Sestie atkal spēlē futbolu

 

Marta beigās sestie atkal spēlē futbolu. Šoreiz turnīru organizēja 6.c klases orgkomiteja:  Rihards Lavrinovičs, Andrejs Pelšs, Ketrīna Vorslova un Ernests Vītiņš.

Turnīrs risinājās 2 nedēļas un futbola čempioni atkala 6.b klases komanda. Ļoti sīvā cīņā  6.a klases komanda palika vicečempioni. Sīva cīņa notika arī par trešo vietu, kuru izcīnīja 6.d klases komanda. Turnīrs bija spraigs, emocionāls un cīņas bija sīvas. Finālspēļu uzvarētāji tika noteikti tikai ar pendelēm .

Turnīra laikā izcēlās arī daži īpaši spēlētāji. 6.c klases labākais spēlētājs, kurš visa turnīra garumā guva 18 vārtus un kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju, guva izšķirošus vārtus , kas ļāva 6.c klasei tikt ārā no grupas otrajiem – Rihards Lavrinovičs.

6.d klases labākais spēlētājs ļoti labi veica komandas kapteiņa pienākumus un cīnījās par komandu, diemžēl viņam fināls un pusfināls bija jāizlaiž traumas dēļ, bet viņš tāpat gāja uz spēlēm un palīdzēja komandai kā treneris – Kārlis Dilba.

6.a klases labākais spēlētājs ir viens no komandas līderiem, guva 5 vārtus, cīnījās par komandu un nenokāra galvu – Eduards.

6.e klase labākais spēlētājs ir 2 no 4 vārtu autors, ievadīja ļoti bīstamus uzbrukumus, guva skaistus vārtus un parādīja, ka 6.e klase arī ir spējīga ļoti labi spēlēt – Roberts Geriņš.

6.b klases labākais spēlētājs kopumā guva 4 vārtus, kuri mainīja spēles gaitu 6.b klasei par labu un izšķīra spēles likteni finālā – Kristiāns Kronis.

Par visa turnīra labāko spēlētāju bez variantiem tika atzīts spēlētājs, kurš parādīja, ka ir spējīgs gūt 13 vārtus kā pussargam un palīdzēt savai klasei arī aizsardzībā un apliecināt savu meistarību. – Ernests Purmalis.

Savukārt labākais vārtsargs paspēja gan spēlēt laukumā, gūt vārtus, kas ieveda komandu finālā un sargāt savas komandas vārtus – tas ir Dāvis Albiņš.

Par iespēju sekot turnīra notikumiem, Andejs Pelšs izveidoja turnīra mājas lapu. Turnīru balvas sarūpēja Andrejs, Rihards un Ketrīna no privātiem līdzekļiem. Turnīra galvenie tiesneši: Hugo Locš un Emīls Vītiņš.

Paldies visiem oragnizatoriem!