Labais darbs – Labdarības tirdziņš

Jau vairākus gadus mūsu skolas skolēni piedalās projektā “Sporto visa klase”. Tajā līdzās sportiskajām aktivitātēm jāveic arī kāds labais darbs. Gadu gaitā šie darbi bijuši daudzi un dažādi, līdz ar to arvien grūtāk kļūst izdomāt ko labu un oriģinālu reizē, turklāt tādu, kas patiktu pašiem darba darītājiem. 4.e klases skolēnu ideja, kas iededza visspožāko dzirksteli viņu acīs, bija labdarības tirdziņš, kurā ietirgotie līdzekļi tiktu ziedoti dzīvnieku patversmei “Mežavairogi”. Paši skolēni izgatavoja reklāmas afišas, sadarbībā ar ģimeni gatavoja visdažādākās preces un cenu zīmes, kā arī aicināja piedalīties skolasbiedrus.

Un tā pēdējā darbdiena pirms pavasara brīvdienām – 10.marts – bija zibenstirgus, kā to novērtēja ieradušies vecāki, kura laikā tika ietirgoti un saziedoti 663, 85 eiro, kā arī vesels vezums dažādu segu, dvieļu un citu patversmes saimniecībā noderīgu mantu. Tie tuvākajā laikā tiks nogādāti “Mežavairogos”.

Paldies visiem, kas piedalījās gan ražojot un tirgojoties, gan iepērkoties un atbalstot ar vajadzīgiem piederumiem! Kopā mēs esam spēks!

Skolotāja Ulvija Brīvlauka