecīgi par paveikto – Ķekavas vidusskolas komandas cīnījušās godam! Tagad jāgaida kopvērtējuma rezultāti, kurā tiks ņemti vērā arī sporta testu rezultāti, diagnosticējošo darbu rezultāti un paveiktais labais darbs, jo uz finālsacensībām dodas tikai vienas klases komanda no katras pusfināla grupas.

Paldies mūsu brīnišķīgajiem sporta skolotājiem Aigai un Intam, kā arī vecākiem un visiem citiem, kas par mums turēja īkšķus gan sacensību dienā, gan arī ikdienas gaitās!

Skolotāja Daina Plūme