MAKULATŪRAS VĀKŠANAS KONKURSS „TĪRAI LATVIJAI” 2022./2023. M.G.

Domā globāli, rīkojies lokāli – ar šādu saukli „Zaļā josta” aicina bērnus un jauniešus jaunajā 2022./2023. mācību gadā piedalīties makulatūras vākšanas konkursā „Tīrai Latvijai”. Konkursu organizē „Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, PS “LAUTUS VIDE”.

Konkursa nolikums

Ķekavas vidusskola ir pieteikusies un aicina visus aktīvi iesaistīties.

Konkursa ietvaros makulatūru var krāt līdz 2023.gada 15.martam, bet izvešana tiks nodrošināta līdz 2023.gada 21.aprīlim.

Drīkst nodot: biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī salocītus kartona iepakojumus.

Nedrīkst nodot: fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus un uzlīmes, kā arī slapju un netīru makulatūru.

Visa aktuālā informācija par Konkursa norisi un tā rezultātiem tiks publicēta tirailatvijai.lvzalajosta.lvmakulatura.lvlvm.lvmammadaba.lv, u.c.

Informācija no www.makulatura.lv/skolam