Mūsdienu deju grupu pavasaris

Martu mēs saucam par sporta mēnesi. Sadarbībā ar sporta skolotājiem, mūsdienu deju grupas „Mini versija”, „Mazā versija” un „Versija” uzstājās „Sporto visa klase” sacensību atklāšanā un sportistu iesildīšanā. Guvām arī karsējmeiteņu pieredzi, uzstājoties florbola secensībās. Uzstājoties šajos pasākumos, atrādījām savas jaunās dejas, kuras iestudējām gatavojoties gada nozīmīgākajam konkursam.

Uzreiz pēc Lieldienām devāmies uz Ogri, lai piedalītos Valsts izglītības satura centra rīkotajā mūsdienu deju konkursā Vidzemē. Pēdējo reizi valsts mēroga konkursā klātienē piedalījāmies 2019.gadā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, tāpēc satraukums bija ļoti liels. Konkursu pieredze ir tikai „Versijas” meitenēm, pārējiem dejotājiem šis bija pirmais konkurss.

„Mini versija” no konkursa mājās pārveda augstākās pakāpes diplomu, bet „Mazā versija” un „Versija” II pakāpes diplomus.

Skolotāja Ivetta Tamane

Sveicam un lepojamies!