Svinīgais pasākums veltīts Latvijas valsts simtgadei - uzvedums "Daugavas stāsts"

Ķekavas vidusskolas skolēni Latvijas valsts simtgades svinīgajam pasākumam jau gatavojās 2017.gada rudenī, kad katrs 5.-12.klašu skolēns rakstīja domrakstu "Daugavas stāsts". Veiksmīgākie citāti tika izmantoti simtgades svinību muzikālajā uzvedumā "Daugavas stāsts". Bija svarīgi, lai katram skolēnam būtu iespēja piedalīties ar savu ieguldījumu šajā pasākumā: gan rakstot domrakstu, gan dziedot, gan dejojot, gan stāstot "Daugavas stāstu", veidojot video materiālu.

Mūsus skolniece Marta Šaboviča un Herta Bāgante iejutās Daugavas tēlā,  skolotāja Ulvija Brīvauka iedziedāja dziesmu, zēni (Emīls, Artis, Rafaels, Renāts, Harijs, Matīss, Oskars, Valters N., Patriks, Valters, Rihards) stāstīja stāstu, skolotājas Ulvija Brīvlauka un Digna Rībeniece palīdzēja skolēniem izprast un iedzīvināt tekstus, dziedāja visi skolas kori (diriģente I.Lagzdiņa), dejoja mūsdienu deju kolektīvi "Mini versija", "Mazā versija" un 'Versija"  (vadītāja I.Tamane), TD kolektīvs "Ķekaviņa" (M.H.Vanaga un J.Kalniņš). Video materiālu veidoja Jānis Lācis, Ēriks Ušackis, Emke Rihards. Scenāriju veidoja radošā darba grupa: Digna Rībeniece, Mārīte Lielgalve, Regīna Eihmane, Ulvija Brīvlauka.