Iespēja skolēniem iegūt 10 000 vērtu balvu, piesakot ideju līdz 31. maijam!

 Līdz 31. maijam 8.-11. klašu skolēni aicināti iesniegt savas idejas par to, kā radīt veselīgu balansu starp tiešsaistes un bezsaistes dzīvi, uzlabojot sabiedrības mentālo veselību pandēmijas laikā un palīdzot atgriezties ierastajā ikdienā pēc tās. Konkurss vienlaicīgi norisināsies visās trīs Baltijas valstīs un labākās komandas tiksies finālā, kur cīnīsies par galveno balvu 10 000 eiro vērtībā.

Iztēlei nav robežu, tāpēc konkursa ideja var būt jebkas, piemēram, jauns tehnoloģisks risinājums, produkts vai pasākums. Konkursa tēmai atbilstošās idejas turpinās sacensties konkursa 2. kārtā, kurā tās tiks sīkāk izstrādātas, tādēļ dalībai konkursā pietiek vien ar ideju! 2. kārtā ar komandām strādās mentori (eksperti) un septembrī visiem dalībniekiem organizēsim dizaina domāšanas meistarklasi.

Ja komandai ir izrādījusi interesi piedalīties, taču ir aizķērusies ideju radīšanā, tad aicinām piedalīties tiešsaistes ideju treniņā, kas norisināsies 25. maijā no plkst. 15.00 līdz 16.30! Treniņā tiks radītas jaunas idejas, kuras varēs iesniegt konkursā, un to vadīs Kristīne Pujāte - Liepājas zinātnes un izglītības inovāciju centra vadītāja un konkursa mentore. Dalība ir bez maksas. Pieteikšanās, lai saņemtu saiti uz treniņa norisi:
https://ej.uz/idejutrenins.

Papildu balva skolotājiem! Motivējiet skolēnus pieteikties konkursam – komandas, kuras iesniegs savu ideju līdz 27.maija vakaram, automātiski izvirzīs savu skolotāju pārsteiguma dāvanas izlozei, kurā būs iespēja iegūt Samsung Galaxy Tab A7 planšetdatoru.

Visa informācija par konkursu pieejama mājas lapā:
https://www.skolanakotnei.lv/

Aktuālākās ziņas tiks publicētas konkursa sociālo tīklu kontos:

https://www.facebook.com/SolveforTomorrowLV

https://www.instagram.com/solvefortomorrowlv/