Mūsdienu deju kolektīvu panākumi skatē

1.martā deju grupas “Mini versija”, “Mazā versija” un “Versija” piedalījās Mūsdienu deju atklātajā konkursā “PIERĪGAS KAUSS 2019”, iegūstot divas I pakāpes (par dejām “Bizbizmārītes” un “Rīta rasa”) un vienu II pakāpi (par deju “Lietus līst”). Bet jau pēc mēneša  visas deju grupas savu dejotprasmi demonstrēja Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves skatē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam.

Ieguldītais darbs - papildus nodarbības un darbs ar deju horeogrāfi deju pracizēšanā vainagojās ar augsto žūrijas vērtējumu. Deju grupa “Mini versija” par deju “Mikrobu tusiņš” ieguva Augstāko pakāpi, bet deju grupas “Mazā versija” un “Versija” par deju “Dzīve uz čemodāniem” – I pakāpi (deju horeogrāfe Edīte Ābeltiņa). Esam ļoti priecīgi un gandarīti par padarīto, jo obligātais svētku repertuārs bija ļoti sarežģīts. Nācās īsā laikā apgūt dažādus akrobātikas elementus un savaldīt neērtus rekvizītus. Ar šīm dejām iepriecināsim arī sākumskolas klašu skolēnus un skolotājus koncertā, kas tradicionāli notiks Starptautiskās dejas dienas svinību ietvaros un arī mūsu draugus un dejotāju vecākus šī gada atskaites koncertā.