Darbu uzsāk jauni pulciņi

No 2018.gada 1.novembra darbu uzsāk jauni pulciņi:

ESF projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros Ķekavas vidusskola sadarbībā ar programmēšanas skolu Learn IT  aicina 2.-3. klašu skolēnus pirmdienās vai piektdienās 14:20-15:50 pieteikties uz interaktīvu programmēšanas pulciņu. Nodarbību laikā skolēni rakstīs programmas vizuālā programmēšanas valodā Scratch, veidos tajā interaktīvus zīmējumus un spēles, kā arī būvēs vienkāršus robotus no littleBits sensoriem un slēdžiem. Pieteikšanās izmantojot vietni: www.ej.uz/Kekavaspulcinu. Dalība pulciņā bezmaksas.

ESF projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros Ķekavas vidusskolā sākumskolas klašu ēka Nākotnes ielā 1a sadarbībā ar Tehniskās izglītības un jaunrades skolu 2.klašu skolēniem pirmdienās 13.00-14.45 un 15.00-16.45 notiks Robotikas pulciņa nodarbības. Skolēni apgūs robotikas pamatus,  darbojoties ar  LEGO Education  komplektiem. Pieteikties pie klases audzinātājas. Dalība pulciņā bez maksas.