Ķekavas vidusskolai 3.vieta makulatūras vākšanas konkursā 2018./2019.m.g.

Jau trešo gadu pēc kārtas Ķekavas vidusskola piedalās un iegūst godalgotas vietas SIA “Zaļā josta” rīkotajā otrreizējo izejvielu vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”. Šogad makulatūras vākšanas konkursā piedalījās 92720 bērni un jaunieši no 388 izglītības iestādēm un Ķekavas vidusskola izcīnīja 3.vietu pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma izglītības iestādē, savācot 16 tonnas un 713 kilogramus otrreizējai pārstrādāšanai nododamu papīru un kartonu.

Izlietoto un nederīgo bateriju vākšanas konkursā skola ierindojās 7.vietā no 233 izglītības iestādēm. 6.vietu no 5503 dalībniekiem izcīnīja 4.d klases skolniece Linda Paula Kudrjavceva, savācot 207,4 kg bateriju.

Uz konkursa laureātu apbalvošanu, lielākajā meža izziņas pasākuma “Latvijas Meža dienas 2019” ietvaros, devās 2.a klase, kura skolā bija savākusi visvairāk makulatūras – 3 tonnas 414 kilogramus, kā arī 4.d klases skolniece Linda, kura ieguva balvu kā viena no 10 aktīvākajiem bateriju vācējiem.

Paldies skolēniem, vecākiem un skolotājiem par aktīvo līdzdalību!

Ilze Lisovska