Improvizācijas izrāde “Mana dzimšanas diena”

6. februārī Ķekavas vidusskolas sākumskolas klasēm bija iespēja, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, skatīties radošās apvienības “Teātris un Es” jautro improvizācijas izrādi “Mana dzimšanas diena”.

“Mana dzimšanas diena” ir jautra izrāde bērniem. Izrāde ir veidota tā, lai mazie skatītāji aktīvi piedalītos izrādes norisē. Kopā ar izrādes varoņiem bērni iesaistījās aizraujošā dzimšanas dienas svinēšanas priekā! ! Dzimšanas diena – ir īpaša diena, kad visi Tevi atceras un domā tikai par Tevi. Tas ir brīnums kurā spēles, blēņošanās, smiekli un jautrība sit augstu vilni!

Arī Baltai Lācis grib skaisti nosvinēt savu dzimšanas dienu, tikai viņš nezina kā to darīt? Baltajam Lācim steidz palīgā Tītariene. Skolēni aktīvi iesaistījās, izsakot padomus, kā organizēt ballīti.