“Superpuika 2018”

18.10.2018.  no 2.-4. klasei norisinājās konkurss “Superpuika 2018”, kurā piedalījās 12 zēni. Konkursa mērķis bija noskaidrot, cik vispusīgi attīstīti un radoši ir skolēni mūsdienās. Zēniem bija jāsagatavo mājas darbs -  priekšnesums par sevi – “Mana vizītkarte”. Pēc tam tika pārbaudītas skolēnu zināšanas par ārstniecības augiem, senlietām un  ceļa zīmēm. Noskaidrojām, cik zēni ir erudīti, lai spētu atrast kļūdas receptē. Vai tiek sekots ikdienas aktualitātēm sabiedrībā. Kā arī pārbaudījām veiklību un fizisko sagatavotību veiklības stafetēs. Zēni tika izvērtēti divās grupās – 2.klases zēni un 3.-4. klases zēni. 2. klašu grupā par “Superpuiku 2018” kļuva Dāvis Albiņš 2.a klase un no 3.- 4. klases puišiem Ralfs Būris 3.c klase. Paldies visiem zēniem par drosmi piedalīties konkursā!