Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē

Š.g.16.oktobrī mūsu skolā sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), Rīgas Stradiņa Universitāti, LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu notika seminārs “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.

Pasākumā piedalījās Ķekavas vidusskolas 9.-12.klašu, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Salaspils vidusskolas izglītojamie,u.c.,  kā arī izglītības iestāžu pedagogi karjeras konsultanti. Seminārā jauniešiem un izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem bija iespēja iepazīties ar medicīnas nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un jaunumiem, kā arī uzzināt par plašo izglītības iespēju klāstu medicīnas jomā. Semināra noslēgumā par to - Kā būt darba devējam Ķekavā - informēja P/A "Ķekavas ambulance" direktors Juris Jerums.

Sagatavoja:
Ķekavas vidusskolas