Tikšanās ar folkloras draugu kopu "Brička"

5.-7.klašu skolēniem projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros ir iespēja tikties ar folkloras draugu kopu "Brička" un iepzīties ar seniem tautas instrumentiem, izspēlēt senas rotaļas un dejot daņčus.

Brička ir muzikāla apvienība, kas spēlē folk mūziku, dančus un vēl daudz ko citu, kas spēj iekustināt, aizkustināt un radīt pozitīvas emocijas. Grupas sastāvā ir 4 cilvēki, pamatā no Ķekavas: Līga (akordeons, ermoņikas (Ieviņa ermoņika un hromka), dūdas, kokle, balss), Dzintra (kokle, bubyns, vargans, balss), Līva (vijole, balss), Laura (vijole, balss). Visas “Brička” dalībnieces ļoti lepojas, ka muzicēšanā izmanto Nacionālajā Nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā iekļautos unikālos mūzikas instrumentus- Latgales mazo bundziņu “bubyna” un Ieviņa tipa ermoņiku.

Nosaukums Brička izvēlēts par godu lustīgam dancim ar šādu pašu nosaukumu.