Olimpiskā diena

20. septembrī norisinājās ikgadējais valsts mēroga pasākums Olimpiskā diena ar devīzi “Nāc un vingrot sāc”.  Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolēni, kas piedalās projektā “Sporto visa klase”, jau agrā rīta stundā pulcējās sporta laukumā, lai iesildītos gaidāmajam pasākumam. Skolēni tika filmēti, kas tiešraidē bija vērojami televīzijā  LNT 900 sekundes.

Plkst. 9.40 Ķekavas vidusskolas sākumskolas klases kopā ar privātskolas Gaismas tilts’97 1.-4.klases skolēniem pulcējās sporta stadionā, lai kopīgi izdejotu vingrinājuma kompleksu. Pēc tam sekoja stafešu skrējiens starp klašu grupām, kurās uzvarēja DRAUDZĪBA!

Savukārt 5.-12.klašu skolēni, iesildījušies kopējā rīta vingrošanā pie skolas, piedalījās Ķekavas novada sporta āgentūras organizētajā "piedzīvojuma skrējienā". Skrējiens nebija vieglies, bet jaunu piedzīvojumu un pārdzīvojumu bagāts. Rezultātus var apskatīt https://sports.kekava.lv/sa/2019/09/rezultati-kekavas-novada-skolu-kauss-piedzivojumu-skrejiena/