Tikšanās ar Madaru Palameiku

20.martā Ķekavas vidusskolā pie 3.d klases viesojās Latvijas šķēpmetēja, divu olimpisko spēļu dalībniece, vairāku pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece Madara Palameika. Klase ir iesaistījusies Olimpiskās komitejas projektā “Sporto visa klase”, un Madara labprāt piekrita būt par 3.d klases atbalstītāju un iedvesmotāju.

Bērni ar nepacietību gaidīja Madaras ierašanos. Vienu stundu Madara mums rādīja, mācīja un sportoja kopā ar mums. Apguvām jaunus iesildīšanās vingrojumus, parādījām arī savējos. Stundā piedalījās arī 2.d klase. Viņi bija ļoti priecīgi par šādu neparastu iespēju kopā ar slaveno vieglatlēti iesildīties un vingrot. Ceram, ka nākošajā gadā arī viņi būs gatavi startēt projektā “Sporto visa klase”.

Pēc kārtīgas izvingrošanās turpinājām klasē draudzīgas sarunas ar Madaru. Bērni pastāstīja par saviem pirmajiem sasniegumiem sportā, iegūtajām medaļām un diplomiem. Arī Madara ļoti interesanti bērniem pastāstīja par savu ceļu uz lielo sportu. Skolēniem bija tik daudz jautājumu, ka Madara tikko spēja atbildēt. Bērni uzzināja, cik smags ir šķēps, kāds ir Madaras  labākais rezultāts, cik metru pietrūkst līdz pasaules rekordam, un vēl daudz citu jautājumu. Noslēgumā  bērni ar Madaru parakstīja uz lielas lapas draudzības apliecinājumu. Viens eksemplārs palika klasē, otrs – Madarai. Uzdāvinājām arī zīmējumus par mīļāko sporta veidu.  Katrs sev vēl gribēja iegūt slavenās šķēpmetējas autogrāfu. Lai arī vēl gribējās parunāties, bet sapratām, ka Madarai jādodas uz treniņiem, tāpēc sarunājām, ka gaidīsim nākošās olimpiskās spēles, kur, noteikti, 3d klase turēs īkšķus pie TV ekrāniem par Madaras veiksmi.

3.d klases audz. Daina Tvirbute