Ķekavas vidusskolas 2018./19.m.g "Gada skolotāji"

Ķekavas vidusskolas  radošajai, aktīvajai, sportiskajai un ģimeniskajai sākumskolas skolotājai Valdai Kotānei - Pilānei,  katrai dzīves situācijai ir savs domu grauds, tādēļ viņu lieliski iespējams raksturot, izmantojot spārnotus teicienus.

Valda par sevi saka: “Lietas, kuras mani padara atšķirīgu, ir lietas, kas mani padara par mani.” Viņu visdziļāk spēj saviļņot vismazākie sīkumi, jo tie spēj aizņemt vislielāko vietu viņas sirdī.

Par savu klases audzinātāju 4.c klases skolēni saka: “Skolotāja ir sirsnīga, jauka un skaista. Kad mēs uzvedam teātri, tie sanāk ļoti mīļi un jauki, jo tāda ir mūsu skolotāja. Viņa jūt visam līdzi  un vienmēr mūs atbalsta. Mūsu skolotāja māk iemācīt ikvienu. Mūsu dēļ viņa iemācījās stāvēt uz galvas!  Mēs esam zvaigžņu komanda, bet skolotāja mūsu  Zvaigzne.”

Ar savu radošo pieeju Valda ir veicinājusi skolēnu aktīvu līdzdalību skolas un klases dzīvē. Organizētie pasākumi vienmēr ir pārdomāti un mērķtiecīgi. Lai saliedētu klases kolektīvu un veidotu veiksmīgu sadarbība arī ar vecākiem, skolotāja organizē daudzpusīgas ekskursijas un klases pasākumus.

Valdai ir ļoti sportisks un aktīvs dzīves veids. Viņa to cenšas iedzīvināt arī savos klases skolēnos, kopā piedaloties projektā “Sporto visa klase”. Skolotāja ir ieguldījusi daudz darba, strādājot ar talantīgiem skolēniem, kuri uzrāda arī augstus rezultātus konkursos un olimpiādēs. Skolotāja aktīvi atbalsta mūsdienu deju kolektīvus Versija, Mazā versija un Mini Versija, ir šo kolektīvu neformālā krustmāte.

Jauna, enerģiska, mīļa un atsaucīga ir sporta skolotāja un klases audzinātāja  Kristīne Šapele.

Par savu klases audzinātāju viņas audzēkņi, 7.b klases skolēni, saka:  “ Mūsu skolotāja ir visjaukākā. Viņa ir ļoti saprotoša un rūpējas par mums. Skolotāja ciena mūs un dara mums to pašu labāko.  Viņa rīko visforšākās ekskursijas un klases ballītes. Skolotāja Kristīne ir ļoti skaista, sportiska un aktīva. Ar skolotāju kopā ir jautri. Viņai var uzticēties. Dziļi sirdī mūsu skolotāja mums būs vienmēr. Paldies, skolotājai Kristīnei.”

Skolotāja savā audzināmajā klasē iegulda neizsīkstošu enerģiju, gatavojot to projekta “Sporto visa klase” sacensībām un kopā sasniedzot augstus rezultātus sportā un mācībās.

Kristīne Šapele veido arī skolas tradīcijas - katru gadu pavasarī organizē  sporta dienu visiem 5.-12.klašu skolēniem. Nu jau vairākus gadus kopā ar vidusskolas skolēniem tiek novadīts Orientēšanās pasākums ar aizraujošām, klasi saliedējošām aktivitātēm.

Kristīnes aizraušanās un sirdslieta ir dejošana, to viņa piepilda TDA “Zīle”.