Skaļās lasīšanas sacensības

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizēta lasīšanas veicināšanas programma 5. klašu skolēniem. Šajās sacensībās tiek noskaidrots lasīšanas čempions, un to mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

Par skolas lasīšanas čempiones godu sacentās 6 brīnišķīgas lasītājas, kuras jau bija uzvarējušas katras klases sacensību kārtā, tāpēc žūrijai - grāmatu pavēlniecēm Anitrai Vanagai (Ķekavas pagasta bibliotēka) un Džeinai Zelčai (Ķekavas vidusskolas bibliotēka), kā arī prasmīgai izteiksmīgās runas konkursu dalībniecei Aleksandrai Koliņai (12.b klase) - nenācās viegli noskaidrot pašu, pašu labāko lasītāju.

Un tā - Ķekavas vidusskolu Pierīgas reģionālajā finālā pārstāvēs

Evelīna Linberga (5.b klase).

Sveicam mūsu skolas Lasīšanas čempioni un vēlam veiksmi nākamajā kārtā!

Paldies, protams, arī visu klašu atbalstītājiem!

Lai lasītprieks ir mūsu ikdiena!

Skolotāja Ilze Ramiņa